Problemy w działaniu forum

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: Jarekk »

przedkszolanek nie denerwuj się
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: przedszkolanek »

ja jestem niespotykanie spokojny człowiek
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: piernikowyskoczek »

pewne problemy są z Tapatalkiem, po pierwsze te nieszczęsne nieładujące się zdjęcia (wczytuje się tylko thumbnail) i nie można np. skasować swojego posta, na sl*zg.eu się dało

tego Tapatalka się jakoś aktualizuje na hoście? na razie korzystam w przeglądarce z powodu wyżej wymienionych issues
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: SWN »

Póki co nie przychodzi mi do głowy nic innego poza aktualizacją wtyczki odpowiedzialnej za tapatalk (zrobione), bo po stronie forum nie ma do dyspozycji praktycznie żadnych ustawień w których mógłbym kombinować (jakieś ukrywanie działów, nazwa strony widoczna na tapatalku, ikona i tym podobne). Mówisz, że na slizgu się dało (więc zakładam że da się nadal), a nie podejrzewam leona o ciągłe aktualizowanie wtyczek, więc nie zdziwiłbym się, gdyby w tym wypadku paradoksalnie lepszym rozwiązaniem było posiadanie starszej wersji, niż nowej.

No niestety, bez zadeklarowanego do pomocy kuca niewiele tu zdziałam.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: Miechu »

piernikowyskoczek pisze:pewne problemy są z Tapatalkiem, po pierwsze te nieszczęsne nieładujące się zdjęcia (wczytuje się tylko thumbnail) i nie można np. skasować swojego posta, na sl*zg.eu się dało

tego Tapatalka się jakoś aktualizuje na hoście? na razie korzystam w przeglądarce z powodu wyżej wymienionych issues
Masz zaktualizowaną apke? Sprawdziłem właśnie i obrazki wczytują mi się poprawnie (thumb + full), swój post również mogę usunąć.
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: piernikowyskoczek »

[mention]SWN[/mention] [mention]Miechu[/mention] zaktualizowałem aplikację i faktycznie, problem z obrazkami jest rozwiązany, biję się w pierś, tapatalka nie aktualizowałem z miesiąc

@Miechu - posta na pewno skasować nie mogę, teraz sprawdziłem, jest tylko edycja, podejrzewam, że ty możesz z racji bycia moderatorem

nie jest to w sumie jakieś pilne, na tych obrazkach bardziej mi zależało

tu porównanie ze śli*giem, może nie tyle chodzi o starą wtyczkę, co o inny silnik forum? whatever, chuj z tym
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Burak
Kadłub pała
Posty: 636
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: Burak »

slizg stoi na phpBB 3.0, a slizgawka na 3.2. Między tymi wersjami nastąpiła tak duża zmiana w systemie dodatków, że każdy dodatek trzeba było pisać praktycznie od nowa. Nowy system usprawnił trochę instalację i usuwanie rozszerzeń, ale wprowadził też dużo ograniczeń, przez co te same dodatki dla wersji 3.0 i 3.2 mogą inaczej działać. Być może dlatego nie można już usuwać swoich postów, chociaż z drugiej strony skoro moderator może, to i zwykły użytkownik też powinien móc. Nie wiem, nie znam się.
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: DeDoK »

a to nie tak ze mozna usunac post jak jest najnowszy w temacie?
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: SWN »

No tak, nawet o to nie pytałem bo sądziłem że oczywistość. Upewniajcie się przed pisaniem jakiegoś zgłoszenia, bo potem spanikowany siedzę :oops:
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: cloud »

normalnie da się usuwać posty elegancko.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: WHITE »

logowanie z telefonu jest hvjowe
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: Ezio_Wroclaw »

Gdy na telefonie próbuje wstawić w pole odpowiedzi cytat, wstawia tylko słowo, które zaznaczyłem na początku. Czy to jakiś błąd?
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: SWN »

Też tak mam niestety i nie znalazłem póki co lepszego rozwiązania niż (oczywiście niewygodne w chuj) cytowanie całego akapitu, a potem przycinanie do potrzebnego fragmentu lub zwyczajne ręczne skopiowanie. Podejrzewam, że problem leży po stronie telefonów, które mogą nie do końca obsługiwać wybiorcze cytowanie opierające się na instalowanej wtyczce. O ile jakiekolwiek inne zaznaczanie (kopiuj wklej z posta) działa normalnie, tak z użyciem szybkiego cytowania jest słabo, więc stawiałbym na drobną dziurawość (a może i niemożliwość pogodzenia tego?) addonu.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: MoTyW »

WHITE pisze: 24 paź 2019, 16:30 logowanie z telefonu jest hvjowe
Ja to się w ogóle nie mogę zalogować z telefonu - po wpisaniu passów i potwierdzeniu, po przeładowaniu strony dalej jestem niezalogowany :(
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: zemsta1kadluba »

senat here
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: WHITE »

MoTyW pisze: 29 paź 2019, 12:07
WHITE pisze: 24 paź 2019, 16:30 logowanie z telefonu jest hvjowe
Ja to się w ogóle nie mogę zalogować z telefonu - po wpisaniu passów i potwierdzeniu, po przeładowaniu strony dalej jestem niezalogowany :(
Kliknij w któryś temat -> odpowiedz -> logowanie działa
Lub nowy temat
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: MoTyW »

Fenks, będę testował.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
andrzej
Posty: 240
Rejestracja: 06 paź 2019, 18:41

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: andrzej »

SWN pisze: 29 paź 2019, 10:26 Podejrzewam, że problem leży po stronie telefonów, które mogą nie do końca obsługiwać wybiorcze cytowanie opierające się na instalowanej wtyczce.
Tak na oko to wyglada jak by wtyczka nie do konca wykrywala eventy ekranow dotykowych i po wykryciu zaznaczenia pierwszego slowa 'zapisuje je sobie' i ma w dupie ze dalej cos sie dzieje z zaznaczeniem bo i skad ma wiedziec ze cos dalej sie dzieje (oczywiscie to moja teoria, w kod nie patrzalem), moze mi ktos podeslac ta wtyczke czy co to tam jest to w wolnym czasie naprawie.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: SWN »

[mention]andrzej[/mention] poszedł link do repo na PW.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: SWN »

UPDATE W SPRAWIE CYTOWANIA SELEKTYWNEGO NA TELEFONIE:

Okazało się, że kolega andrzej nie musiał się zbytnio przemęczać - wystarczyła szybka aktualizacja wtyczki do obecnej bety. Sprawdziłem na swoim androidzie i wszystko śmiga, mam nadzieję, że reszta urządzeń też bez problemu.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ODPOWIEDZ