[rock] Rammstein - RAMMSTEIN (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: mql, Ruces

taka
Posty: 666
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:02

[rock] Rammstein - RAMMSTEIN (2019)

Post autor: taka »

Obrazek

Tracklista:
1. Deutschland
2. Radio
3. Zeig Dich
4. Ausländer
5. Sex
6. Puppe
7. Was Ich Liebe
8. Diamant
9. Weit Weg
10. Tattoo
11. Hallomann

Single:
Rammstein - Deutschland (Official Video)
Rammstein - Radio (Official Video)
Ostatnio zmieniony 29 maja 2019, 16:52 przez taka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dou
Posty: 840
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:36

Re: Rammstein - RAMMSTEIN (2019)

Post autor: dou »

radio props
Kiedy umiera człowiek, tracimy całą bibliotekę
Użytkownicy nawiązujący do plhh na maturze: encrenoire, jajca, MalinowyJogurt, Master
Jasny pisze: 08 lip 2022, 11:20 Szkoda, że ludziom mózg nie wraca.
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Rammstein - RAMMSTEIN (2019)

Post autor: vampmoney »

single mi się bardzo podobają, sprawdzę cały album z przyjemnością mam sentyment duży do rammstein, bardzo ciekawy mają na siebie pomysł, dziwne jest że twór mniej lub bardziej skompany w industrialowym brzmieniu jest w tak ścisłym mainstreamie
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Rammstein - RAMMSTEIN (2019)

Post autor: cukier »

O, radio wpadło wczoraj. Zaraz przesłucham. Mam ogromną bekę z bólu dupy lewaków po pierwszym singlu. Będę czekać na płytkę, bo jestem zdecydowanie za kontrowersyjnym graniem, które oni odstawiają. Czas pokaże. A zaraz biorę się za odsłuch drugiego singla.
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: [rock] Rammstein - RAMMSTEIN (2019)

Post autor: vampmoney »

JEZU, Rammstein nie dał tak dobrej płyty od Mutter. Każdy utwór jest niemiłosiernie zostającym w głowie industrialowym HITEM. Jakby mi ktoś 3 lata temu powiedział że uznam album Rammstein za jedno z ciekawszych wydawnictw roku to bym nie uwierzył, aczkolwiek to się dzieje i nie chce mi się wyłączać tej płyty :bowdown:
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: [rock] Rammstein - RAMMSTEIN (2019)

Post autor: cukier »

Jak coś to na spotify też macie komplet. Będę przesłuchiwać dziś, wierzę.
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: [rock] Rammstein - RAMMSTEIN (2019)

Post autor: cukier »

Deutschland wiadomo jakie emocje wznieciło na scenie politycznej, fajnie. Radio luźny utwór, przyjemniaczek. O singlach każdy słyszał, dalej lecimy z utworami - Zeig Dich fajna krytyka katoli przy dobrych partiach, mocno wchodzące bicia i przyjemny chór. Auslander bez większych ekscesów, tekstowo cały czas utrzymywało się słabo i mało kontrowersyjnie jak na Rammstein. Sex to w ogóle porażka, aż warto wspomnieć pastę o tym, że seks nie istnieje. Puppe pomimo zadziornego charakteru w wokalu tekstowo również jakoś nie zadowoliło mnie, choć wykonanie jak najbardziej jest atutem na tej płycie. Was ich liebe klasycznie klimacik luźny, jednak coś mi nie pasuje w perkusji jaka tu gra. Te jakże przyjemne mocne kawałki przerywa Diamant, który wprowadza we mnie zamieszanie przy odsłuchu całości swoją prostotą. Wokal Lindemanna wciąga niesamowicie podczas tego swobodnego opowiadania. Po tej chwili spokojnego rytmu wjeżdża Weit Weg będący elektroniczną odskocznią, co bardzo przyjemnie wyszło w ich wykonaniu. Kompozycja nieco biedna, gdyż syntezator wjeżdża rzadko ale takie eksperymenty są przyjemne. Tattoo to chyba jakiś stary projekt, bo tak ciężkiego Rammsteina nie spodziewałem się przy tym, co odsłuchiwałem wedle kolejności na płycie. Dziwne odczucie niepasującej ciężkości co do tematyki podjętej w utworze, jednak sama koncepcja wydaje się być czymś dobrym. Na zakończenie wjeżdża Hallomann z pojebanym tekstem, jaki przypisać można tylko Rammsteinowi. Dobrze było wysłuchać tego albumu kilka razy, jednak moje umiejętności opisywania tego raczej miernie wypadają - jestem zachwycony ilością dobrze brzmiących riffów i mocy z nich płynących. Bo do połowy płyty biega się na prawdę świetnie wybijając rytmem kolejne metry ;) Mimo wszystko płyta jest jak najbardziej dobra i nie zawiodłem się na niej.
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
taka
Posty: 666
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:02

Re: [rock] Rammstein - RAMMSTEIN (2019)

Post autor: taka »

Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: [rock] Rammstein - RAMMSTEIN (2019)

Post autor: cukier »

Oglądałem wczoraj premierowo. Ciekawe czy karmili ich miską ryżu chociaż. :lol:
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: [rock] Rammstein - RAMMSTEIN (2019)

Post autor: przedszkolanek »

jak się rzadko z Chacińskim zgadzam, tak trafnie ujął - Rammstein to muzyka-mem,
by być jednak szczerym, kilka numerów (puppe zwłaszcza) nawet ujdzie jako w miarę przyzwoite guilty pleasure
ale całość wypada mocno kiczowato, że o stronie wizualnej nie wspomnę, nawet ta okładka z zapałką taka se
Awatar użytkownika
konrad
Posty: 105
Rejestracja: 02 maja 2019, 17:50

Re: [rock] Rammstein - RAMMSTEIN (2019)

Post autor: konrad »

cukier pisze: 27 kwie 2019, 22:05 O, radio wpadło wczoraj. Zaraz przesłucham. Mam ogromną bekę z bólu dupy lewaków po pierwszym singlu. Będę czekać na płytkę, bo jestem zdecydowanie za kontrowersyjnym graniem, które oni odstawiają. Czas pokaże. A zaraz biorę się za odsłuch drugiego singla.
Jeśli trafisz kiedyś na Laibach to się chyba zesrasz :dunno:
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: [rock] Rammstein - RAMMSTEIN (2019)

Post autor: cukier »

konrad pisze: 29 maja 2019, 23:00 Jeśli trafisz kiedyś na Laibach to się chyba zesrasz
Nie potrzebuję doszukiwać się innych zespołów. Skoro zapuściłem korzenie tutaj, to mi to zdecydowanie wystarczy. I nie szukam w muzyce kontrowersji, a przede wszystkim wykonania. Jakbym chciał posłuchać innego R+ to zawsze mam Eisbrecher, albo nawet ślązaków pod ręką.
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
ODPOWIEDZ