Warny/Bany

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Warny/Bany

Post autor: SWN »

Nie chce o niczym decydować samodzielnie, bo jak wspominałem już w kwietniu nie uważam się za jakiegoś właściciela i sąd ostateczny. Zapraszam do stworzenia ankiety, tylko nie wiem czy lepiej będzie zorganizować ją wśród samej moderacji, czy w offtopie.
Jarekk pisze: 14 lip 2019, 13:26Swn by nie zbanowal, nie wiem, kogoś z ekipy czacikowej
Pewnie bym nie zbanował, ale przede wszystkim wolał najpierw walnąć w łeb na pw i powiedzieć 'ziomek, niepotrzebne'.


Tak było miło do tej pory, ehh.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Warny/Bany

Post autor: MoTyW »

Jose pisze: 14 lip 2019, 13:35 zdecydowanie lepiej byłoby wlepić mu trzy warny za trzy kolejne skrajne posty
Według mnie z systemowego punktu widzenia to ma mało sensu bo wystarczyłoby wziąć pierwsze trzy posty tego użytkownika z listy i efekt byłby ten sam, a tak samo można się przyjebać do takiej decyzji.

Lidwin odbanowany.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Warny/Bany

Post autor: przedszkolanek »

tak przy okazji [mention]SWN[/mention] może warto przypomnieć użytkownikom regulamin (coś jak ogłoszenie z plebiscytem ZHH)?
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Warny/Bany

Post autor: piernikowyskoczek »

weźcie wyjaśniajcie w swoim gronie takie rzeczy, bo niezbyt to wygląda jak każdy wchodzi i widzi taką niezgodę, skitrajcie ten temat i wasze decyzje tylko publikujcie
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Warny/Bany

Post autor: Jose »

Tzn ja nie mówię o sytuacji, że dziś widzimy jakiś post zasługujący na bana i wertujemy przeszłość w poszukiwaniu haków, bo to głupie. Chodzi mi o to, że można było dać Lidwinowi warna tydzień temu, trzy dni temu i wczoraj trzeciego, ostatecznego, jeśli na nie zasługiwał. Inaczej się postuje z dwoma warnami i inaczej odbiera to społeczność, jeśli widzi, że typ z dwoma ostrzeżeniami dalej uporczywie się sadzi.

Bo teraz jest tak, że zgodzimy się, że miarka się przebrała, ale argumentowanie bana za pomocą „no bo on kiedyś też obrażał i był niemiły” nie ma poparcia w postaci warnów. Skoro ich nie miał, to wynika z tego, że nie był taki zły. W sensie zgodzę się, że irytował, ale to trzeba było od razu reagować.


@piernikowy - ale my nie jesteśmy jakimś jednym ciałem czy komisją, nie musimy mówić jednym głosem, takiej przejrzystości brakowało na slg, nie powinnismy czuć się też jacyś ważniejsi czy coś
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Warny/Bany

Post autor: Jarekk »

piernikowyskoczek pisze: 14 lip 2019, 13:46 weźcie wyjaśniajcie w swoim gronie takie rzeczy, bo niezbyt to wygląda jak każdy wchodzi i widzi taką niezgodę, skitrajcie ten temat i wasze decyzje tylko publikujcie
Ziomek, to jest normalna dyskusja. Chyba lepiej tak niż jakbyśmy siedzieli w podziemiach, w maskach, zakapturzeni, przy pochodniach i obmyslali kogo wyjebac a kogo nie
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Warny/Bany

Post autor: Lowrider »

ankietę się zrobi, ja teraz nie ogarnę bo jestem w trakcie przeprowadzki, ale kończąc temad od siebie dodam jedno:

być może jebnięcie banem na ryj bez ostrzeżenia było przedwczesne i lidwin odbanowany, ale ja ze swojej strony, chociaż chuja mam do gadania, potępiam krucjaty internetowe takie jak uskuteczniają lidwin i eykey w kierunku motywa. w dziale używki postuje wielu userów, ale tylko wybrani zasługują na rzucanie w ich kierunku ćpunem w połowie postów. to nie jest kurwa piaskownica chłopaki :dunno:
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Warny/Bany

