[r&b] Chris Brown - Indigo (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: mql, Ruces

Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

[r&b] Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: crbn »

Chris na swoim IG zapowiedział album w czerwcu. W dodatku latem wyrusza razem z Nicki Minaj w trasę koncertową.
Spoiler
Obrazek
Póki co wyszły trzy single.

Chris Brown - Undecided
Spoiler
Chris Brown - Back To Love
Spoiler
Chris Brown - Wobble Up feat. Nicki Minaj & G-Eazy
Spoiler

Wooble Up zostawię bez komentarza, bo to typowe zagranie RCA pod zebranie jak największych wyświetleń przez fanki Nicki i G-Eazy'ego. Back To Love to średniawa mocno. Za to Undecided jest super niemal pod każdym względem i nie bez powodu odniósł sukces na chartach.
Miejmy tylko nadzieję, że nie powtórzy się historia z Heartbreak on a Full Moon i Chris nie zrobi z tego dwugodzinnego materiału. Jakby chciał, to by mógł nagrać klasyka, serio. Ale mam wrażenie, że jemu wystarczy, że jego fanki jedzą mu z ręki i albumem z ponad 40 utworami zrobi platynę. :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1147
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: maciek »

O widzisz, dlatego właśnie mi cię brakowało bo temat o Indigo na ślizgu prowadziłem sam ze sobą xD
Back To Love jest świetnym numerem, nie zgodzę się na pewno z tym co napisałeś. Stylowo jest trochę powrotem do korzeni, ta soulowa chillująca warstwa muzyczna połączona z tą agresywną perkusją robią robotę, do tego wokalnie oraz tanecznie w teledysku Chris oczywiście nie zawodzi. Szkoda że jako singiel przejdzie bez echa i nie zrobi żadnych liczb. Co innego z Wooble Up, oczywiście masz rację dlaczego taki numer został nagrany i puszczony jako zapowiedź albumu, Chris zresztą zawsze musi mieć taki turnupowy robiący liczby singiel z rozpoznawalnymi featami na koncie. Ja nic do tej stylistyki nie mam, Pills & Automobiles czy Party z poprzedniej kampanii mi się podobały natomiast Wooble Up jest trochę nudne, niemniej pewnie będzie robić robotę na jakichś pool parties wśród nastolatków w Stanach :) Undecided oczywiście sztos i również się zgadzam. Czerwiec niebawem, pozostaje tylko czekać. A album tym razem będzie normalnej długości, Chris parę razy już o tym wspominał m.in. odpowiadając bodajże na instagramie komuś na ten temat.
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: crbn »

Dobra, obejrzałem teraz Back To Love i nawet weszło. :oops: Super robotę robi tu bit, ale nie wiem czemu wydawało mi się wcześniej, że Brown bardziej na tym zawodził, a tu nawet się wpasował w klimat. Zwracam honor. Ale Wobble Up dalej się ciężko słucha.

W ogóle nie wiem gdzie, ale jestem niemal pewien, że gdzieś kiedyś czytałem o nowym dealu Chrisa z RCA, w sensie, że nowy kontrakt wynegocjował i jest niby lepszy od poprzedniego i trochę się uniezależnił od nich. Więc może poprzedni pomysł w wypuszczeniem tak długiego albumu to była bardziej zagrywka RCA niż jego, bo teraz w jakimś stopniu posiada prawa do swoich masteringów, więc ogarnie tak czy siak ładną kaskę ze sprzedaży.
Obrazek
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1147
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: maciek »

Z tego co wiem to za mocą tego nowego kontraktu 100% praw masterów należy do niego. I jest jedną z najmłodszych osób na rynku mających kontrakt na takich warunkach.

e: na planie do kolejnego teledysku byli J Balvin i Tyga! Co za kolaboracja.

https://www.instagram.com/p/BwlIOEpBlhU ... rkk54ne59x
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: crbn »

Chris Brown na story IG potwierdził featursy na albumie.
Drake
Justin Bieber
G-Eazy
Nicki Minaj
Tory Lanez
Tyga
Tank
H.E.R
Sage The Gemini
Lil Wayne
Gunna
Joyner Lucas
Juicy J
Juvenile
Lil Jon
Jak on Biebera ściągnął. :bowdown:
Obrazek
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7134
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: piernikowyskoczek »

gdzie Kanye
glubisz
Posty: 2
Rejestracja: 02 maja 2019, 0:06

Re: Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: glubisz »

Podeszły mi Back To Love i Undecided, czekam mocno na ten materiał. Macie rację że długie jego albumy zamulają trochę, czekam na trakliste może się nauczył ;)
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1147
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: maciek »

Bieber jest jego wielkim fanem i nie kryje się z tym specjalnie (kilka razy nazywał go GOATem na insta itd.) więc nie był to chyba wielki problem. Jest jarando oczywiście, szkoda tylko że Balvina nie ma na tej liście, czyżby kręcili tego klipona na jakiś inny projekt?
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: crbn »

O, tego, że Bieber jest jego wielkim fanem, to nie wiedziałem. Chociaż z tym GOATem to przesadził. :D Jakby Chris chciał, to by stworzył klasyka, ale mam wrażenie, że jemu na tym nie zależy.

