Fifa

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

https://zapodaj.net/d9e1b503e1e05.jpg.html

Za sbc z tych co godzinę rzucają, wymienny. Mój najdroższy traf.
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Fifa

Post autor: Jarekk »

wyplakales tego Messiego. w następnych trzech paczkach nie będzie miał ikony albo będzie miał ale chujowa to znowu będzie płakał, tfu
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
terra
Posty: 70
Rejestracja: 01 maja 2019, 16:55

Re: Fifa

Post autor: terra »

jedno sbc o totw ze śmieci które miałem w klubie
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1218
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Fifa

Post autor: gambler »

:(

U mnie CB tarkowski aka if pace 64
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2589
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

ja zrobiłem 5 sbc o ifa i 4x Tarkowski :rotfl: plus do tego otworzyłem 2 paczki za 125k i 4 za 50 i najlepszym trafem był harry kurwa kane. jebac kurwy z ea
ksiazenieporzadek

Re: Fifa

Post autor: ksiazenieporzadek »

tarkowski za golda 1 w squad battles, spoko
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Ostatnie strony tego tematu to tona farta. R9 za podstawową, tu Mbappe. Brawo.
Tak wypłakałem tego Messiego i już z początkiem roku wypłaczę jego wersje tots. Będę jeszcze wypłakiwał Eusebio jbc.
Z jednej strony ten Messi mógł być niewymienny, bo wtedy zmuszony byłbym grać nim do końca, z drugiej strony są to prawie 2mln, ale chyba go nie sprzedam. Patrzę na jego statystyki, które są praktycznie wymaksowane , w zasadzie jakbym go sprzedał to i tak nie kupiłbym niczego lepszego, a tak naprawdę z ikon to mi się marzy właśnie Eusebio albo R9, ewentualnie jakiś fajny CAM. Grał ktoś Kaką albo Ronaldinho ?
Tyle tych sbc nastukałem o Totw, tych 81+...I nic, nie dropi, jakaś randomowa paczka i takie bum. Lecę po następną podstawową wersję ikony, byle w miarę grywalna była, bo nawet tym petitem zacząłem na LO grać. Gość może nie ma mega przyśpieszenia, ale wrzuciłem na niego katalizator, obronę ma wystarczającą i jest zawsze tam gdzie powienien. Ogólnie nie wiem czemu, ale zresetowały mi się wytyczne, nie wiem czego to może być kwestia, wrzucania koncepcyjnych zawodników do składu.. ? No, nie ważne, w każdym razie zachęcony trafem, postanowiłem zagrać FC, miałem bilans 2-0 o którejś tam w nocy, do rana udało mi się wyrobić na 11-1, ostatni mecz grałem 5 min przed zakończeniem FC, dobrze, że wygrałem, bo jeden player pick będzie, może kurwa jakimś cudem dropnie ten VVD, tak naprawdę na nic nie liczę, bo jeszcze nic grywalnego z player picków nie miałem. W sumie jak mi się pojawiło PS i Argentyna też na nic nie liczyłem, coś na zasadzie: " O, Argentyna, Ps, Di Maryja....i coś się wylało bo nie było to PSG.
W sumie już grudzień, jeszcze te ostatnie nagrody odbiorę i będę zbierał paczki na TOTY, tak żeby jakieś, ze 100 paczek uciułać, żeby było co robić.
Jeszcze wracając do Messiego, nie spodziewałem się, że to taka sztos karta, oddawanie nim strzałów z obrębu pola karnego to jawny aim bot. Gram sobie też Matą, czyli też zwinnym zawodnikiem na zasadzie Messiego, ale ta kontrola Messiego to totalnie inny poziom, aż się zastanawiam na tym etapie fify mimo, że już trochę minęło to granie takimi kartami jak R9 czy Eusebio to musi być zabójstwo dla drużyn przeciwnych.
Jeszcze odbiegając od tematu to fajna karta Kinga wyszła i będę na nią polował, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 892
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:22