Post autor: Lidwin »

Po 1: Nie żaliłem się na potężnej grupce xboxowej że mam bana, po zobaczeniu że zostałem zbanowany zaśmiałem się z ironii sytuacji jak to kadłub zły, że aż trzeba było nowe forum o jeszcze większym stopniu prywaty i nadużywaniu władzy założyć. Z resztą co cie obchodzi z kim sobie pisze na messengerze?
Po 2: Temat dotyczył z kim byś się napił? To wstawianie postów gdzie się da że się ćpa jest bezsensem i offtopem, sam motyw zasługiwał na warn bo nie odniósł się do tematu tylko od razu chciał zrobić drugi temat używki
Po 3: Nie szanuje cpunow i alkoholików i jak ktoś obraża się na to określenie widocznie nim jest i jednak nie jest z tego dumny
Po 4: Władza w zakompleksionych ludziach wyciąga na wierz najgorsze cechy wynikające ze słabej samooceny. Tacy ludzie nie powinni być moderatorami.

Życzę powodzenia jeśli każdy kto ma swoje zdanie dostaje bana bez ostrzeżenia. Gratulacje chłopaki!
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Warny/Bany

Post autor: Lowrider »

>2019
>ktoś na forum ślizgawka.eu w temacie w dziale offtopic pisze post niezwiązany z tematem i trzeba go za to ukarać ostrzeżeniem

i jak my cię mamy gościu traktować poważnie
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Warny/Bany

Post autor: SWN »

Lidwin pisze: 14 lip 2019, 14:46 Po 3: Nie szanuje cpunow i alkoholików i jak ktoś obraża się na to określenie widocznie nim jest i jednak nie jest
I mogę podbijać do osób na ulicy i nazywać ich debilami i frajerami, a jak się oburzą i zaczną gonić to mam krzyczeć HAHA TYP SERIO JEST FRAJEREM PATRZCIE OBRAZIŁ SIĘ? Ja rozumiem, że kogoś nie darzy się zbytnią sympatią i irytuje czytaniem, ale za każdego wplatanego 'ćpuna' 'narkomana' będę sam warnował, bo bije z tego frustracja na kilometr.

Dla mnie koniec tematu.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Warny/Bany

Post autor: runiek »

Przecież Lidwin to taki chodzący wypierdek, co do każdego się przypierdoli i tyle. Myślałem, że kwestia prowokacji na slg to też był jeden z powodów czemu znaleźliśmy się tutaj i jak taki lidwin czy drugi eykey przez kilka dni przestaną wypuszczać swoje wysrywy to forumek wygląda estetyczniej i milej się czyta posty.

Z tego co się orientuję, to większość slizgerów widząc takie chamskie, wręcz obrzydliwe posty zjeba, czuje zażenowanko. Nie róbmy burdelu tu, co innego czasem jakaś ofensywna prowokacja w granicach smaku, a co innego bezpośrednie wypierdalaj ćpunie, za które to ja na miejscu motywa wypłacił mu listwę na ogarnięcie w rl, jakby była szansa.

Można wprowadzić jakąś ankietę, bo jestem pewny, że znajdzie się duży procent użytkowników, którzy potępiają tak burackie postawy.
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Warny/Bany

Post autor: Lidwin »

Zapytam kontrolnie: Jak trafi się ksiądz na forum albo nauczyciel i napisze do niego ogolnikowo jesteś księdzem albo jesteś nauczycielem a nie biskupie czy doktorze matematyki to też dostanę warna?
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Warny/Bany

Post autor: FLoo »

Ja pierdole ale Ty jesteś zjebany :bowdown:
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Warny/Bany

Post autor: runiek »

