Grand Theft Auto [seria]

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Sidd »

W sumie już było to GTA London...
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4251
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: gogi »

no chłopie, przecież to wygląda jak praca z gimpa na zaliczenie informatyki w VI klasie xD

obojętnie co nie zrobią, nie zdziwię się jak skupią się przede wszystkim na online bo to przynosi nieporównywalnie większe pieniądze
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: sugarhill_notausgang »

GTA London było zajebiste. Pamiętam misję jak jakiś koleś na wózku inwalidzkim najpierw do Ciebie gadał a po chwili się wysadzał i jak stałeś za blisko to się zaczynaleś palić i mission falied
Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 900
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:22

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Sergiusz »

ale takie wyspiarskie gta to byłby sztos dla mnie :bowdown:
dowalone akcenty, walnąć jakiś wątek z IRA, klimat jakiś pubowy tam, myślę że byłby potencjał.
do vice city też bym się wrócił
Awatar użytkownika
Lothia
Posty: 860
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:32
Lokalizacja: Kraków

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Lothia »

Zephyr pisze: 20 kwie 2019, 0:09 Wiadomo, GTA San Andreas absolutny klasyk, jedna z moich ulubionych gier dzieciństwa, tytuł przy którym spędziło się niezliczoną ilość czasu, zapewne jedna z najważniejszych gier dla milionów graczy.

GTA Vice City choć było jedną z moich ulubionych części, to nigdy nie udało mi się przejść całej gry przez tą pierdoloną misję z tym małym samolocikiem, z którego trzeba było zrzucać bomby na kubańczyków. Nie dość, że oponenci do nas strzelali jak pojebani, to jeszcze sterowanie tym samolotem było totalnie pojebane. Jak dla mnie jedna z najtrudniejszych misji w całej serii Grand Theft Auto.
Ta misja akurat była nieobligatoryjna, wcale nie musiałeś jej kończyć, aby zaliczyć główny wątek. Na dodatek mogłeś ją przejść na skróty - nie wznosić się nawet w powietrze, tylko porozjeżdżać wszystkich oponentów, a potem władować się na łódź i wysadzić się, aby uśmiercić pozostałych Kubańczyków.

To przecież San Andreas miało najtrudniejsze i najbardziej wkurwiające misje, których ukończenie już było wymagane do ukończenia gry (nauka latania samolotem jprdl). Sam Zero też powraca w tej odsłonie i to z bodaj najtrudniejszą misją w całej serii (Supply Lines). Z tego, co widzę na Steamie to wymęczenie SA zajęło mi prawie dwa razy tyle, co Vice City.
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2359
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: kshaq »

Nauka latania w SA to banał, jeśli tylko używa się do sterowania klawiatury numerycznej. Nie wiem, ta misja mi sprawiała trudność może jak miałem 12 lat i pierwszy raz próbowałem, a potem jak gdzieś tam na studiach czy w liceum pykałem, to nie widziałem problemu :dunno:
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: kapec »

GTA w EU? Bardzo mocno wątpię.
Ezio_Wroclaw pisze: 17 kwie 2019, 18:22GTA 6 to bym przytulił, ale marne szanse, R* się skupiają mocno nad trybami sieciowymi zarówno w V jak i RDR2, i nawet żadnych zapowiedzi jeszcze nie było od nich.
Co do plotek to
Bibin Michael, grafik z Malezji, w swoim portfolio zdradził, że pracował nad "GTA VI" od 2017 roku. Dokładniej zajmował się tworzeniem samochodów do "GTA V" i właśnie "szóstki".
Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Ezio_Wroclaw »

To pewnie czekają do nowej generacji konsol.
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
Awatar użytkownika
Zephyr
Posty: 687
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:56
Lokalizacja: Santiago de Compostela

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Zephyr »

Lothia pisze: 25 kwie 2019, 10:01
Zephyr pisze: 20 kwie 2019, 0:09 Wiadomo, GTA San Andreas absolutny klasyk, jedna z moich ulubionych gier dzieciństwa, tytuł przy którym spędziło się niezliczoną ilość czasu, zapewne jedna z najważniejszych gier dla milionów graczy.

