Merge podforumków w ZHH

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kelsohmm
Posty: 802
Rejestracja: 18 kwie 2019, 6:36

Merge podforumków w ZHH

Post autor: kelsohmm »

Siema, tylko mnie wkurwiaja podforumki w zhh?
Po forum ś****.eu mozna stwierdzic ze nie bedzie tam takiego ruchu jak w plhh, wiec imo podzial niepotrzebny i tylko wiecej klikania
możesz mi mówić daquan
Awatar użytkownika
Globe
Posty: 1218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Merge podforumków w ZHH

Post autor: Globe »

Też mi się nie podoba.
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 617
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Merge podforumków w ZHH

Post autor: Kacper »

nie lubicie porządku chłopaki?
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Merge podforumków w ZHH

Post autor: Jose »

Imo jest o wiele przejrzyściej
Awatar użytkownika
stanky
Posty: 284
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:15

Re: Merge podforumków w ZHH

Post autor: stanky »

Wszystko w jednym dziale to lichy pomysł
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Merge podforumków w ZHH

Post autor: crbn »

Dobrze jest, tak jak jest teraz IMO, wreszcie jest jakiś porządek.
Obrazek
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Merge podforumków w ZHH

Post autor: oldschool »

Teraz jest dobrze. Jestem na NIE jeśli chodzi o łączenie wszystkiego w jedno.
krul
Posty: 460
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:19

Re: Merge podforumków w ZHH

Post autor: krul »

jest luks, wersja oldslizgowa irytowała
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Merge podforumków w ZHH

Post autor: instinkt »

oczywiście że dużo lepiej jest teraz
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Merge podforumków w ZHH

Post autor: SWN »

Mój głos na nie. Według mnie dużo wygodniej i mając do wyboru przekopywać się - nie przekopywać rozwiązanie nasuwa się samo.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1003
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: Merge podforumków w ZHH

Post autor: miku »

Jestem za mergem, tym bardziej patrzac przyszlosciowo - jak chcesz rozronic, czy nowy kawalek to luzny track czy moze jednak pierwszy singiel z plyty? A bedzie jeszcze gorzej z rozroznieniem w przyszlosci, kiedy beda coraz bardziej zanikaly granice. Juz widze, ze sa problemy w przypadku Kanyego Westa - dyskusja o Sunday Service jest prowadzona w temacie o plycie Yandhi. Tyle tylko, ze na ta chwile ten projekt nie ma nic wspolnego z Yandhi, takze chyba temat Kanye West pasowalby duzo lepiej. Na jednym z forum robione jest to tak: jest tylko jeden temat poswiecony artyscie, za to dodawany jest w tytule aktualny projekt artysty. Uwazam, ze tak jest najbardziej przejrzyscie.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Merge podforumków w ZHH

Post autor: instinkt »

oczywiście że ma związek z Yandhi bo jest to część rolloutu domniemanego albumu

co zmieni połączenie tych "pod"działów w tym aspekcie? nic.
teraz też przecież można było to zapostować w temacie "Kanye West" który istnieje
jeżeli będzie taka wola to przeniose tam te posty
na SLG postowaliśmy to w ten sam sposób, w temacie o TLOP był np livescore z listening party w MSG czy tam inne jakieś akcje z danej "ery" poprzedzającej album i wszystko było git
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1003
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: Merge podforumków w ZHH

Post autor: miku »

To w takim razie w jakim celu jest watek Kanye West? Bo tak to mozna uargumentowac wszystko - Kanye napisal twitta - jest to czesc rolloutu domniemanego albumu itp. itd. I skad ta pewnosc, ze to czesc rolloutu domniemanego albumu? U Kanyego nic nie jest pewne.

