Fifa

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Fifa

Post autor: Aka M »

Jak ziomek ma PS4 a ja Xboxa to da się grać jakoś przeciwko sobie przez sieć? Czy nichuja?
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5208
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Fifa

Post autor: kapec »

Nichuja
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Fifa

Post autor: Jarekk »

terra pisze: 09 sty 2020, 8:37 paczka z ikoną baby, jednak coś dropi w tym roku
Spoiler
Obrazek
przecież ty co chwilę coś kozackiego trafiasz zlodzieju zasrany
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
terra
Posty: 70
Rejestracja: 01 maja 2019, 16:55

Re: Fifa

Post autor: terra »

Jarekk pisze: 09 sty 2020, 11:55
terra pisze: 09 sty 2020, 8:37 paczka z ikoną baby, jednak coś dropi w tym roku
Spoiler
Obrazek
przecież ty co chwilę coś kozackiego trafiasz zlodzieju zasrany
w tym roku trafiłem zrobiłem jedno sbc o niewymiennego ifa i niewymienną ikonę, Mbappe i Eusebio, z normalnych paczek i picków nie mam pół grywalnej karty
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1205
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Fifa

Post autor: neks »

ale inba, wybrałem se dziś niewymienne paczki żeby mieć więcej typów na przepał i zrobić kilka sbc z rozbudową PL, po kompletnym szrocie w 4, 5, mówię robię ostatnią i pierdole
Spoiler
Obrazek
szkoda że niewymienna, ale na moim etapie budowania drużyny to i tak musiałem rozchodzić entuzjazm :lol:
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

https://zapodaj.net/9cd6c2ec24d4c.jpg.html :oops: Paczka piłkarzy premier league, nie jakaś zaraz pierwsza, bo wydałem na to około 180-200 k, sporo wydawałem na 83 +, ale z tych paczek maksymalnie trafiłem jeden walkout 87 Vertonghen, reszta kart głownie 83, maksymalnie 84. Trochę szkoda, że nikt bardziej ofensywny, ale tego to się i tak nie spodziewałem się tego, a z tych paczek premium do nawet podwójny walkout poleciał i dzięki tym pakom na luzie kończyłem sobie ligowe z czego jakiś Neuer i Ederson wyleciał, jeszcze ze 100k wpompuje w to, w sumie to tylko zabawa, a jak nie teraz to kiedy masowo robić jakieś rozbudowy jak nie teraz.
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

https://zapodaj.net/83661d6ef51e6.jpg.html Sorry za posta pod postem, ale jak dobrze pójdzie to przejdę tą grę :bowdown:
paczka 83+, z której leciał mi syf, a zrobiona tylko dlatego, że któryś tam raz mi poleciał Mahrez i szkoda mi było 84 qs za nic :oops:
e: Jeszcze tylko Messi Toty i podziękuje na dziś
BouncedDuck5106
Posty: 658
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Fifa

Post autor: BouncedDuck5106 »

Dobra, ale weź już wypierdalaj.
ksiazenieporzadek

Re: Fifa

Post autor: ksiazenieporzadek »

zachęcony szczęściem uż. terra zrobiłem też sbc o baby ikone (wydalem lacznie z 200k) no i wypadł mi vieira xd

poza tym mam niewymiennych kante i keane prime za swapy, kogo z nich obok vieiry?
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

BouncedDuck5106 pisze: 10 sty 2020, 0:10 Dobra, ale weź już wypierdalaj.
ale nie płacz, kolego, sapać to możesz do kolegów z grabkami.
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Fifa

Post autor: Jarekk »

Ulica rządzi mówi komuś o plakaniu no trzymajcie mnie
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Dalej masz ból dupy o jednego posta ? Tak Ci się wbiłem w pamięć, spać przez to nie możesz ?
e: Zresztą nie chce już mi się z wami wchodzić w dyskusje, bo już nudni jesteście, także miłej nocy życzę i najlepszych trafów.
davides123
Posty: 87
Rejestracja: 19 kwie 2019, 16:25

Re: Fifa

Post autor: davides123 »

Normalnie mowisz że jesteś jebanym złodziejem bananem spłakanym i wybaczone
Awatar użytkownika
Leaf
Posty: 215
Rejestracja: 21 maja 2019, 14:43