GTA Vice City choć było jedną z moich ulubionych części, to nigdy nie udało mi się przejść całej gry przez tą pierdoloną misję z tym małym samolocikiem, z którego trzeba było zrzucać bomby na kubańczyków. Nie dość, że oponenci do nas strzelali jak pojebani, to jeszcze sterowanie tym samolotem było totalnie pojebane. Jak dla mnie jedna z najtrudniejszych misji w całej serii Grand Theft Auto.
Ta misja akurat była nieobligatoryjna, wcale nie musiałeś jej kończyć, aby zaliczyć główny wątek.
Whaaat? Chcesz powiedzieć, że wcale nie musiałem się z tym męczyć? Zawsze byłem przekonany, że muszę ją przejść, dzięki za uświadomienie :D Chyba będę musiał odświeżyć sobie te giereczke w najbliższym czasie.
Effe, perché il mio cognome è Fendi
Tony, perché vendevamo i pezzi
Sosa, perché viene dalla Colombia
Baby, perché piaccio alla tua troia
Awatar użytkownika
Lothia
Posty: 860
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:32
Lokalizacja: Kraków

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Lothia »

[mention]Zephyr[/mention] Wiesz, byq, moja pamięć też może być zawodna, czego najlepszym przykładem jest to, że podczas pisania zacytowanego przez Ciebie posta, wydawało mi się, że w VC występował ten nerd Zero i potrzebowałem dłuższej chwili, aby sobie uzmysłowić, że jednak nie. Niemniej, wciąż jestem zdania, że ta misja była nieobowiązkowa i będę się tego trzymał until proven otherwise.

https://www.youtube.com/watch?v=4YvwfCPVMjY&t=12s

tutaj relacja z alternatywnego sposobu ukończenia tej misji

podobno dało się też wyjść z vana w ostatniej chwili i zabić ich bez korzystania z samolociku

https://www.youtube.com/watch?v=x_y3BiULkoo

W ogóle teraz przypomniałem sobie o jednej okropnej misji z VC - Dildo Dodo:

https://www.youtube.com/watch?v=RTyANQ-UFoI

jej akurat nigdy nie skończyłem, odpuściłem sobie po kilku podejściach
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: manieq »

San Andreas największy klasyk dla mnie z serii. Połowa przegrana na singlu, druga połowa w SAMPie na RP. Pamiętam, jak za małolata na Hyperze i puścili trailer czy gameplay i się zajarałem...
Spoiler
... bo można było jeździć na rowerze. :D
Z innych części to miło wspominam Vice City, Chinatown Wars (które było dla mnie najbardziej grywalne na PSP) i V. Czwóreczka też była bardzo spoko, ale nieco się zawiodłem ograniczeniem możliwości z SA. No i system prowadzenia pojazdów był chyba najgorszy.
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5860
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: cloud »

W temacie trudnych misji i GTA V. Czy w w/w części jakakolwiek misja sprawiła wam trudność? Wydaję mi się, że to była pierwsza odsłona serii w której nie ma misji niemożliwej do przejścia za pierwszym razem.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4674
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Rupert »

Czwórka miała najlepsza fabule

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
tacocabana
Posty: 243
Rejestracja: 22 kwie 2019, 8:36

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: tacocabana »

up, Niko to tez byla dobrze napisana postac, ogolnie czworeczke wspominam lepiej niz V, policja dzialala zupelnie inaczej, no i, nie wiem jak to nazwac, ragdoll, jak strzelales komus w noge, to sie przewracal, albo spadal, jesli stal na krawedzi, frajda, jazda
:joint:
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4417
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Kalom »

Lothia pisze: 26 kwie 2019, 21:45Niemniej, wciąż jestem zdania, że ta misja była nieobowiązkowa
Tak jest. Wszystkie misje powiązane z gangami, misje avery'ego i corteza (po ukradnięciu czołgu) są nieobowiązkowe do ukończenia głównej fabuły
:joint: [*]
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: cukier »

pozdrawiam_ pisze: 20 kwie 2019, 22:24 dowalone akcenty, walnąć jakiś wątek z IRA, klimat jakiś pubowy tam, myślę że byłby potencjał.
a ja to bym sobie pośmigał w klubie MC jak to było w TLAD tyleże ciekawsze aktywności takie jak going to orłowo to eat something czy robienie ruchów i omijanie wielkiego napisu arrested na ekranie
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Mateusz
Posty: 420
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Mateusz »

Może mi ktoś powiedzieć co znajduje się w wersji pudełkowej GTA V na ps4?
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11711
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: FLoo »

plyta i mapa papierowa
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: cukier »

norfnorf pisze: 20 kwie 2019, 2:29 roleplay w san andreas do dzisiaj pykany :lol:
pozdro seville owl street surenos :cool:
w jakich latach na rp pykałeś? jakieś nicki z forum/gry?
FLoo pisze: 26 cze 2019, 9:35 plyta i mapa papierowa
siedem płyt XD
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Mateusz
Posty: 420
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Mateusz »

Bo właśnie zastanawiam się czy kupić pudło za 79zł czy z ps store za 59zł, ale chyba zdecyduję się na cyfrową wersję.
ODPOWIEDZ