Polaczenie tematow wprowadzi mniejszy chaos, mniej klikania i skupienie swojej uwagi tylko na jednym watku - do tych dwoch tematow beda pisaly i tak te same osoby, a dyskusje nie beda sie dublowaly. Nieraz na slizgu tak bylo, ze czesc dyskusji toczyla sie w temacie o artyscie, a druga czesc w temacie o wydawnictwie i wolalbym tego uniknac. :)

Update do edita:
Pamietam i dla mnie opcja jest duzo wygodniejsza kiedy jest tylko jeden watek. :) Jeden watek na artyste tez znajdziesz "ere" w jego tworczosci po tytule postu.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2019, 22:45 przez miku, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Merge podforumków w ZHH

Post autor: instinkt »

ale o jakim połączeniu tematów ty mówisz? przecież tu nie ma mowy o żadnym łączeniu tematów tylko działów
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1003
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: Merge podforumków w ZHH

Post autor: miku »

Jestem jeden krok do przodu i w moim idealnym swiecie bylby tylko jeden watek na artyste - czyli de facto podzial by znikl. Ale jezeli watki artystow i projektow musza zostac, to mi jedna rybka, czy podzial jest czy go nie ma. :)
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Merge podforumków w ZHH

Post autor: instinkt »

na takie coś na pewno nie ma szans bo to wtedy właśnie dopiero robi się pierdolnik i wszystko jest kompletnie nieprzejrzyste
jak ktoś chce podyskutować o danym albumie bo np po 5 latach od premiery się zajara i chce zobaczyć co pisał o tym kiedyś, albo jaki był odzew przy premierze to co wtedy?
przebija się przez 100 stron tematu aż znajdzie to czego szuka? nie ma to kompletnie żadnego sensu

format który ty proponujesz to funkcjonowanie ala gówno grupki facebookowe gdzie historia postów nie ma znaczenia

jedyną rzeczą którą można rozważyć to faktycznie przeniesienie postów o Sunday Service do tematu Kanye West i dodawanie [prefixów] w tytule ala KTT o jakiejś tam akcji związanej z danym artystą która się dzieje w danym momencie, a potem przy okazji singla/oficjalnej zapowiedzi przenoszenie się z dyskusją do tematu o danym projekcie - tak by było nawet rozsądnie
tylko że w takim wypadku fajnie by było gdyby nad każdym postem wyświetlała się nazwa tematu jaka obowiązywała podczas pisania posta (jak było na slg) bo wtedy to pięknie spina cały temat w całość
Awatar użytkownika
kelsohmm
Posty: 802
Rejestracja: 18 kwie 2019, 6:36

Re: Merge podforumków w ZHH

Post autor: kelsohmm »

mi chodzilo tylko o to że określenie przekopywać się nie będzie się odnosić do ZHH gdzie (na poprzednim forumie) posty są w max 5 tematach dziennie. Chcąc sprawdzić co się dzieje w dziale musze teraz przebijac przez 3 strony (ZHH, albumy, wykonawcy). Patrząc na to że najwiecej zawsze dzieje sie w albumach, tematy offtopowe i o artystach bedą miały mniej miłości
możesz mi mówić daquan
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Merge podforumków w ZHH

Post autor: instinkt »

przecież to nic nie zmienia oprócz dużo większej przejrzystość forum przez klarowny podział

zrobiłem tak jak pisałem
przeniosłem cały wczorajszy Sunday Service livescore z tematu Yandhi do Kanye West, a tytuł tematu opatrzyłem [opisem] co się dzieje (w tym wypadku co się działo)
i będę tak robił przy większości dużych artystów jeżeli będę na forum, jakieś ciekawe akcje nie związane z danym albumem się będą działy i założyciel tematu mnie nie uprzedzi
opisy po czasie kilku dni kiedy sprawa już nie będzie świeża będą formatowane znów do samej ksywki

tematy albumów zostawmy albumom
to powinno spowodować że tematy artystów złapią więcej ruchu, bo faktycznie na slg było tak że sam temat np o wspomnianym wyżej Kanye miał 5 stron i wszystko się działo w tematach o płycie która miała wyjść następna
no i sama dyskusja też powinna się stać klarowniejsza dzięki takiemu ruchowi

co do zakładania tematów o artystach nie ma żadnych wytycznych, potraktujmy to jako offtopic dotyczący danej osoby
offtopic ZHH potraktujmy jako temat ogólny do mniej sprecyzowanych rzeczy czy jakiegoś info o mniejszych artystach o których w sumie nie ma co nawet zakładać tematów
a no i nie bójcie się zakładać tematów, to tylko pare kliknięć
jak coś to będę je edytował do odpowiedniej formy (jeżeli chodzi o albumy)

oczywiście jeżeli widzicie jakieś lepsze rozwiązania pewnych kwestii czy np nie podoba wam się wzór formatowania tematów o płytach to dawajcie znać
ODPOWIEDZ