Re: Fifa

Post autor: Leaf »

trafiło się coś? ja z divison rivals nic, z futa nic. ale w koncu uzbierałem 11 czerwonych, wymieniłem na jednego +86 i wpadł van dijk 91, eeeeeeeeeeeessa
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2627
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

z pickow handanovic, dubravka i quagiarella, z paczki z 3 ifami 3x quicksell, ale miałem sporo szrotu niewymiennego i zrobiłem sbc o ikonę. wpadł Blanc więc jestem zadowolony bardzo, chociaż na początku byłem pewny że to Zidane jest. Ale Laurenty jest też super, ta karta mimo niezbyt przyciagajacych statystyk gra jak pojebana w środku pola.

jak tam drodzy slizgawkowicze wyglądają Wasze składy po TOTY? chwalcie się czym smigacie i co planujecie
Spoiler
Obrazek
do wyjebania Baggio, moze sie uda uzbierac na Zole, ale narazie gram nim na spo
ksiazenieporzadek

Re: Fifa

Post autor: ksiazenieporzadek »

u mnie takie coś (ig 4-2-2-2), poza tym 600k na koncie, z których 500k zamierzam sprzedać
Spoiler
Obrazek
i tak nie umiem grać i gold 3 wbijam (może gold 2 jakbym się spiął, ale raczej nie chce mi się) a takim składem gra mi się spoczko

ze swapów wleci jeszcze raul / figo / zambrotta
dreamy
Posty: 16
Rejestracja: 01 maja 2019, 20:30

Re: Fifa

Post autor: dreamy »

Spoiler
Obrazek
na sam koniec eventu, z paczki za 100k
niestety niewymienny :(


składzik
Spoiler
Obrazek
41212(2) ingame, zbieranko na mid wersję Ronaldinho na CAM, a ze swapów wleci Essien za Guardiolę. Na głęboką rezerwę byli zmuszeni polecieć Hagi i Pirlo z sbc o ikony baby :( Del Piero, Ferdinand i Guardiola również niewymienni - w sumie tylko Griezmann z całego skladu jest wymienny xD Na ławce Kent i 3 karty z max lvl sezonowych
Ostatnio zmieniony 17 sty 2020, 11:38 przez dreamy, łącznie zmieniany 4 razy.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Fifa

Post autor: daveyo »

taki kolor w Fifie to tylko widziałem jak mi bluescreena wyjebało :what:
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 595
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fifa

Post autor: Blazfm »

https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Zazdro Messiego ja to bym chciał takiego niewymiennego, jego zwykła wersja jest mega dobra, if jeszcze lepszy i ten TOTY musi kosić, w zasadzie jedyny słuszny styl gry na tym Messim Toty to standard. Co prawda z jednej strony przy wymiennym można kupić jego wersje 96 i coś fajnego dokupić, ale jednak boost staminy i siły pewnie też robi swoje.
Ja mam taki skład, zrobiony na spokojnie, bez spiny: https://www.futbin.com/20/squad/12699493
Tam mam Martiala z picków, jedyny grywalny pick, co prawda nie gram każdego FC, ale jednak. Ten Martial nawet sprawdza się w takim 4-2-3-1 jako boczny CAM.
Nie wiem już jak mam grać, z jednej strony gram właśnie 4-2-3-1, ale osobiście wolę 4-1-2-1-2 (2) i przy 4-2-3-1 gram Messim na Prawym Camie, a KDB na centralnym śpo, ale przy 4-1-2-1-2 (2), wolę dać Messiego na ŚPO, a KDB na śp, takiego atakującego.
Sona bym wymienił bo gram nim praktycznie od początku gry i myślałem nad Dalglishem, patrzyłem na jego statsy i niby na wersji mid, nie różni się bardzo od Sona i w sumie to już sam nie wiem. Mam około 900k i z 500k w inwestycjach, ewentualnie już będę usilnie kierował siły na Eusebio, może Zidane w wersji mid, ewentualnie Ronaldinho też w wersji mid, chociaż najbliżej mi do Eusebio.
Przetestuje jeszcze Shevchenke jak chodzi w tej fifie, a to był fajny napadzior w 19.
ODPOWIEDZ