The Beatles

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: mql, Ruces

CzasemJebneSobie
Posty: 157
Rejestracja: 25 kwie 2019, 23:02

The Beatles

Post autor: CzasemJebneSobie »

­­­­
Ostatnio zmieniony 10 lip 2021, 19:48 przez CzasemJebneSobie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: The Beatles

Post autor: cukier »

Zdecydowanie zbyt mało uwagi poświęciłem na tą grupę. Może dlatego, że jest zbyt rozpoznawalna. Co uważasz za opus magnum - jako solowe utwory, oraz jako album?
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
CzasemJebneSobie
Posty: 157
Rejestracja: 25 kwie 2019, 23:02

Re: The Beatles

Post autor: CzasemJebneSobie »

­­­­
Ostatnio zmieniony 10 lip 2021, 19:48 przez CzasemJebneSobie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ruces
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Beatles

Post autor: Ruces »

Beatlesi są tak wybitnym zespołem, że każda płyta jest warta polecenia, więc po prostu sprawdź sobie od pierwszej do ostatniej, aby również prześledzić rozwój tej grupy. Najlepszym albumem jest Sierżant Pieprz, lecz warto go posłuchać po sprawdzeniu poprzednich. Serio.

PS Opie, ta notka z Wikipedii totalnie nie jest potrzebna, więc wrzucam w spoiler.
Facebook | Instagram | RateYourMusic | Filmweb

R.I.P. ŚLIZG.eu
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: The Beatles

Post autor: cukier »

CzasemJebneSobie pisze: 07 cze 2019, 22:55 Biały album (jak cukier). Najlepsze wałki tam są: Wild Honey Pie i Revolution 9.
To faktycznie jest świetne. Zostawię sobie na później i postanawiam posłuchać
Ruces pisze: 07 cze 2019, 23:39 od pierwszej do ostatniej
i to chyba będzie najlepsze wyjście :)
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
CzasemJebneSobie
Posty: 157
Rejestracja: 25 kwie 2019, 23:02

Re: The Beatles

Post autor: CzasemJebneSobie »

­­­­
Ostatnio zmieniony 10 lip 2021, 19:48 przez CzasemJebneSobie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ruces
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Beatles

Post autor: Ruces »

[mention]CzasemJebneSobie[/mention] z mojej strony to też był prowo, po prostu chodziło o to, że tak długie teksty warto wrzucić w spoiler, bo psują przeglądanie strony, a poza tym niektórzy wolą tl;dr.

No i jeśli uważasz, że Beatlesi to nie był zespół przełomowy to chyba jesteś niepoważny.

Tak, [mention]cukier[/mention], to będzie najlepsze, bo Beatlesi to zespół, którego przemiana i progres to temat na oddzielną dyskusję.
Facebook | Instagram | RateYourMusic | Filmweb

R.I.P. ŚLIZG.eu
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: The Beatles

Post autor: badi »

mordy jak ktoś daje 6/10 płytce magical mystery tour to znaczy, że w dupie widział i gówno był
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6880
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: The Beatles

Post autor: instinkt »

z obowiązku kiedyś przesłuchałem wszystkie ich albumy i nigdy już do nich nie wróciłem
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 849
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: The Beatles

Post autor: Finesta »

Sierżant i Abbey Road u mnie w okolicach 9/10
CzasemJebneSobie
Posty: 157
Rejestracja: 25 kwie 2019, 23:02

Re: The Beatles

Post autor: CzasemJebneSobie »

­­­­
Ostatnio zmieniony 10 lip 2021, 19:48 przez CzasemJebneSobie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Chojny
Posty: 471
Rejestracja: 10 maja 2019, 16:48

Re: The Beatles

Post autor: Chojny »

CzasemJebneSobie pisze: 08 cze 2019, 14:34
Ruces pisze: 08 cze 2019, 9:31 No i jeśli uważasz, że Beatlesi to nie był zespół przełomowy to chyba jesteś niepoważny.
Przynajmniej nie jestem w niepowadze osamotniony, patrz np. Sekcja 3.5
no spoko, ale ten fragment odnosi się bardziej do wpływów wczesnego etapu kariery beatlesów grających rhythm & bluesowe pitu pitu, a nie do ich eksperymentalnych lat 1965-1968
Awatar użytkownika
djniemal
Posty: 153
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:05

Re: The Beatles

Post autor: djniemal »

Ruces, który nie rozpoznał klasycznego dissu Sacruffiego :(

Beatles 222 piosenki lubię

Sorki, zapomniałem o nim ~Ruces
sydemon
Posty: 161
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:32

Re: The Beatles

Post autor: sydemon »

Zdecydowanie wolę okres Beatlesów jakoś od 1965, kiedy odeszli od brzmienia typowo rockandrollowego w stronę psychodeliczną po LSD. Początkowe albumy do beatles for sale 7/10, a potem to już od 8 wzwyż, gdzie dla mnie ich opus magnum to Abbey Road. Pamiętam, że na początku miałem obawy przed sprawdzeniem Beatlesów, bo myślałem, że to jakiś zespół dla normików i panienek, ale zdecydowanie ich popularność idzie w parze z jakością.
ODPOWIEDZ