JMSN

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: mql, Ruces

Awatar użytkownika
knarku
Posty: 1730
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:33
Lokalizacja: Nijmegen

JMSN

Post autor: knarku »

Spoiler
Obrazek
Dyskografia:
†Priscilla† (2012)
†Pllajë† (2013)
JMSN [Blue Album] (2014)
It Is. (2016)
Whatever Makes U Happy (2017)
Velvet (2018)

Klipy:
Spoiler




tutaj jeszcze bardzo przyjemne wykonanie w colors
Spoiler
Christian Berishaj to 25 32 latek urodzony w Detroit szerzej znany jako JMSN, we wcześniejszych latach tworzył rnb, teraz odbił troche bardziej w strone neo-soulu. Pierwsze trzy albumy to moje prywatne klasyki które często sobie odświeżam, dalsze albumy mają zdecydowanie mniejszy repeat value u mnie. Grał w Polsce z dwa-trzy koncerty jeśli mnie pamięc nie myli, może ktoś z forumka był i opisze wrazenia, bo ja sie tak wybieralem, ze ostatecznie nie wybrałem :neutral: :neutral:
Ostatnio zmieniony 03 lut 2020, 20:36 przez knarku, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: JMSN

Post autor: Ablazir »

ja byłem i serio klasa, żałuję tylko, że z końcówki polazłem zająć sobie dobre miejsce na schoolboyu q
na przykład takie addicted jak wjechało :oops: :oops:

jeśli chodzi o albumy to dwóch pierwszych coś tam słuchałem, od reszty trochę się odbiłem, ale muszę jeszcze dać szansę
Obrazek
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: JMSN

Post autor: przedszkolanek »

myślałem, że on jest gdzieś z dekadę starszy
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: JMSN

Post autor: bukaj »

widziałem go na Feście i serio jeden z najlepszych koncertów na jakich byłem
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
Raph
Posty: 318
Rejestracja: 10 maja 2019, 12:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: JMSN

Post autor: Raph »

przedszkolanek pisze: 23 sty 2020, 21:03 myślałem, że on jest gdzieś z dekadę starszy
Bo jest, to stare info prasowe - Love Arcade wydał w 2006 i miał wtedy 18 lat.
...
Awatar użytkownika
knarku
Posty: 1730
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:33
Lokalizacja: Nijmegen

Re: JMSN

Post autor: knarku »

ano racja, jest przypis na ang wiki
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1089
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: JMSN

Post autor: Drmz »

JMSN król. Jeden z moich ulubionych numerów below. Gość ma wiecej charyzmy i stylu niż 98% polskich raperów razem
Spoiler
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
dutchie
Posty: 114
Rejestracja: 28 maja 2020, 10:23

Re: JMSN

Post autor: dutchie »

Bowdown dla tego pana od albumu Priscilla, a może nawet i wcześniej. Pamiętam, jak z ziomem obczailiśmy go u Game'a, potem single i wiedzieliśmy, że jego koncert to must have. :bowdown:
Spoiler
W Polsce grał już kilka razy, z reguły są to 2-3 miasta na trasę. Mój pierwszy był w poznańskim Labie, chyba 2016 rok, jeśli mnie pamięć nie myli. Klimat fenomenalny jednym słowem, zresztą jego numery mają moc i to czuć po pierwszych dźwiękach.
Kolejny był na Opku rok później, również mistrzowskie wykonanie. Chociaż osobiście w pamięci bardziej zapadł mi występ w klubie, może to przez samych ludzi.
Na żywo jego głos brzmi dokładnie tak samo, dlatego polecam wybrać się na najbliższy koncert (podobno płyta w drodze).
Spoiler
Żałuję tylko przespanej trasy rok temu z przyczyn osobistych, bo Velvet to bardzo piękna i spójna płyta. Nie zrzucam jej z playlisty od momentu premiery.
Chociaż w Wawce podobno lekko przegiął z alko, ale jak sam mówi - jego inspiracją są kobiety i alkohol, więęęc :joint:
Spoiler
Niemniej jednak każda płyta zasługuje na uznanie. Wspomniana Priscilla i JMSN to już klasyki w swoim klimacie. It is to moment jego przemiany, a dzięki Whatever Makes U Happy zyskał szersze grono słuchaczy.

Poza tym, z chęcią usłyszałbym taką płytę z jego ziomem Joey Fatts, przepełnioną zabawą i świeżym brzmieniem. :roll:
Spoiler
Słuchajcie Christiana, Christian to król.
Kibot
Posty: 3
Rejestracja: 22 lip 2019, 11:11

Re: JMSN

Post autor: Kibot »


dutchie pisze: .
Chociaż w Wawce podobno lekko przegiął z alko, ale jak sam mówi - jego inspiracją są kobiety i alkohol, więęęc :joint:
Eeeee tam. Byłem na tym koncercie i mega zajebiście ten stan komponował się z klimatem koncertu ;) Widać było, że był dziabnięty, ale w tym wszystkim był mega luz i pozytywna energia i dodatkowo podkręcało całą atmosferę. Koncert totalnie przerósł me oczekiwania, bo myślałem że będzie raczej tak zamułkowo i chillowo, a gościu ma tyle energii w sobie, że z tych kołysanek zrobił mega rozpierdol ;) Tak samo bardzo czekam na owy album no i koncerty!

Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: JMSN

Post autor: Ablazir »

w krakowie ostatnio to z tego co wiem z kolei zjarany latał, ja akurat tam nie byłem, ale koncert ponoć klasa i również w niczym to nie przeszkadzało
po tym co dał na feście drugi raz raczej nie ominę, klubowo może być tylko lepiej (o ile to możliwe) :joint: :joint:
Obrazek
dutchie
Posty: 114
Rejestracja: 28 maja 2020, 10:23

Re: JMSN

Post autor: dutchie »

Da się, w klubie ma zdecydowanie lepszy kontakt z publiką. Nic tylko czekać :joint:
Kibot
Posty: 3
Rejestracja: 22 lip 2019, 11:11

Re: JMSN

Post autor: Kibot »

Oj tak. Kontakt z publiką taki jakiego dawno nie widziałem. Sztos


Awatar użytkownika
knarku
Posty: 1730
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:33
Lokalizacja: Nijmegen

Re: JMSN

Post autor: knarku »

Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4580
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: JMSN

Post autor: Groszek »



Za dużo rzeczy dzisiaj wyszło pozniej sprawdzę
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
ODPOWIEDZ