Warny/Bany

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bartek
Posty: 259
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:07

Re: Warny/Bany

Post autor: Bartek »

Jarekk pisze: 15 lip 2019, 13:19 Jaki kurs na Kadłuba?
Obecnie zdrowy rozsadek jest sporym faworytem. Warto przypomniec, ze Kadlub wygral tylko z wyimaginowanym wrogiem i botami na slizgu, a przegral z godnoscia, rozumem i szacunkiem userow, wiec nie ma powodow, zeby przypuszczac, ze kolejny pojedynek uda mu sie wygrac.
Luxair pisze: 15 lip 2019, 14:41
Bartek pisze: 15 lip 2019, 12:43 Jako potezny wlodarz nadchodzacej gali Slizg(awka) MMA moge juz chyba oficjalnie potwierdzic, ze walka Lidwin - Motyw bedzie druga walka wieczoru, tuz przed starciem na ktore wszyscy czekali - Kadlub kontra zdrowy rozsadek.
Motyw jest zawodnikiem MDMA przecież
Moge oficjalnie zdementowac te zarzuty. Kazdy z zawodnikow przechodzi testy anty-dopingowe i Motyw jest czysty.

Informacje o PPV w swoim czasie.
borsuko
Posty: 9
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:11

Re: Warny/Bany

Post autor: borsuko »

Z tej strony Mateusz, jestem bratem bortwicka i chciałem od razu zgłosić, że korzystamy ze wspólnego adresu IP w związku z czym proszę nie utożsamiać naszej działalności forumowej z działaniem w ramach multikonta. Bortwick zrozumiał swoje błędy i wielce ubolewa nad swoim nagannym postępowaniem ale swoich słów wobec kilku niesfornych użytkowników nie wycofuje poddając się karze w jej pełnym wymiarze i rozważając zupełne wycofanie się z forum nawet po minięciu kary. Jest bardzo rozczarowany postępowaniem moderatora Jose, który nie szukał dyskusji i porozumienia i rzucał ostrzeżeniami i banami na lewo i prawo zupełnie zaburzając zdrową strukturę forum oraz - poprzez nadintepretację regulaminu forum pogwałcił w pewnym stopniu prawa człowieka, w tym przypadku mojego brata, który jest bardzo emocjonalną jednostką, a w dodatku zmaga się z problemami natury psychologicznej i szukał w tym forum ucieczki od świata codziennego, wymagającego brudnego i nieraz ponurego.

Jeśli chodzi o mnie, też jestem fanem rapu i też jestem z Piątkowa i zamierzam się na tym forum udzielać w sposób kulturalny i z poszanowaniem dla drugiego człowieka. Nie ze wszystkimi poglądami brata się zgadzam, ale raz jeszcze apeluję o zaniechanie hejterstwa i zważanie na słowa.

Serdecznie pozdrawiam
#MUREMZABORTWICKIEM
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Warny/Bany

Post autor: przedszkolanek »

jezu co za dzień na forumku :lol: :lol:
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Warny/Bany

Post autor: DeDoK »

bortwick moj ulubiony user
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11482
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Warny/Bany

Post autor: SWN »

Oczywiście nie widzę żadnego problemu z korzystania z forum na wspólnym IP. Brat ma swoje konto i odpowiada za nie, ty masz swoje i jesteś rozliczany oddzielnie. Przepraszam za Jose i postaram się wyjaśnić z nim sytuację, bo łamanie regulaminu i praw człowieka to już nie byle jakie oskarżenia.

Dzięki za informację, aktywność i zapraszam do udzielania się na forum, mam jednak jedną prośbę na koniec: sugerując się sposobem rozwiązania podobnej sytuacji przez admina na poprzednim forum (Erynia, czyli multikonto uż. Paulie) proszę o wspólne zdjęcie z bratem przy urządzeniu z odpalonym forum. Na zdjęciu ma być widoczna kartka z zapisanymi nickami, aktualna data oraz egzemplarz dowolnej płyty BOR.


Pozdro :)
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Warny/Bany

Post autor: PeterStillNinety's »

Jose ty chuju <3 ♥♥ BOR PTKWO ! :rotfl:

Brat Bratu Bratem ;)
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
borsuko
Posty: 9
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:11

Re: Warny/Bany

Post autor: borsuko »

SWN pisze: 21 paź 2019, 19:32 Na zdjęciu ma być widoczna kartka z zapisanymi nickami, aktualna data oraz egzemplarz dowolnej płyty BOR.
Dziekuje za odpowiedź, postaram się możliwie jak najszybciej dostarczyć takie zdjęcie.
#MUREMZABORTWICKIEM
borsuko
Posty: 9
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:11

Re: Warny/Bany

Post autor: borsuko »

Przesyłam zdjęcie i przepraszam za jakość.
Spoiler
Obrazek
#MUREMZABORTWICKIEM
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11482
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Warny/Bany

Post autor: SWN »

Nie polepszasz sytuacji brata.
Spoiler
Obrazek
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Warny/Bany

Post autor: przedszkolanek »

:bowdown: :bowdown: :bowdown:
właśnie miałem wklejać
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2592
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Warny/Bany

Post autor: mlodyperkez »

:rotfl: placze
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Warny/Bany

Post autor: MoTyW »

Co tu się :rotfl:
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2592
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Warny/Bany

Post autor: mlodyperkez »

ej odbanujcie borwicka tak bardzo sie stara
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Warny/Bany

Post autor: przedszkolanek »

dzisiaj na forumku dzień pełen wrażeń :lol:
borsuko
Posty: 9
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:11

Re: Warny/Bany

Post autor: borsuko »

checix69 pisze: 21 paź 2019, 20:45 ej odbanujcie borwicka tak bardzo sie stara
Jeśli moderacja pójdzie na pewne ugody, to i mój brat Bortwick za całą sprawę grzecznie przeprosi i zreflektuje się, może nawet z okresem próbnym, zobaczymy co przyniosłyby takie rozmowy ale jak wczesniej wspomniałem nic na siłę... A insynuacji że to jest sfabrykowane zdjęcie nie skomentuję. Brat odmawia komentarza w tej sprawie a ja tego zdjęcia nie robiłem.
#MUREMZABORTWICKIEM
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Warny/Bany

Post autor: MoTyW »

Dobra dobra, za to że próbowałeś nas oszukać fotką teraz albo pic rel albo eluwa gościu.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Warny/Bany

Post autor: oyche »

może twoja fotka z karteczką jebać BOR? jak zaczniesz odpierdalać to rozklejamy to na całym piątkowie, co ty na to? wchodzisz allin?
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2159
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Warny/Bany

Post autor: Wtn »

co tu się :rotfl: :bowdown:
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1120
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Warny/Bany

Post autor: Lowrider »

mnie śmieszy
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Warny/Bany

Post autor: Kacper »

ban dla bortwicka to jakiś skandal
ODPOWIEDZ