Fifa

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Fifa

Post autor: Cz4rny1337 »

nwm mam z 500k coinsow na ojebke na ps4, kce ktos????? oferty pw XD

dam passy do konta se mozna powoli przerzucac bez przypixu
Obrazek
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1597
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Fifa

Post autor: retriakaretrox »

Dziś po kilkumiesiecznej przerwie wbilem do ziomka na browarki i grę FIFA, po jakichś 20 minutach wyzywalem rywalom matki, zyczylem im kurwa najgorzej i użyłem słowa kurwa jakieś 126 razy, jestem aż tak chujowy czy ta gra tak wkurwia?
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

ta gra wyzwala najgorsze zwierzęce instynkty i pokłady nienawiści wobec całego świata, więc mimo że nie wiem jak grasz, na pewno to to drugie
Awatar użytkownika
makaron
Posty: 91
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:23

Re: Fifa

Post autor: makaron »

no ea w końcu doceniło mój wysiłek a poza tym, kurwa, należało mi się i w dużej paczce rzadkich zawodników którą dostałem za wygranie 200 meczy futchampions pokazał się oto taki pan
Spoiler
Obrazek
skład wygląda teraz następująco
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

zazdro, miałem jego kartę na 5 meczów no i robi różnicę
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

hahahhaha, Ea to musi robić specjalnie albo są równo pierdolnięci. Skład o ocenie 86, który wymaga oceny minimum 80. :bowdown:
Polecam zrobić szybko, bo niezła paczka za śmieszne wymagania. Wyzwanie o Ben Yeddera.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fifa

Post autor: Piters »

Dzie paczka na chiński nowy rok
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9519
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Fifa

Post autor: potter »

Miał ktoś kiedyś w fifie problemy ze sterowaniem? Co ciekawe dotyczą tylko meczów towarzyskich, bo w trybach jak FUT działa normalnie. Otóż jak gram na brata, obaj mamy domyślne ustawienia, a gra robi sobie co chce momentami, podaje gdzie chce i z mocą jaką sam sobie wybierze, z rzutu wolnego daje podanie a gracz wrzuca w pole karne, bramkarz na X wznawia grę podając na drugą połowę boiska itp sytuacje. Ktoś wie jak to naprawić? Nie da się tak grać. Gramy na PS4.
Yoyon
Posty: 295
Rejestracja: 20 cze 2019, 7:47

Re: Fifa

Post autor: Yoyon »

Zrobiłem sobie odwyk od fify przy tej edycji, ale ostatnio mnie wzięło, żeby zgarnąć używkę i coś pocykać. Da radę jeszcze wyrównać do reszty głównie grając czy tylko opcja handel mocno?
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

ciężko będzie, chociaż w tej fifie sporo czystego grindu dzięki któremu można zyskać całkiem przyzwoite karty i paczki
MalinowyJogurt

Re: Fifa

Post autor: MalinowyJogurt »

Weź sobie wydaj z 50 zł i kup 200K na allegro, w tej kwocie może i wykokszonego składu nie złożysz, ale dasz radę ogarnąć coś czym da się pograć + porobisz jakieś SBC na start. Tak na czysto to może być cięzko
Awatar użytkownika
widzeszalenstwo
Posty: 671
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:05

Re: Fifa

Post autor: widzeszalenstwo »

Ale bym sobie trafił takiego Emersona mmm
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

wczoraj w futchampions na junajteda trafilem i sie udalo wygrac z gosciem, w sumie spoko sprawa siebie u kogos na strimku ogladać podczas gry
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Fifa

Post autor: Jarekk »

no i zajebiscie bo ten junajted to pała jebana jest
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

nie gra jakichs cudów, mocno przewidywalny jest i moglem w sumie wiecej wygrać bo mialem wrazenie ze kontroluje spotkanie. stracilem bramke w momencie gdy sprawdzalem czy on to rzeczywiscie on i czy jestem u niego na streamie :lol: i kurwa nie pominął flet powtórki

https://www.facebook.com/JunajtedFIFA/v ... 11/?t=9085 tutaj mozna se obejrzeć
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Fifa

Post autor: Jarekk »

no to jest parówa. gdyby nie wpierdalał kilka tysięcy złotych w fp co fife to by się kręcił wokół Golda 2

W tamtej fifie całe boisko przechodził lak rokieta, która opanował do perfekcji, teraz mu zabrali i już chuj
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fifa

Post autor: Piters »

Ja nie lubie tych kutasiarzow za te tytulu na yt typu "Co za traf!" a tam karta warta 20k. W sumie nie wiem czy jeszcze tak wrzucają, ale jebać i tak
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

W tej fifie nie widać nazw składów ?
Ogólnie ea ładnie poleciało z tymi upami, a już się cieszyłem, że mój Mane dostanie 93 oceny ogólnej, Firmino, którego ostatnio z picków dostałem dostanie upa i będzie super subem, szkoda. Za to Haaland, którego też mam z picków dostał upa, ale co mi po tej karcie, kiedy on jest taki mizerny, przynajmniej ocena podskoczyła jak Vardyemu i będą idealni na przepalenie.
Cały klub już mam zawalony wysoko ocenionymi kartami i czekam na to sbc o mid ikonę, chciałem robić Ben Yeddera, ale wolę się pobawić w losowe ikony i jeszcze z 2 swapy do zrobienia i będę miał darmową mid ikonę.
Z tych ikon Prime optimus to mam ochotę przetestować Sheve, tylko trochę wole poczekać, aż cena spadnia i nawet ten Nakata wydaje się spoko opcją na testy, tylko u niego kuleje ustawianie się w ataku. I jeszcze raz się spłaczę, że sbc o ikony powinny zostać przywrócone, bo tak przeciętnie jak się nie siedzi i nie handluje, to żeby pograć kilkoma optimusami w składzie to ciężka sprawa, no chyba, że ktoś ma zajebisty fart w paczkach wymiennych, ewentualnie coś z tych optimusów niewymiennych wypadnie.
Ktoś kiedyś pisał, że fajnie gdy nie ma sbc o ikony, bo można pograć ikonami tanio, ale jakimi ? Już próbowałem trochę tych ikon i to raczej sami ofensywni gracze z tych naprawdę tanich i ich cena autentycznie potwierdza ich bolcowatość, niegrywalne.
Taki mały plusik jeszcze dla wyjścia optimusów, bo spadły ceny kart prime trochę i takiego Shevę można tanio wyrwać czy Crespo w przyzwoitej cenie jest.
e: Jeszcze na plus ten Kubo jak super sub, świetna karta, idealna pod Nakate
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

jebac paczki z ikonami, na 4 otwarte (3 base 1 medium) wypadł mi kolejno okocha, baggio, blanc (jedyny grywalny) i luiz hernandez. A 88 ben yedder jest niesamowicie dobry, polecam zrobienie
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5170
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Fifa

Post autor: kapec »

U mnie zajebiście, za swapy base Ronaldo, za sbc Seedorf, natomiast z paczki za swapy medium poleciał, ha tfu, Guardiola.

Za wpierdolenie temu psu masz dożywotni PROPS.

Swoją drogą przypomniałeś mi dyskusję o karcie Politano (której swoją drogą nigdy w meczu nie widziałem) i jego apgrejdzie. Ktoś kojarzy jakie dali zadania trzeba zrobić żeby dostać lepszą wersję? Bo bez podstawowej nie ma jak sprawdzić.

e: zrobiłem 3 sbc o wymienne OTW zalegającymi kartami. Maguire -> Barella -> De Ligt.
ODPOWIEDZ