Track z J Balvinem ma wyjść "any day". Też zwróciłem uwagę, że go nie ma na tej wymienionej trackliście, ale tak kminię, że Chris napisał "Drake" w cudzysłowie - może to o Balvina właśnie chodzi? XD
Obrazek
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: przedszkolanek »

po obfitości gości wnoszę, że będzie kolejny trzygodzinny album, mehh
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1147
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: maciek »

Nie no ten Drake to będzie na serio myślę, za dużo plotek było odnośnie tego kolabo i to ich pogodzenie się w zeszłym roku. Pewnie na inny materiał ten numer po prostu chociaż zdziwiłoby mnie zaproszenie przez Balvina Tyge i odwrotnie. Chris pasował najbardziej żeby wymyślić ściągnięcie ich obu.
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: crbn »

W sumie w poprzedni piątek Tyga i Chris Brown pojawili się na kolabo z Marshmello, może Fan of a Fan 3 soon? Jarałbym się. :cool:
Obrazek
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1147
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: maciek »

No ja na FOAF3 jarałbym się w chuj, tuż przed migracją ze ślizgu wystosowałem tam nawet post w temacie FOAF: The Album o mojej miłości do niego jako mojego wiosennego guilty pleasure klasyka ale jak zawsze spotkało się to z niezrozumieniem :what:

A Bieber na instagramie własnie potwierdził to co tu mówiłem o jego stosunku do Breeziego:
https://www.instagram.com/p/BxBMr0aHh5p/

"everyone wants to wait til people die To give them the credit they deserve. I’m calling it now when CB passes away after a long full life, you will miss what you had in front of you the whole time ... trust me watch you will see. the people who have over looked this mans talent because of a mistake he made.. you need to reevaluate! Love you @chrisbrownofficial"
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: crbn »

Spoiler
30 tracków. :bag:
Obrazek
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1147
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: maciek »

45 kawałków na HOAFM nie było dla mnie żadną przeszkodą a wręcz prezentem więc ja się akurat jaram :cool:

Czyli w sumie nie znamy już tylko detali jak dokładna tracklista, dokładna data czy okładka ale większość kart odkrytych, nic tylko czekać na czerwiec.

e: jest i okładka i data:

https://www.instagram.com/p/BxdO3iBhCEF ... 6qhp0bddkk
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1147
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: maciek »

Kurwa co to za żarty z tą ciszą tutaj, numer z Drakiem wczoraj wyciekł a dziś szybka reakcja i poszło oficjalnie jako singiel:



Co za numer to jest :bowdown: :bowdown: :bowdown:


Do tego od jakiegoś czasu znana jest już data premiery (28 czerwca) i tracklista:

01. Indigo
02. Back To Love
03. Come Together (Feat. H.E.R.)
04. Temporary Lover (Feat. Lil Jon)
05. Emerald (Feat. Juicy J & Juvenile)
06. Burgundy
07. Red
08. All I Want (Feat. Tyga)
09. Wobble Up (Feat. Nicki Minaj & G-Eazy)
10. Keep A Stack (Feat. Lil Wayne & Joyner Lucas)
11. Heat (Feat. Gunna)
12. No Guidance (Feat. Drake)
13. Girl Of My Dreams
14. Natural Disaster
15. Aura
16. Don’t Check On Me (Feat. Atia “INK” Boggs & Justin Bieber)
17. Sorry Enough
18. Juice
19. Cheetah
20. Undecided
21. BP
22. No Judgement
23. Side Ni**a
24. Throw It Back
25. All On Me
26. Sexy (Feat. Trey Songz)
27. Let’s Smoke
28. Early On (Feat. Tank)
29. You Like That
30. Troubled Waters
31. Take A Risk
32. Lurkin (feat. Tory Lanez)
33. Trust Issues
34. Act In
35. Part Of The Plan
36. Play Catch Up
37. Dear God
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7134
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: piernikowyskoczek »

jebać albumy molochy robione pod streamingi
Damianglu
Posty: 8
Rejestracja: 08 cze 2019, 22:39

Re: Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: Damianglu »

maciek pisze: 04 maja 2019, 16:28 45 kawałków na HOAFM nie było dla mnie żadną przeszkodą a wręcz prezentem więc ja się akurat jaram :cool:
Mam tak samo.

No i jest traklista, 37 kawałków, JARAM się.
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: crbn »

Ten numer z Drakiem to spore rozczarowanie - była szansa, by podbić totalnie charty, a wyszła trochę kicha. Widać, że to jakiś kawałek Drake'a, który dał go Chrisowi. Nijak on pasuje do dotychczasowych singli i nie ma podbicia do Undecided czy Back to Love.

Swoją drogą to frontowa i tylna okładka powinny się zamienić miejscami. :( Kozacka jest ta tylna, aż się chce na nią patrzeć.
Obrazek
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1147
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: Chris Brown - Indigo (2019)

Post autor: maciek »

No z tym Drejkowym brzmieniem to wiadomka, szczególnie że wyprodukowała go jego ekipa. Ale dla mnie nie ujmuje to jakoś, obydwoje się fajnie uzupełnili swoimi stylami i cały numer płynie kozacko. A że nie ma spójności w brzmieniu singli to też normalka u Chrisa, przecież on nawet na albumy olewa spójność i tworzy chyba losowo te tracklisty spośród kawałków powstałych na skutek jego muzycznego ADHD. Co do okładek 100% racji.
ODPOWIEDZ