[r&b] Anderson .Paak - Ventura (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: mql, Ruces

Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

[r&b] Anderson .Paak - Ventura (2019)

Post autor: mql »

Obrazek

Paak wrzuca nowy album, A NA FORUM CISZA?

goscinnie Andre 3000, zmartwychwstały Smokey Robinson czy Nate Dogg

imo troszkę mimo wszystko nijako się zrobiło, a przecież nalezy wziąć uwagę na pogodę, idealnie pasującą do letniego i ciepłego brzmienia charakterystycznej chrypki Paaka na cieplutkich funkowych podkładach
ltp
Posty: 18
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:13

Re: Anderson .Paak - Ventura (2019)

Post autor: ltp »

Całkiem spoko, bardziej mi się podobało niż nijakie Oxnard.
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Anderson .Paak - Ventura (2019)

Post autor: crbn »

49k w pierwszym tygodniu. Jak na Paaka to dobry wynik. umówmy się, promocji albumu to on nigdy nie miał jakiejś kozackiej, mimo dużych możliwości w postaci kontaktów z Dre i Kendrickiem. W sumie to mnie dziwi, że Interscope nie chce w niego więcej zainwestować, no alt to nie mój problem, Paakowi jest wygodnie tak, jak ma teraz i może nie chce tego zmieniać.

W każdym razie dużo to lepszy album niż Oxnard, puściłem go ostatnio w słoneczną pogodę na deskorolce i oh boii, jak to gra! Wreszcie czuć cieplutki soul z LA. Khalid powinien spojrzeć i nauczyć się od Paaka jak zrobić spokojny, ciepły i chillowy album, ale jednocześnie taki, żeby przy nim nie przymykać oczu do snu.
Obrazek
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5391
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Anderson .Paak - Ventura (2019)

Post autor: clockers »

jest lepiej niż na Oxnard na pewno, spójniej i konkretniej, choć nadal bardzo bezpiecznie. mam nadzieję, że Anderson wyjdzie kiedyś z tej swojej strefy komfortu, nagra jakąś krwistą rapową płytę z bengerami pokroju Bubblin, albo jakieś jeszcze bardziej powykręcane rzeczy. miło mi się słucha całości i pewnie w lato nie raz odpalę takie Twilight(ależ bicik Pharella), Come Home, czy numer z Robinsonem, ale w przypadku gościa, który talentem mógłby obdarować przynajmniej kilku grajków, czy to z rapu, czy z muzyki śpiewanej, oczekuję rzeczy przełomowych, klasyków, a przede wszystkim poszukiwania i eksperymentowania.
Awatar użytkownika
Dill
Posty: 429
Rejestracja: 10 maja 2019, 17:07

Re: [r&b] Anderson .Paak - Ventura (2019)

Post autor: Dill »

przyjemny album nie jest to na pewno drugie "malibu", które na razie pozostaje moim ulubionym krążkiem w dyskografii .paaka, ale i tak dobrze się słucha.
Damianglu
Posty: 8
Rejestracja: 08 cze 2019, 22:39

Re: [r&b] Anderson .Paak - Ventura (2019)

Post autor: Damianglu »

Po dobrym Malibu, dużym udziale na Compton i zapowiedzi że doktorek macza w tym palce po kolejnej płycie oczekiwałem dużo. A może raczej czegoś innego. Na Oxnard jak i tu, na Ventura jest bardzo, bardzo bezpiecznie. To nie są płyty złe, ale jak mówię, hajp był duży. Nie wiem czy jeszcze będę tak na coś od Paaka czekał jak na to. Szkoda bo talent duży.
Awatar użytkownika
Dill
Posty: 429
Rejestracja: 10 maja 2019, 17:07

Re: [r&b] Anderson .Paak - Ventura (2019)

Post autor: Dill »

mam podobnie. dziwi mnie, że mając teraz takie możliwości jakby w ogóle z nich nie korzystał. bardziej zróżnicowane wydają się jego niezależne płyty niż to co wypuścił przy współpracy z doktorkiem.
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: [r&b] Anderson .Paak - Ventura (2019)

Post autor: cukier »

raczej niewzruszony po odsłuchaniu
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
ODPOWIEDZ