[r&b] The Weeknd - After Hours (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: mql, Ruces

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: [r&b] The Weeknd - TBA

Post autor: przedszkolanek »

ale to jest świetne :bowdown: :bowdown:
moody
Posty: 1030
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: [r&b] The Weeknd - TBA

Post autor: moody »

uwielbiam, kiedy przed kazdym albumem zapowiada: nie no teraz koniec popowego pierdolenia, wjezdzam ostro, beda wykrecone dzwieki, inspirowalem sie jakimis alternatywnymi wykonawcami, zeby koniec koncow wyjsc z czyms w stylu a-ha - take on me, bo z tym kojarzy mi sie blinding lights :rotfl:

w sumie oba single spoko, no ale takie bardzo...basic. proste pioseneczki do radia brzmiace jakby pisane na kolanie. nad tym tyle pracowal dwa lata?
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4696
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [r&b] The Weeknd - TBA

Post autor: Parlae »

No i co, Take on Me słabe jest? Nieśmiertelny radiowy numer. Nie rozumiem tego przytyku.
Bardzo fajny kawałek, synthpopowe brzmienia u mnie zawsze na propsie.
moody
Posty: 1030
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: [r&b] The Weeknd - TBA

Post autor: moody »

o cie chuj, ale blinding lights sie wkrecilo :dunno:
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1090
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: [r&b] The Weeknd - TBA

Post autor: Drmz »

No i uż. moody sam sobie odpowiedział xD
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6902
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: [r&b] The Weeknd - TBA

Post autor: instinkt »

Kiss Land to ostatnia ciekawa rzecz od niego i jeszcze długo się to pewnie nie zmieni o ile wgl kiedykolwiek :dunno:
oczywiście na każdym kolejnym projekcie zdarzają się jakieś tam fajne numery, ale ogólnie to wszystko jest miałkie jak sam skurwysyn i rzygać mi się chce do wiadra jak tego słucham, a tego "pompującego" pierdolenia przed premierką to dopiero nie moge przetrawić (jak wyżej)
Johnny

Re: [r&b] The Weeknd - TBA

Post autor: Johnny »

Ach ci wiecznie niezadowoleni wojownicy undergroundu :lol:
Awatar użytkownika
k4ve
Posty: 587
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:28

Re: [r&b] The Weeknd - TBA

Post autor: k4ve »

to nie jest bycie wojownikiem undergroundu, tylko po prostu pop to też jest gatunek który trzeba umieć robić, te dwa nowe numery są dobre ale no większość kawalkow z jego albumow po Kiss Land to jest o kant dupy rozbić
TO SYBERIA
ZIMNO NA TYCH PERYFERIACH
Johnny

Re: [r&b] The Weeknd - TBA

Post autor: Johnny »

Zdajesz sobie sprawę, jak odosobniona jest to opinia?
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1147
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: [r&b] The Weeknd - TBA

Post autor: maciek »

Oba single przeciętne, nie czekam
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11740
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: [r&b] The Weeknd - TBA

Post autor: FLoo »

Johnny pisze: 30 lis 2019, 13:55 Ach ci wiecznie niezadowoleni wojownicy
Idealne podsumowanie Twojej osoby
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
k4ve
Posty: 587
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:28

Re: [r&b] The Weeknd - TBA

Post autor: k4ve »

Johnny pisze: 30 lis 2019, 15:32 Zdajesz sobie sprawę, jak odosobniona jest to opinia?
ktora czesc mojej opinii jest odosobniona? ta, że pop trzeba umieć robić czy ta, że większość kawałków po Kiss Land można o kant dupy rozbić?
TO SYBERIA
ZIMNO NA TYCH PERYFERIACH
Johnny

Re: [r&b] The Weeknd - TBA

Post autor: Johnny »

Na slg, w temacie o każdej plycie po Trilogy, piszecie w kółko to samo (w dodatku w ten sam sposób - jakbyscie mieli monopol na skrajne opinie) i jednocześnie każda kolejna bije wszelkie rekordy. Warto czasem się zastanowić, czy faktycznie "o kant dupy" czy może jednak "mi się po prostu nie podoba ten kierunek". Bo da się to obiektywnie ocenić i nie trzeba rzucać skrajnymi hasłami, które w obliczu sukcesu i statusu jaki Weeknd osiąga z każdym kolejnym projektem, brzmią dość niepoważnie.
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1147
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: [r&b] The Weeknd - TBA

Post autor: maciek »

Ja nie mam nic do kierunku, dla mnie mógłby se robić nawet jeszcze bardziej popowe rzeczy i nie wymagam od niego alternatywnych jazd, po prostu ma nieangażujące te kawałki, przeciętnie napisane i wyprodukowane, albumu żadnego dobrego od dawna, no co tu dużo mówić. Nie mam nic do niego, no może przejadł mi się jego głos i przeszkadza bardzo wąski zakres umiejętności wokalnych, kiedyś potrafił zrobić wow samym tym śpiewaniem falsetem ale no to nie będzie działało wiecznie szczególnie jeśl numery są właśnie takie sobie :dunno:
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: [r&b] The Weeknd - TBA

Post autor: przedszkolanek »

a to ponoć ja jestem nowym sieahem :lol:
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6902
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: [r&b] The Weeknd - TBA

Post autor: instinkt »

osiąga sukces bo wypracował sobie nazwisko, teraz mógłby puszczać jak rzyga do bitu i też by się to sprzedawało, czy to takie trudne do pojęcia? bo mam wrażenie że dla niektórych tak
coś by szkodziło jakby się dodatkowo przyłożył i zrobił coś ciekawego artystycznie zamiast miałkiego gówna w dodatku nawijając makaron na uszy przed każdą premierą?
wydaje mi się że będąc na forum slizgawka.eu, a nie na forum radia eska jednak w większości oczekujemy zwykle czegoś więcej, ale może się myle :dunno:
Awatar użytkownika
v909
Posty: 19
Rejestracja: 10 lis 2019, 22:26

Re: [r&b] The Weeknd - TBA

Post autor: v909 »

imo heartless dobrze łączy stary dorobek z nowym (szczególnie na finiszu), oraz spodziewam sie że na nowym albumie bedzie pare fillerów jako ukłon dla og
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1364
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: [r&b] The Weeknd - TBA

Post autor: exyou »

instinct pisze: 30 lis 2019, 13:31 Kiss Land to ostatnia ciekawa rzecz od niego i jeszcze długo się to pewnie nie zmieni o ile wgl kiedykolwiek

:lol: :lol:


Takie średnie te single, ale w sumie nieźle brzmi ten synth.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: [r&b] The Weeknd - TBA

Post autor: daveyo »

liryczne widełko

The Weeknd - “Heartless” (Lyric Video)
Spoiler
Awatar użytkownika
Rafał81000
Posty: 522
Rejestracja: 18 kwie 2019, 17:26

Re: [r&b] The Weeknd - TBA

Post autor: Rafał81000 »

ODPOWIEDZ