Dobry skill, ale zachowanie fatalne i odwrotnie

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, Miechu

Awatar użytkownika
lysy

Re: Dobry skill, ale zachowanie fatalne i odwrotnie

Post autor: lysy » 12 sie 2019, 17:19

nawet parę lat temu udostępnił na fb jakąś przeróbkę coprobo, ale na damage control już dużo za późno

Awatar użytkownika
svnchez

Post autor: svnchez » 12 sie 2019, 17:23

Jeszcze Eldo wspominał o gamoniach, którzy zrobili bluzy obrońców tytułu

Awatar użytkownika
scarz

Post autor: scarz » 12 sie 2019, 22:41

Raca - szkoda chłopa, ale pamietam jak w 2012 bodajże zaczęły wypływać jakieś brudy od jego byłej dziewczyny, z którą miał dziecko, na które zalegał z alimentami. W reakcji na to Raca wrzucił screeny z rozmów na gg z ta właśnie kobitką, w których jechał po niej, jak po burej suce, a ta się tylko o zaległe alimenty na dziecko upominała i narzekała, że się z latoroślą nie widuje. Na strasznego buca i buraka wyszedł, zwłaszcza, że wyglądało to tak, że chłop chwali się wyzywaniem byłej w rozmowie. Jakoś od tamtego czasu straciłem do niego sporo szacunku, mimo że muzykę robił dobrą. Pomijam wszystkie te doniesienia o tym, że gdy eks była w ciąży to ja pod auto wepchnął czy że się nie mył, bo traktuje to jak plotki zwykle.

Peja - aż dziw, że nikt go tutaj za akcje z Zieloną Górą nie wymienił. Dupy muzycznie nie urywał, ale coś tam potrafił, natomiast reakcja na gówniarza pokazującego mu fucka spod sceny była godna nasterydowanego ogra (którym Rysiu w tamtym czasie był). Do tego ciśniecie Tedemu, który zwyczajnie (i nawet bez obrażania) wyraził prywatnie swoją opinie nt całego zajścia. Plus szopka w TVN-ie ze smutnym biednym Rysiem, który przeprasza za swoj błąd i obiecuje poprawę, a jednocześnie w swoich kawałkach i wywiadach w necie wręcz był dumny z ZG i w ogóle nie dostrzegał problemu w swoim zachowaniu. Typowa mentalność patusa z niego wyszła niestety.

Awatar użytkownika
lysy

Post autor: lysy » 12 sie 2019, 23:23

scarz pisze:
12 sie 2019, 22:41
Peja - aż dziw, że nikt go tutaj za akcje z Zieloną Górą nie wymienił
typ przyszedł na jego koncert, żeby go sprowokować i pokazywał mu środkowy palec pod sceną. ten "gówniarz" to był dorosły typ raczej świadomy swoich poczynań, postu tedego nie nazwałbym nieobraźliwym, a jeśli myślimy o tym samym programie, to w TVN wcale się tam nie kajał w związku z tą akcją, wręcz przeciwnie :dunno:

FÜRDIEGANG

Post autor: FÜRDIEGANG » 13 sie 2019, 0:55

mario995 pisze:
10 sie 2019, 17:09
Ja od siebie dam tu Białasa. Strasznie mnie wkurza ta jego przewózka, a tak naprawdę poza PrePolonem to on w sumie nie nagrał do końca dobrej płyty, a jak tak się go posłucha to on ma się za jakiegoś króla rapu co wnosi na scenę niesamowitą świeżość-zapomina dodać, że kserowaną ( pojedyncze numery jak Milion długu czy Skepta na propsie )
Oczywiście, źle mu absolutnie nie życzę, ale tego kozakowania za nic nie pojmuję i nie lubię
nie slyszales Klik Klaków ani H8M4 :(
ex-AlmostDivine, ślizgon bez bana, ale z zasadami. Pozdrawiam dobrych chłopaków.

Miałem życzenie, chciałem być prawdziwszy
No ale kurwa się nie da
Elo.

Awatar użytkownika
mario995

Post autor: mario995 » 13 sie 2019, 11:48

H8M4 słyszałem, średnio mi to podeszło, choć nie powiem, jestem ciekaw co będzie po Hyperze bo w sumie trudno powiedzieć w którą stronę teraz pójdzie ( Hyper mimo wszystko komercyjnie nie zamiótł aż tak mocno )

Awatar użytkownika
baqlashan

Post autor: baqlashan » 13 sie 2019, 19:43

lysy pisze:
12 sie 2019, 23:23
scarz pisze:
12 sie 2019, 22:41
Peja - aż dziw, że nikt go tutaj za akcje z Zieloną Górą nie wymienił
typ przyszedł na jego koncert, żeby go sprowokować i pokazywał mu środkowy palec pod sceną. ten "gówniarz" to był dorosły typ raczej świadomy swoich poczynań, postu tedego nie nazwałbym nieobraźliwym, a jeśli myślimy o tym samym programie, to w TVN wcale się tam nie kajał w związku z tą akcją, wręcz przeciwnie :dunno:
Ten "dorosły typ" z tego co się orientuję miał 15 lat, więc może nie przesadzajmy z tą dorosłością
Moltisanti pisze:
29 lis 2019, 16:54
Ja ostatnio uknułem sobie światopogląd totalitarnego-libertarianizmu którego jestem wyznwawcą (od miesiąca) i uważam że jak najbardziej można mieć poglądy wolnościowe i być za przymusem

Awatar użytkownika
KillerCroc

Post autor: KillerCroc » 13 sie 2019, 21:16

To ogólnie z tego co pamiętam było tak że fakt faktem dorosły typ pokazywał fucka a wpierdol zgarnął przypadkowy ziomek który nawet 18stki nie skończył
#PRAY4BELMONDO

Awatar użytkownika
lysy

Post autor: lysy » 13 sie 2019, 23:42

jeśli dobrze pamiętam, typ od palca dostał wpierdol, ale przypadkiem oberwało się też niewinnemu szesnastolatkowi i media (chyba właśnie TVN, ale nie jestem pewien) ogłosiły, że raper peja kazał pobić dziecko. zdaje się, że to tylko tego chłopaka peja przeprosił

Awatar użytkownika
camzatizbak

Post autor: camzatizbak » 14 sie 2019, 0:19

Dobrze,że Liber nie rzucił hasła, bo ja za małolata mu środkowy posłałem jak grał na jednym takim zadupiu hehe
A Rysio miał w chuj krzywych akcji, na owym zadupiu gdzie grano disco polo lub techno i na chwilę przyszla moda na hip hop w tamtym czasie Peja dał dwa koncerty. Na pierwszym byłem, szczeniak zajarany po "Na legalu", koncert byl zajebisty. Drugi raz nie bylo mnie, ale z tego co mówili to najebany ze sceny pozdrowił wszystkich miejscowych chujow i dziwki i sie bójka zaczęła z miejscowymi. Znajomy co w tamtym czasie na bramce stał opowiadał mi, że impreza finalnie odwolana a Rychu podbił do organizatora z gadką by chociaż na hotel dal bo nie mają. Duzo głupich rzeczy zrobił, teraz zona i dzieci , wiek robi swoje, wiec moze zmądrzał.
https://soundcloud.com/tazman-hip-hop-beats
https://www.youtube.com/user/thecamzat

Mantra, bólu nie ma ból nie istnieje
Karma, to Ty jak przed psami wiejesz
Ganja, to po niej się się śmiejesz
Jazda, tylko na pełnej piździe aż urwie Ci czerep

ODPOWIEDZ