Re: Fifa

Post autor: Sergiusz »

Trochę marna ta drużyna tygodnia ale będę błagał o van dijka:((
Spoiler
Obrazek
He’s our centre half, he’s our number four, watch him defend and we watch him score :joint: :joint:

Dziekuje pan fifa
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1218
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Fifa

Post autor: gambler »

pozdrawiam_ użytkownika pozdrawiam_
yer a wizard, Harry
ksiazenieporzadek

Re: Fifa

Post autor: ksiazenieporzadek »

picki szkoda gadać, bo embolo i arnautović XDDDDDDDDDDDDD

z paczek niewymienny keylor oraz wymienny walker

przy okazji jakiś if gówniany z francji, zrobiłem sobie sbc upgrade totw no i oczywiście wypadł jebany fischer za qs
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Fifa

Post autor: daveyo »

U mnie Dele Alli z picków więc nie jest źle, z tej drużyny chciałem tylko jego lub Van Dijka, a z paczek nic ciekawego.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fifa

Post autor: Piters »

Ja jak już widziałem Carvajala to drużynie tygodnia to powiedziałem sobie w bani "oho, to będzie mój pick na 100%, czuje to". No i oczywiście go dostałem. Nie ma co narzekać, bo zawsze to karta 86, no ale za dobry to on nie jest. A drugi Arnautovic wiec tez klasyk
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Fifa

Post autor: Jiigsi »

Grałem sobie w 19 na piracie do tej pory, ale skończyłem drogę o sławę i w sumie stwierdziłem, że fajnie będzie pograć tak jak trzeba, więc kupiłem 20stke. Macie jakiś poradnik, jak zacząć grać w fut i o co tam chodzi. Jakis beginners guide, wiecie o co b
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Pyknąłem sobie drugą podstawową wersje ikony, wyszło mi do trochę chyba ponad 250k. Vieri, warty 200 k. Jedyny plus, że nie Inzaghi, ale jak już mam to przetestuje. Chociaż, jeszcze dobrze, że jest to napastnik, bo jak trafiać tej najgorszy sort to napadziora, poza Inzaghim oczywiście.
Awatar użytkownika
makaron
Posty: 91
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:23

Re: Fifa

Post autor: makaron »

najgorszy sort to twoje wypociny w tym temacie, :censored:.

warn

e: i se nick zmień bo ulicarzadzi ci nie pasuje. zborek za to w sam raz, nygusie.
Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fifa

Post autor: Ezio_Wroclaw »

Czemu znowu rozjebało rynek i DeJonga wyrywam za 20k?
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2589
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

hype związany z nowym promo, plus za tydzień ma być sbc o Messiego to ludzie może już rozpoczynają wyprzedaż klubu
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9515
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Fifa

Post autor: potter »

Jak skutecznie grać na bota? Całkiem serio pytam. Gram sobie online w jakiejś tam 5 lidze, w weekendowej spokojnie te goldy wbijam, a bot na poziomie legendarnym to jest jakiś kosmos, nikt mnie tak nie szmacił jeszcze w tej grze. Nie potrafię im zabierać piłki i mam jakieś 3 przejęcia na mecz. A jakie oni akcje robią to jest głowa mała, kompletnie tego nie umiem wyczuć. Poziomu Ultimate to nawet nie włączałem, nie wiem co tam się musi dziać.
ksiazenieporzadek

Re: Fifa

Post autor: ksiazenieporzadek »

https://www.futbin.com/20/squad/11736473

wymieniłem aguero i gameiro scream na sona i ben yeddera if

mam nadzieje, ze bedzie mi sie lepiej grało
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Fifa

Post autor: daveyo »

ja trafiłem Ben Yeddera w pickach i od tamtej pory na napastniku 371 meczów 349 bramek. Aktualnie grzeje ławę, bo mi się składzik trochę zmienił.
ODPOWIEDZ