Rozkręcanie forum

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: svlv96 »

jestem redaktorem na rapowym fp gdzie jest 2,5k lajk i rzucamy tam recki, itp więc publika w miarę rozgarnięta myślę, że mógłbym tam rzucić jakiś post promujący, do tego zareklamować forum na OGARNIĘTYCH grupach rapowych typu Sajko czy może grupa konona, każdy też co ma ziomali rapowych może pokazać forumek o ile chce, może napisać do jakiegoś rapera typu bons czy coś o pomc, patronat nad raperami, choć przy naszych zasięgach to na te chwile to my potrzebujemy patronatu bardziej xd no i wiadomo pisać na forumku i będzie się kręcić.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: Jose »

Luxair pisze: 29 kwie 2019, 15:56 Jaki byłby cel ekspansji forum? Bo w sumie fajnie jest mieć kameralną grupkę z miłym mordkami, bez ludzi na ignorze...
Choćby dlatego, żeby był przepływ ludzi. Wiadomo - jedni odchodzą, drudzy przychodzą i tak się kręci, na Ślizgu te "warty" userów zmieniały się co jakiś czas, a często tuż przed taką zmianą było taplanie się we własnym błotku, wciąż ci sami ludzie, wciąż te same dyskusje, tuż przed naszym odejściem też zaczynało już tak być. Na SLG swoje robiło otwarcie się rejestracji, tutaj niby jest otwarte, ale bez promocji trudno będzie się o nas dowiedzieć.

Era patronatów już przeminęła, ani my nie będziemy na razie wsparciem, ale też to już nie te czasy zabiegania o patronaty, które nie dają tyle, co kiedyś, teraz trzeba po prostu mieć rozkręcony kanał na YT.

W podcaście i na fp już wspominałem, chętnie raz na jakiś czas wrzucę info o Ślizgawce.
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 617
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: Kacper »

ja miałem kiedyś taką myśl

była taka sytuacja, że Wojtas Sokół napisał na funpagu że ślizg to najbardziej ogarnięte rapowo mordki w internecie i chętnie odpowie na pytania ślizgerów w formie internetowego wywiadu(było coś takiego czy mi się przyśniło?) Z drugiej strony my przy wywiadach zawsze narzekamy na ich poziom i chujowe pytania. Szkoda, że ten temat nie został pociągnięty, mogła wyjśc z tego fajna seria z niebanalnymi pytaniami, którą chce się sprawdzać. Paru raperów na start w zasięgu też mieliśmy. Teraz jesteśmy mniej stargetowani na polskie rapsy i nie wiem czy jest sens takich działań ale tak się uzewnętrzniam ze starymi pomysłami, bo gdyby ktoś kiedyś dobrze nad tym forum poczuwał to my, a nie mateusz natali mielibyśmy galę z waldkiem kastą na majku
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: Jose »

Był wywiad z Sokołem, prawda to jest ona.
ksiazenieporzadek

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: ksiazenieporzadek »

[mention]Jose[/mention] wywiad z Sentino zrób


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: FÜRDIEGANG »

W ogole mam swietny pomysł na portal rapowy, jednak brakuje mi umiejetnosci pisania stron, baz danych etc. no i kapitału. W przypadku wypalenia mozna by to ladnie polaczyc ze slizgawka
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: Ablazir »

Strasznie ciężko forumek przez googla znaleźć, może z tym by coś warto było zrobić?
Obrazek
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: przedszkolanek »

przy tej nazwie to za wiele się nie da zrobić imo
zawsze jakieś ślizgawki z allegro za 59,99 zł wygrają
Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: Ezio_Wroclaw »

Ja bym optowal za na stworzeniem slizgawkapodcast, dziś liczby się robi na YT głównie, ale to też trzeba ogarnąć dobrze terminy, tematy, bo ktoś dobrze wspomniał, że to nie musi być tylko muzyka jakieś #luźnegatki też jak najbardziej.
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: Luxair »

Wywiad z Fantomową zrobić!
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: 2rzyn »

dodałem trochę płyt w dziale polski hip hop
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
LuchaYao
Posty: 18
Rejestracja: 24 maja 2019, 18:27

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: LuchaYao »

2rzyn pisze: 26 maja 2019, 16:42 dodałem trochę płyt w dziale polski hip hop
Szanuje, jednak z drugiej strony pada pytanie czy jest sens robienia dla każdej płyty osobny temat. Wiadomo nowości to co innego ale te stare albumy raczej nie będę miały zbyt wiele możliwości do dyskutowania czy postowania. A tak to trochę robi chaos w dziale albumy. Takie są moje odczucia nie wiem jak reszta
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Rozkręcanie forum

Post autor: Miechu »

Moim zdaniem wprowadza to niepotrzebny haos. Podobnie było w zhh. Jestem za tym aby na ten moment zaprzestać dodawania starych albumów. Jeżeli pojawi się taka potrzeba wtedy można dany temat założyć.
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: SWN »

To samo. Jeśli już mamy zakładać nowe tematy dla kilkuletnich albumów, to niech chociaż rozpoczyna go jakieś przemyślenie, wątpliwość, nie wiem, cokolwiek do rozpoczęcia jakiejś dyskusji. Samo katalogowanie dyskografii Eldoki żeby sobie leżała jest totalnie bez sensu, bo równie dobrze można by teraz wbić do sportu i zakładać tematy LIVESCORE PREMIER LEAGUE 2010/2011.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: 2rzyn »

myślałem że forum hip hopowe to jednak również zbiór wszelkich albumów jakie wyszły
rozumiem że to na początku powoduje chaos..
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: Miechu »

Od tego to raczej wikipedia jest ;)
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: przedszkolanek »

SWN pisze: 26 maja 2019, 17:07 bo równie dobrze można by teraz wbić do sportu i zakładać tematy LIVESCORE PREMIER LEAGUE 2010/2011
:bowdown: :bowdown:

btw1 może jakieś odgórne ograniczenie typu: użytkownik może założyć płytom starszym niż 5 lat nie więcej niż 3-5 tematów w jednym dziale dziennie? bo takie akcje będą się moim zdaniem powtarzać co jakiś czas (spodziewałem się że to zajdzie w PLHH, teraz czekam na kolejną transzę w ZHH), przy takim rozwiązaniu funkcjonalność forumka by nie spadła, a użytkownicy z kronikarskim zacięciem mieli by pole do popisu
btw2 nie wiem czy nie przydałby się wzór zakładania tematów w PLHH
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: 2rzyn »

dobra, to póki co nic więcej nie dodaję ze starszych pozycji
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: oyche »

wtt propsowaliście :dunno:
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: Luxair »

Ale burdel 2rzyn narobiłeś :(
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
ODPOWIEDZ