ObrazekObrazek
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Warny/Bany

Post autor: piernikowyskoczek »

nie no, przejrzałem posty Lidwina i te zaczepki ciągłe są chujowe, teraz co, jakiś użytkownik napisze, że zarajał se trawkę albo walnął pigułę to ma znosić regularnie takie ataki bezkarnego głupka wioskowego? motyw kulturalnie o coś spytał a ten "WYPIERDALAJ ĆPUNIE", tutaj przychodzi i jeszcze się usprawiedliwia, że on jest człowiek honoru i wielkie ma morale i wzgardza plugawymi ćpunami i alkoholikami, ponieważ on jest światłością, niewinnością i czystością uosobioną

na moje niereformowalny bo nic nie zrozumiał

no i ogólnie typ jakiś niekumaty taki
Ostatnio zmieniony 14 lip 2019, 15:12 przez piernikowyskoczek, łącznie zmieniany 1 raz.
Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Warny/Bany

Post autor: Rev »

XD wypierdolcie tego błazna, tylko że na perma najlepiej
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Warny/Bany

Post autor: Lidwin »

piernikowyskoczek pisze: 14 lip 2019, 15:11 nie no, przejrzałem posty Lidwina i te zaczepki ciągłe są chujowe, teraz co, jakiś użytkownik napisze, że zarajał se trawkę albo walnął pigułę to ma znosić regularnie takie ataki bezkarnego głupka wioskowego? motyw kulturalnie o coś spytał a ten "WYPIERDALAJ ĆPUNIE", tutaj przychodzi i jeszcze się usprawiedliwia, że on jest człowiek honoru i wielkie ma morale i wzgardza plugawymi ćpunami i alkoholikami, ponieważ on jest światłością, niewinnością i czystością uosobioną

na moje niereformowalny bo nic nie zrozumiał

no i ogólnie typ jakiś niekumaty taki
Żart polega na tym że Ty tego nie jesteś w stanie przeanalizować i wyciągnąć właściwe wnioski

Floo i takie runki piękna nienawiść i żółć w moją stronę. Motyw? Ban? Warn? Cokolwiek?

PS. W prawdziwym życiu nie okrada się kolegi, nawet z ładowarki.
Ps2. Załóżcie slizgawkowe mma chętnie z motywem wyjdę żeby mi wypłacił liścia za cpuna
Ostatnio zmieniony 14 lip 2019, 15:21 przez Lidwin, łącznie zmieniany 1 raz.
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Warny/Bany

Post autor: runiek »

Przede wszystkim chodzi o to, że większość forumingu tych lidwinów, eykeyów i albercików polega na uprzykrzaniu żyćka innym na forumie. Moim zdaniem takie osoby powinny być banowane, co innego raz na jakiś czas rzucić śmieszną prowokacje ofensywną jak to robił lowrider czy inni na starym slg, a co innego jak 3/4 twojego contentu, to shitpostowanie na forumku, gdzie miał być zachowany poziom w porównaniu do upadłego pierwowzoru...

bo te pozostałe 1/4 to dział sport i temat fifka, kółeczko wzajemnej adoracji z poszczególnymi userami :)

No i druga kwestia, jak wspominałem, te przypierdolki są wręcz obrzydliwe, bez granicy smaku, może przerwa takim dobrze zrobi :dunno: IMO ban był zasłużony, to jest grubiej niż nadające się na warna, po raz setny podgryzanie po kostkach motywa o ćpanie, żeby definitywnie wykurwić nieakceptowalną pod żadnym względem chamówą. Jesteśmy dorośli i chcieliśmy mieć ponownie jakość w OT - przypominam, a dążymy do chaosu jak za czasów fk, tolerując takie zagrywki pobłażliwie
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Warny/Bany

Post autor: Lidwin »

Jak taki szczególowy jesteś to dzięki pięknej akcji mojej z jotasem znacie klasyki jak kaabana alu kutasy bo to od nas to wyplynelo i bennego blanco hajs rodziców i zbieranie agrestu. Ty jesteś kojarzony z farmazonani o kałuży krwi i okradaniu innych użytkowników. Szacunek. Moja 1/4 postów to nigdy nie będzie nawet twoje 4/4. Przykro mi.
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Warny/Bany

Post autor: cloud »

Trochę słabo, że moderatorzy publicznie dyskutują na temat takich spraw. Nie macie jakiejś osobnej grupki, aby tam rozmawiać o takich rzeczach jak chociażby banicja Lidwina?
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
ODPOWIEDZ