Problemy w działaniu forum

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: boixos »

Brawo
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2351
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: kshaq »

U mnie już działa jbc
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4339
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: Kalom »

dzięki działa
:joint: [*]
ksiazenieporzadek

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: ksiazenieporzadek »

zajebiste info, bo właśnie siedziałem godzinę i patrzyłem co czytałem na innym kompie a czego nie :lol:

wielkie pozdro dla admina :bowdown:
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2351
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: kshaq »

Ja to czytałem wszystko po kolei, a jak trafiło się deja vu, to "oznacz wszystkie jako przeczytane" i cyk, pora na csa :lol: teraz zdecydowanie wygodniej.
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: MoTyW »

Ja tylko przypomnę, że chcąc wysłać komuś PW przechodząc z tematu trzeba wpisywać potem nick ręcznie :D
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: SWN »

Mówisz o tej opcji dostępnej z dymku kontaktu? Spróbowałem i u mnie wszystko gituwa.
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
FMH
Posty: 344
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:08

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: FMH »

jak odpalam screeny na tapatalku to napisy są totalnie rozpikselowane i nieczytelne, ktoś też tak ma?
kocham pozdrawiam

#COYG
Awatar użytkownika
etrus
Posty: 128
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:25

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: etrus »

Ta, bez kitu
Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: Ezio_Wroclaw »

Swoją drogą, na kiego grzyba odpalać to forum na tapatalku, kiedy ono ma całe format tapatalkowy po wejsciu przez przeglądarkę? To nie czasy slizgu i rozszerzania palcami pany :D
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
Awatar użytkownika
FMH
Posty: 344
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:08

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: FMH »

powiadomienia na aplikacji kiedy ktoś napisze w danym wątku, zacytuje czy napisze pw. wygoda po prostu.
kocham pozdrawiam

#COYG
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: aleksy »

nie wiem czy to dobry temat, ale proszę by tym razem obyło się bez usuwania konta

albo nie widzę albo nie ma tutaj nigdzie opcji "zobacz swoje posty" jak na slg, jeżeli nie ma to imo szkoda i mogłoby być, mi to w chuj ułatwiało przeglądanie forum, jak np wpadałem na 5 minut, to od razu widziałem czy coś jest podbite w interesujących mnie tematach, a obczajenie "zagranicznego hiphopu" czy jakiś cudów na kiju z działu "offtop" zostawiałem sobie na wieczór, co o tym myślicie wariaty
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
Burak
Kadłub pała
Posty: 636
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: Burak »

aleksy pisze: 20 kwie 2019, 17:14 nie wiem czy to dobry temat, ale proszę by tym razem obyło się bez usuwania konta

albo nie widzę albo nie ma tutaj nigdzie opcji "zobacz swoje posty" jak na slg, jeżeli nie ma to imo szkoda i mogłoby być, mi to w chuj ułatwiało przeglądanie forum, jak np wpadałem na 5 minut, to od razu widziałem czy coś jest podbite w interesujących mnie tematach, a obczajenie "zagranicznego hiphopu" czy jakiś cudów na kiju z działu "offtop" zostawiałem sobie na wieczór, co o tym myślicie wariaty
To?
Obrazek
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: instinkt »

już pisałem o tym, to (twoje, nowe, nieprzeczytane) powinno zostać wyciągnięte na pasek tak jak było na slg
już chyba 3 czy 4 osoba o to pyta, a samo korzystanie też by było dużo bardziej egonomiczne jakby nie trzeba było się przeklikiwać za każdym razem dwukrotnie
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: aleksy »

tak o to mi chodziło, dzięki

i zgadzam się z instinctem
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Bela
Posty: 47
Rejestracja: 22 kwie 2019, 1:41

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: Bela »

To nie problem ale nie bd zakładał nowego tematu. Proponuję dodać mod pokazujący ostatnia aktywność użytkownika https://www.phpbb.com/customise/db/exte ... _activity/ Działa spokojnie z nowym skryptem :p
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: Lowrider »

te informacje pod avatarem zostały umyślnie wyśrodkowanie? bo jest tak jak było na początku, a potem przez większość życia forum były schludnie wyjustowane do lewej krawędzi
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: Luxair »

HTTPS się pluje o certyfikaty...?
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: SWN »

Lowrider pisze: 25 kwie 2019, 13:04 te informacje pod avatarem zostały umyślnie wyśrodkowanie? bo jest tak jak było na początku, a potem przez większość życia forum były schludnie wyjustowane do lewej krawędzi
W któryś z pierwszych dni wyśrodkowałem ręcznie, bo kilka osób prosiło. Od tamtej pory nigdy nie były z powrotem po lewej (trochę nie zrozumiałem drugiego zdania, więc może się minęliśmy właśnie myślowo).
Spoiler
Obrazek
Certy niedomknięte, bo hosting część z usług wdraża strasznie wolno - przykładowo o skonfigurowanym DNS Anycast i przekazywaniu poczty dowiedziałem się dopiero dziś.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
ngbijhoni
Posty: 333
Rejestracja: 17 kwie 2019, 1:21

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: ngbijhoni »

dlaczego np uzytkownik pynchon ma 19 postow a w liczniku ciagle 0? w offtopicu sie nie wliczaja?
straciłem życie, czas by nowe zacząć teraz
ODPOWIEDZ