billie eilish

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: mql, Ruces

Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1248
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

billie eilish

Post autor: stranger »

Jak w temacie. Co mordeczki sądzicie, jakie odczucia?
Ja ogólnie propsuje, bo produkcyjnie to jest dobre i gra gitara(wizualizacja 15 producentów za konsoleta, para, buch, pot i zmarszczki na czole).
Wkurwia mnie jednak bardzo fakt, że każdy występ live to taki bezczelny playback bez mydła i wszyscy udaja, że jest elo jak na koloniach oazowych. Czekam na opinie.
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: billie eilish

Post autor: przedszkolanek »

produkcję ma dobrą, ale nie znowu jakąś rewelacyjną, tekstowo nic specjalnego dla mnie ale rozumiem, że nie jestem odbiorcą docelowym, dwa numery lubię (bury a friend i któryś tam jeszcze z jej ostatniego albumu, który swoją drogą był dość nudny) na tę chwilę artystka singlowa, a tak ogólnie nie rusza mnie jej osoba i performens
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: billie eilish

Post autor: Kubinsky »

"when we all fall asleep.." bardzo lubię, głównie za produkcję ale sama billie też ma w sobie coś przyjemnego
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: billie eilish

Post autor: koniec »

bardzo podoba mi się jej płyta, koncerty mnie nie obchodzą, wizerunek też mam w sumie gdzieś ale w tych wywiadach co widziałem(2 z Nardwuarem i coś tam jeszcze) to wyszła na miłą, fajną i inteligentną osóbkę trochę skrzywioną przez ciężar sławy i to jak została wychowana także ogólnie props
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: billie eilish

Post autor: mql »

lubi i sampluje (that's how you do the Scarn) The Office, wiec jest wartościowym człowiekiem
a wygląda trochę jak Aubrey Plaza, toteż nawiązuje swoja egzystencją do dwóch świetnych seriali komediowych
fajna płytka ta When We All Fall Asleep, Where Do We Go?
bad guy sztos i to chyba nawet nie w kategoriach guilty pleasure
a you should see me in the crown skojarzyłem z fifką, jak grałem u ziomka i od razu mi się spodobało
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: billie eilish

Post autor: Kubinsky »

w ogóle zdziwiło mnie mocno jak się dowiedziałem, że billie ma zespół tourette'a
Awatar użytkownika
Kotei
Posty: 178
Rejestracja: 18 kwie 2019, 8:14
Lokalizacja: tam, gdzie został zdelegalizowany hip-hop

Re: billie eilish

Post autor: Kotei »

Kubinsky pisze: 08 lip 2019, 16:36 w ogóle zdziwiło mnie mocno jak się dowiedziałem, że billie ma zespół tourette'a
A czemu nic z nim nie nagrywa? :lol:
Parę kawałków lubię, fajna produkcja
Rychu Peja Solufka listener
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: billie eilish

Post autor: crbn »

koniec pisze: 08 lip 2019, 13:40 trochę skrzywioną przez ciężar sławy
Trochę skrzywioną, bo sama sobie taki obraz siebie wykreowała i w niego prężnie idzie, bo się dobrze sprzedaje.
Obrazek
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: billie eilish

Post autor: koniec »

crbn pisze: 09 lip 2019, 12:21
koniec pisze: 08 lip 2019, 13:40 trochę skrzywioną przez ciężar sławy
Trochę skrzywioną, bo sama sobie taki obraz siebie wykreowała i w niego prężnie idzie, bo się dobrze sprzedaje.
wkurwia mnie takie oświecone i powierzchowne gadanie że tylko się tak kreuje bo hajs, nie wiem tak ciężko ludziom zrozumieć że sławni ludzie, którzy na pozór mogą być wygrywami też w środku mogą być w chuj smutni? Ona jest mega popularna od wieku 13 lat, w uczyła się w domu, odizolowanie od rówieśników, wieczne bycie wyrzutkiem, przecież coś takiego przytłacza nawet starsze osoby a co dopiero dzieciaka.
Tutaj ziomek dobrze to tłumaczy imo, chociaż trochę bezbek:
Spoiler
Awatar użytkownika
luk0as
Moderator
Posty: 1506
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:01

Re: billie eilish

Post autor: luk0as »

po necie smiga remix Bad Guy z JB i bardzo srednio to brzmi ale raczej glowny zamiar to bedzie podbicie chartsow
🎵 13-14.07.24, Warszawa - CLOUT Festival 3.0: Homixide Gang, Destroy Lonely, Gucci Mane, Playboi Carti, Rich Amiri, BabyTron, City Morgue, Young Nudy, Sexyy Red, Chief Keef, Offset, FourFive, Teezo Touchdown, Yung Lean, Trippie Redd + TBA 🎵
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: billie eilish

