[r&b] Chris Brown - Indigo (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: mql, Ruces

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: [r&b] Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: przedszkolanek »

Chris Brown - Heat (Audio) ft. Gunna
Spoiler
ładniutkie :oops:
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: [r&b] Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: przedszkolanek »

Chris Brown - Don't Check On Me (Audio) ft. Justin Bieber, Ink
Spoiler
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1145
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: [r&b] Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: maciek »

No to największe armaty z tracklisty (featy z Drakiem i Biebsem) rzucone, w końcu jakiś racjonalny rollout uskutecznia. Każdy singiel oprócz Wobble Up to sztos, szykuje się topka w dyskografii a może i najlepszy album, oby :bowdown:
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: [r&b] Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: przedszkolanek »

:bowdown: dla mnie, że to przesłuchałem za jednym posiedzeniem (co prawda za drugim podejściem, za pierwszym razem wymiękłem na tracku z Tygą)
jeżeli istnieje piekło mam nadzieję, że Chris tam trafi za robienie dwugodzinnych albumów (i będzie go tam napierdalać Rihanna)
ładna muzyczka, z dobrą (miejscami wybitną) produkcją i dobrym śpiewem, ale za długo, po numerze z Drakem nic z tej płyty nie pamiętam, dosłownie
najpiękniejszy numer z Gunną (piękniutki :oops: ), jeżeli do czegoś będę wracał to do tego tylko, radę daje jeszcze numer z Drakem, reszta (ta którą dałem radę zapamiętać) niczym specjalnym się nie wyróżnia (no może jeszcze numer z Juvenilem i Juicy J'em, ale mam tu mieszane uczucia, średnio to pasuje do całości)
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: [r&b] Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: crbn »

Wczoraj miałem tak długiego posta napisanego, ale wylogowało mnie, a ja jak głupek zapomniałem skopiować na wszelki wypadek. :( Myślałem, że klawiaturę wyrzucę przez okno. Więc teraz tak romantycznie nie będzie.

Anyway. Odstawmy na bok życie prywatne Chrisa, skupmy się tylko na jego działalności artystycznej. Gość jest znany na scenie od niemal 15 lat. Co dwa lata wypuszcza projekty pełne muzyki, w ostatnim czasie są one jeszcze dłuższe niż wcześniej. W dodatku co roku nagrywa masę featuringów. Czy cokolwiek wypuszczonego od niego jest słabej jakości? Jeszcze ze dwa lata bym się uśmiechał pod nosem, kiedy bym widział tweety fanek Chrisa o tym, że jest goatem. Teraz poważnie się zastanawiam nad tym, gdzie sam bym go umieścił i czy nie byłby to szczyt. Chris dostarcza tego, czego dokładnie oczekuję - dobrej muzyki, która jest przyjemna, odpręża, relaksuje, pasuje wszędzie jak ulał, możesz puścić ją przy każdym obcym i nie będzie przypału. W dodatku masz momenty ekstazy jak przy Come Together czy Red, ale równocześnie możesz sobie puścić taki albumik do biegania, bo jest jeszcze chociażby Lurkin'. I tak wygląda jego kilka ostatnich projektów.
Na tym właśnie polega robienie dobrej muzyki. Nie musisz być dostawać dziesiątek na pitchforku, nie musisz mieć fanów na zamkniętych forach indy, nie musisz główkować nad tym konceptami albumów. Sam byłem sceptyczny przed kolejnym albumem złożonym z tylu utworów. Przy Heartbreak On a Full Moon kręciłem głową i udawałem, że "no tak nie powinien wyglądać chyba album", choć z drugiej strony nie narzekałem, bo mi się podobało niemal wszystko. Tutaj podszedłem bez żadnych uprzedzeń i jestem zachwycony.
No i powrócę z tematem umieszczania Chrisa w jakichś rankingach czy coś. Dobrze powiedział Joe Budden w swoim podkaście, że Chris to jeden z najbardziej niedocenianych artystów. Większości ludzi nie kojarzy się w ogóle z muzyką, przez co mają do niego z automatu jakąś urazę. Inna część zna go z jakichś featuringów i hitów radiowych. Gdy spytasz na tym forum o najważniejsze postaci RnB ostatnich lat, to założę się, że w mało kto wymieni go w TOP5. A dla mnie to najpewniejszy dostarczyciel poziomu i tego, co chcę od muzyki, w ostatnich latach. Wszystko łykam jakbym był głodny, bo dostaję coś naprawdę genialnego. Świetny album, polecam.
Obrazek
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1145
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: [r&b] Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: maciek »

:bowdown:

Podpisuję się pod każdym słowem crbn
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7116
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: [r&b] Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: piernikowyskoczek »

no jakby nie był toksycznym psychopatą to by zapewne umieszczali go w rankingach bo muzykę spoko robi
Nanek
Posty: 19
Rejestracja: 05 lip 2019, 15:22

Re: [r&b] Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: Nanek »

Trochę zawód. Ale zaznaczam że nigdy wielkim fanem nie byłem. Zajarał mnie poprzedni album i sądziłem że ten też niestety za długo, za przekombinowane i ostatecznie nawet raz przez to w całości nie dałem rady przebrnąć. Fani nie bijcie :dunno:
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: [r&b] Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: przedszkolanek »

klip z drakem
Spoiler
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: [r&b] Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: przedszkolanek »

klip do numeru z gunną :oops:
Spoiler
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: [r&b] Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 12 lut 2023, 20:58 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: [r&b] Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 12 lut 2023, 20:58 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1145
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: [r&b] Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: maciek »

Już na streamach
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: [r&b] Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 12 lut 2023, 20:58 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1145
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: [r&b] Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: maciek »

Under The Influence :bowdown: :bowdown: co za numer to jest. Ale ogólnie bardzo przyzwoite całe to rozszerzenie, wszystkie numery są co najmniej dobre a na szczególne wyróżnienie ode mnie zasługują jeszcze Flashbacks, Going At It (to akurat znałem sporo wcześniej) czy Tell Me How You Feel z Lanezem, wspomniane wyżej Problem With You też

e: a co do całego albumu jeszcze to Indigo to dla mnie top3 numerów roku spokojnie, co on tam odjebał to się zwyczajnie w głowie nie mieści. Król
Glubisze
Posty: 33
Rejestracja: 22 paź 2019, 15:12

Re: [r&b] Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: Glubisze »

Piękny to materiał jest, ścisła topka roku. Chris to królewska świta jeśli chodzi o światek r&b. I to pokazał tym albumem. Robi co ma robić. Świetna długość, zawsze taka różnorodność jest dobra do tego gatunku muzyki, słuchasz i na pewno coś podczas sesji wpadnie w ucho. Polecam, mistrz!
ODPOWIEDZ