Fifa

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
neks
Posty: 1205
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Fifa

Post autor: neks »

Dobry jest ten futmasowy De Gea? Warto wymienić za Llorisa? Mając na uwadze że gram w futa od może miesiąca i nie mam za dużo mocnych grajków na przepalenie
Awatar użytkownika
terra
Posty: 70
Rejestracja: 01 maja 2019, 16:55

Re: Fifa

Post autor: terra »

nie odczujesz jakiejkolwiek różnicy między zwykłą kartą, bez sensu ładować się w niewymiennego
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Fifa

Post autor: FÜRDIEGANG »

Chcialby ktos mi pomoc z zrobieniem zadania na Rousilliona w meczach towarzyskich? Xbox here

nieaktualne
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1205
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Fifa

Post autor: neks »

dzięki [mention]terra[/mention], olałem i czekam na ciekawsze sbc
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Wspaniałe, niewymienne nagrody za dr: https://zapodaj.net/a8b80608684d2.jpg.html :oops:
Za picki klasycznie nic, w tym roku 2x Son 2x Argentyńczyk, ea wspaniała firma. No może po za tym, że mecz po meczu gra się potrafi zmienić o 180 stopni.
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2627
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

musisz chujowo grac ze ci tak gra sypie
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Latam między 3-4 ligą, a ligi weekendowej nie dogrywam i zostawiam na silverze często, bo nie mogę się zebrać, żeby zagrać całą. Różnie bywa, najlepszy nie jestem, ale bym nie przesadzał. Gram totalnie randomowo, wywalam też dużo na sbc, może to też ma jakikolwiek wpływ, codziennie nie gram w każdym razie.
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Fifa

Post autor: Jarekk »

chlip chlip
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
ksiazenieporzadek

Re: Fifa

Post autor: ksiazenieporzadek »

wjechały nowe swapy
Spoiler
Obrazek
szkoda, ze mam już keane'a z poprzedniego i niewymiennego kante to essiena nie wezmę a wygląda super

chyba del piero wleci
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Ronaldinho kusi, chociaż dużo tokenów jak na wersje baby, Del Piero mocny, ale ten Hernandez też może być świetny. Może ma i 3 gwiadki słabszej, ale może być naprawdę konkretny, w tamtej fifie jego wersją optimus mi się świetnie grało. Nawet sporo fajnych ikon za niedużą ilość tokenów: Raul 10, Koeman 10, a to ciekawa karta jak na obrońcę, dobre passy i strzały, a że główki są średnie w tej fifie, fajna sprawa, a jeszcze za marne 6 tokenó ten Hierro. Vieria za dużo tokenów.
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2627
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

zambrotta i koeman/figo
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1252
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Fifa

Post autor: gambler »

Dzieje się coś ciekawego? Rynek oszalał, jakieś nowe karty, dobre sbc zapodali?

Nie było czasu, w ciągu ostatniego 1,5 miesiąca rozegrałem 3 mecze, a szkoda bo przyjemnie mi się gra w tę wersję
yer a wizard, Harry
BouncedDuck5106
Posty: 658
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Fifa

Post autor: BouncedDuck5106 »

Z tymi swapami to nieźle dojebali by dać dwa tygodnie na zrobienie pierwszych 6. Jeszcze 18 meczów w sb, to już powinno podchodzić pod tortury, bo można umrzeć z nudów.
ksiazenieporzadek

Re: Fifa

Post autor: ksiazenieporzadek »

przecież to wychodzi 2 mecze dziennie w sb
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fifa

Post autor: Piters »

Czyli o 2 za duzo
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
ksiazenieporzadek

Re: Fifa

Post autor: ksiazenieporzadek »

Są osoby które lubią grać na bota, uważam ze jest to uczciwy podział.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
wupees
Posty: 14
Rejestracja: 10 maja 2019, 18:23

Re: Fifa

Post autor: wupees »

Jak zacznę meczyk z 11 wlochami, ale od razu wpuszcze z lawki 3 zawodników nie Włochów to zaliczy mk do swapa?
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: Fifa

Post autor: Miechu »

Tak
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Słaba opcja z tymi sbc z niewymiennymi paczkami, tym bardziej za zawodników, już i tak znerfili te paczki za ligowe, ważne. Często przez paczki robiłem zawodników i takiego Luiza nawet bym był w stanie zrobić, zresztą to wydaje się być całkiem dobra karta, ale te niewymienne paczki, przy tym kiepskie, chociaż ja przy paczkach z silverami, brązami, najlepsze dropy miałem, ale do tych wszystkich sbc 83 +, te ligowe co wyszły, totw paczek to zerowe szczęście mam. ciężko mi o najgorszy walkout 86. Mimo niewymiennych paczek zrobiłem Suareza bo bardzo tani był i to jest bardzo fajna karta pierwsze 11 meczów 16 bramek 10 asyst, może nie jest to jakiś najlepszy wynik, testowałem go w formacji 4-3-2-1, chciałem 4-1-2-1-2 (2), ale szkoda mi Mane na śp, a nie chce go jeszcze robić super rezerwowym, a Sona sobie też chciałbym zostawić i rzuciłem Suareza na szpicę, Sona na prawo, Mane na lewo i Messiego w środku fajnie śmiga, Suarez potrafi przyjęciem się urwać, a strzały to on na myśliwym ma 99 poza long shotami.
Pewnie Ronaldo dostanie dwunaste toty, a szkoda, jeśli to byłby Lewy, to z miejsca na niego musiałbym zebrać, ja to lubię takich napadziorów. Jeszczę Drogbę bym stestował, najlepiej w primie, testowałem Wrighta, prawdobodobnie w najgorszej mid wersji i drewniak, plus Scholesa, chyba to samo, ale fajnie mi się grało z sentymentu, Wright w miarę dobre strzały, zresztą podobnie jak ten nieszczęsny baby Vieri.
Awatar użytkownika
terra
Posty: 70
Rejestracja: 01 maja 2019, 16:55

Re: Fifa

Post autor: terra »

paczka z ikoną baby, jednak coś dropi w tym roku
Spoiler
Obrazek
ODPOWIEDZ