Post autor: crbn »

koniec pisze: 09 lip 2019, 12:48 nie wiem tak ciężko ludziom zrozumieć że sławni ludzie, którzy na pozór mogą być wygrywami też w środku mogą być w chuj smutni?
A ona udaje wygrywanko? XD Ona teraz stylizuje się na smutną, edgy i w ogóle. To się świetnie sprzedaje, teraz depresja i wszystko co smutne jest w modzie, nie bez powodu tyle alternatywek teraz biega po ulicach. A jej muzyka to coś innego niż zwykły radiowy pop, z którym taka nowa grupa społeczna się może utożsamiać.
I nie była megapopularna w wieku 13 lat, nie przesadzajmy już, wybiła się koło 2017, a najwięcej rozgłosu dostała w tamtym roku, czyli akurat jak wchodziła w dorosłość. Wymieniłeś same wady uczenia się w domu, zapomniałeś oczywiście o zaletach, szczególnie, gdy dorasta się w bogatej rodzinie. Ona o byciu wyrzutkiem gdzieś wspominała czy to też sobie ot tak napisałeś?
Obrazek
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: billie eilish

Post autor: koniec »

Jej muzyka, to z jednej strony coś innego niż zwykły radiowy pop ale zdaję się że popularnością wykracza zdecydowanie poza tą nową grupę społeczną bo słuchają jej wszyscy, od ludzi lubiących zwykły radiowy pop, przez fanów rapu po propsującego ją Thoma Yhorka.
Śmieszne, że zarzucasz mi dopowiadanie sobie samemu zarzucając coś czego nie możesz udowodnić. To chyba normalne, że jak uczysz się w domu to nie masz tyle kontaktu z rówieśnikami co inni i nie zawsze bogata rodzina oznacza brak problemów psychicznych, Lil Peep też z tego co pamiętam pochodził z dobrej i bogatej rodziny i się dobrze uczył w szkole :dunno: 80 milionów zrobione w wieku 13 lat to jest dla mnie mega popularność, a przynajmniej taka, która sprawia że dzieciakowi, który coś takiego osiągnie może się w głowie poprzestawiać, zobacz ile młodocianych gwiazd potem w życiu ma okresy w których coś odwala, przecież to powszechne zjawisko. Dla młodego człowieka nawet wchodzącego w dorosłość i osiągającego sukces w wieku 18 lat coś takiego może być przytłaczające i tak jak ten ziomek w filmiku, który wysłałem tłumaczył gdy obejrzy się z nią kilka wywiadów, to widać nie nie myśli w taki sposób jak przeciętna osoba w jej wieku, także na pewno prędzej uwierzę temu co ona sama mówi, niż internetowym psychologom, którzy zarzucają jej że robi to pod publiczkę, mimo że w żaden sposób nie są tego w stanie udowodnić.
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: billie eilish

Post autor: crbn »

Tak samo jak Ty nie jesteś w stanie udowodnić, że to jest faktycznie depresja albo inne problemy psychiczne. Bo na tym polega takie forum - tutaj możemy wyrażać to co myślimy, nie zawsze jesteśmy to w stanie skontrować z faktami.
Obrazek
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: billie eilish

Post autor: koniec »

no i teraz wystarczy teraz ocenić, które źródło jest bardziej wiarygodne jeżeli chodzi o ocenę zdrowia psychicznego bili ajlasz - sama Billie czy carbon z forum internetowego ślizgawka
dla mnie odpowiedź jest jasna.
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: billie eilish

Post autor: crbn »

Przyznaję Ci rację, nawet ja jestem lepszym źródłem niż babka, która zbija na tym hajs i zależy jej na podtrzymaniu wizerunku.
Obrazek
sydemon
Posty: 158
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:32

Re: billie eilish

Post autor: sydemon »

Dajcie spokój, wiadomo, że ta niby jej depresja non stop to wizerunek dla 14 letnich alternatywek, po prostu modne jest bycie takim i tyle.
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: billie eilish

Post autor: Kubinsky »

ja w tej dyskusji raczej #teamkoniec
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: billie eilish

Post autor: sugarhill_notausgang »

#teamkoniec

Spoko ta płyta When We All Fall Asleep, Where Do We Go?, w całości trochę nudna, ale do paru numerów (single) lubię wracać
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: billie eilish

Post autor: przedszkolanek »

SNL
Spoiler
Spoiler
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: billie eilish

Post autor: przedszkolanek »

checix69 pisze: 17 paź 2019, 20:26 udowodnij bo nie wierze :P
przedszkolanek pisze: 07 lip 2019, 23:11 produkcję ma dobrą, ale nie znowu jakąś rewelacyjną, tekstowo nic specjalnego dla mnie ale rozumiem, że nie jestem odbiorcą docelowym, dwa numery lubię (bury a friend i któryś tam jeszcze z jej ostatniego albumu, który swoją drogą był dość nudny) na tę chwilę artystka singlowa, a tak ogólnie nie rusza mnie jej osoba i performens
wystarczy?
ODPOWIEDZ