[pop] MorMor - Some Place Else (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: mql, Ruces

Awatar użytkownika
luk0as
Moderator
Posty: 1513
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:01

[pop] MorMor - Some Place Else (2019)

Post autor: luk0as »

Obrazek

po bardzo dobrej debiutanckiej EPce Heaven's Only Wishful (kto nie sluchal to polecam) czas na kolejna, a nastepnie debiutancki album

1. Some Place Else
2. Outside
3. Days Like This
4. Pass the Hours
5. Make Believe
6. Get Away


calosc jutro
Spoiler
Ostatnio zmieniony 03 maja 2019, 20:05 przez luk0as, łącznie zmieniany 1 raz.
🎵 13-14.07.24, Warszawa - CLOUT Festival 3.0: Homixide Gang, Destroy Lonely, Gucci Mane, Playboi Carti, Rich Amiri, BabyTron, City Morgue, Young Nudy, Sexyy Red, Chief Keef, Offset, FourFive, Teezo Touchdown, Yung Lean, Trippie Redd + TBA 🎵
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1147
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: MorMor - Some Place Else (2019)

Post autor: maciek »

Fajny news, pierwszą EPką jarałem się pożądnie, Heaven’s only wishful w topce roku numerów był u mnie
Awatar użytkownika
luk0as
Moderator
Posty: 1513
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:01

Re: MorMor - Some Place Else (2019)

Post autor: luk0as »

mozna sprawdzac 💕
🎵 13-14.07.24, Warszawa - CLOUT Festival 3.0: Homixide Gang, Destroy Lonely, Gucci Mane, Playboi Carti, Rich Amiri, BabyTron, City Morgue, Young Nudy, Sexyy Red, Chief Keef, Offset, FourFive, Teezo Touchdown, Yung Lean, Trippie Redd + TBA 🎵
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1147
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: MorMor - Some Place Else (2019)

Post autor: maciek »

Materiał w takim samym stylu co debiut, mam nadzieję że na albumie trochę bardziej pokombinuje i trochę wyjdzie z tej swojej strefy komfortu bo na EPki to spoko ale kilkanaście numerów w takim kluczu może zamulić, rozmyć materiał i ogólnie okazać się strzałem w stopę. Niemniej świetnie się tego słucha, bardzo lubię jego głos i patenty realizacyjne zaczerpnięte z muzyki alternatywnej, wszystko to razem nadaje niesamowitego klimatu. Chciałbym go usłyszeć w ciut bardziej energetycznym wydaniu, według mnie ma potencjał na stworzenie np. jakiegoś funkowego letniaczka.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: MorMor - Some Place Else (2019)

Post autor: przedszkolanek »

mój pierwszy materiał od typka, wcześniej nic nie sprawdzałem (singli też, przynajmniej nie pamiętam) i odpaliłem nie wiedząc czego się spodziewać
prześwietne to, cudne :oops: , sam bym na niego nie wpadł, wielkie dzięki luk0as
Awatar użytkownika
luk0as
Moderator
Posty: 1513
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:01

Re: [pop] MorMor - Some Place Else (2019)

Post autor: luk0as »

🎵 13-14.07.24, Warszawa - CLOUT Festival 3.0: Homixide Gang, Destroy Lonely, Gucci Mane, Playboi Carti, Rich Amiri, BabyTron, City Morgue, Young Nudy, Sexyy Red, Chief Keef, Offset, FourFive, Teezo Touchdown, Yung Lean, Trippie Redd + TBA 🎵
ODPOWIEDZ