Fifa

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Fifa

Post autor: Jarekk »

Zrozum gościu, że mogłeś trafić zdecydowanie gorzej. Twoje zdanie, że vvd już byłby lepsze niż to gówno to beka. Gdybyś był na moim miejscu, grał prawie każde fc i robił każde sbc i najlepsza karta wymienną jaka trafiłeś byłby eden hazard zwykły za 150k to byś się chyba powiesił albo spalił siedzibę Ea. Zachowujesz się jak dziecko, które stoi całe zaplakane w hipermarkecie przy regalach z zabawkami złe na rodziców że nie chcą mu czegoś kupić
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

dziekuje Ci bardzo, i tak trafie gówno :(
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Wiecie, że to wy tą gównoburze rozpętaliście ? To, że sobie pokurwiłem na Bernardo Silvę, to nie znaczy, że jestem zły. Zresztą jak można być zły na grę, głupią grę. Ja nie mam czasu na granie non stop w fut champions, ja zwyczajnie dużo nie gram nawet jak mam trochę więcej czasu, bo mi się zwyczajnie nie chce. Śmieszniejsze jest to jak się zleciało naglę osób pod wpływem jakiego postu, przecież sam to napisałem, że mogłem trafić Alissonów albo Edersonów, to nic odkrywczego. Mi jest zwyczajnie nie potrzebny następny śp. Także, zluzujcie, ja wiem, że fajnie się przypierdalać w grupie do jednej osoby, większa siła. A przecież i tak wyjdzie, że to ta jedna zła i to wy macie rację, chociaż byście jej nie mieli. Trafiajcie jak najlepsze karty, mi to rybka i w jakimś stopniu jestem w stanie zrozumieć, że przy poświęceniu dłuższego czasu na grę, możesz być podirytowany chujowymi nagrodami. Ludzie wbijają top100, elity i też dostają gówno, chociaż raczej jak ktoś wbija wysokie rangi regularnie jest coś w stanie wyciągnąć, w coinsach przynajmniej.
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Fifa

Post autor: Jarekk »

Na tym polega dyskusja właśnie, jak ktoś napisze coś głupiego to inni starają się mu uświadomić że to co napisał jest głupie. To normalna kolej rzeczy na forum, a nie żadna gownoburza. Z trzy razy już zmieniales narrację, od "jebana gra, jebac Ea, po chuj mi ten śmieć silva, chciałem aube", przez "no co wy po co się wczuwacie", po "nie jestem zły na silve, to tylko głupia gra"
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Emdowu
Posty: 56
Rejestracja: 26 kwie 2019, 13:30

Re: Fifa

Post autor: Emdowu »

Paczka za 100k za fut swapy,
Spoiler
Obrazek
Kurwa mógł być jebany Son albo Auba, albo chociaż tej spierdolony Van Dajk, to nie jakiś przehajpowany arnold i Ederson :bag:
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

ladniutka paczka, nie powiem ze nie
Spoiler
[chuj ci w dupe :WRRRRRRRRRRRRRRR:
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 1404
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Fifa

Post autor: ffeee »

Emdowu pisze: 22 maja 2019, 11:18 to nie jakiś przehajpowany arnold
Sprzedałbym ci wirtualną lepę gdyby można było
Emdowu
Posty: 56
Rejestracja: 26 kwie 2019, 13:30

Re: Fifa

Post autor: Emdowu »

Serio nie skumałeś tego posta?

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Fifa

Post autor: Jarekk »

Ja skumałem i też bym ci sprzedał lepę
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Aubemayang by ci pasował, bo to pajac ja ty, akurat, więc mi nawet szkoda, że trafiłeś Edersona, a nie Aube
e: Od następnej fify wpierdolę sobie w opisie, że pierdolę o fifie od rzeczy i jebię EA dla zasady, żebyście byli ukontenowani.
e2: otwierał ci drzwi i przepuszczał w nich jak prawdziwą damę ?
Ostatnio zmieniony 22 maja 2019, 11:45 przez UlicaRzadzi, łącznie zmieniany 1 raz.
Emdowu
Posty: 56
Rejestracja: 26 kwie 2019, 13:30

Re: Fifa

Post autor: Emdowu »

Widocznie dlatego nie pasował ci Bernardo, bo to elegancki młody dżentelmen, a nie jakiś patus xd

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Fifa

Post autor: Aka M »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 03 paź 2020, 3:57 przez Aka M, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fifa

Post autor: Piters »

Kurwa typie narzekasz na forum i sie spinasz ze ludzie Ci odpisują, idz se kurwa w zeszycie napisz jak nie chcesz żeby ktoś ci odpowiadał. Reszte już wyjaśnili wyżej, większość ludzi ma o wiele gorsze trafy i nie pierdolą gówna z chuja kurwa (pzdr Smarki wiem że nie czytasz)

Ja może bym zaczął ale ojebałem coinsy z 2 miechy temu to juz mi sie nie chce od nowa tera
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

[mention]Piters[/mention] ile za ile?
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fifa

Post autor: Piters »

[mention]bloodyhell[/mention] Wtedy wziałem 21zł za 100k, a że sprzedałem ponad 2mln to około 5 stów wyszło. Teraz tam gdzie sprzedawalem mają widze 16zł za 100k. W sumie rok temu z tym było lepiej bo w podobnym okresie sprzedałem i wziąłem 30 zł za 100k, ale jak od grudnia zagrałem max 30 spotkań to uznałem, że lepiej przytulić te 5 stów niż ma się marnować. Pewnie można było też lepiej znalezc, ale nie chciało mi się kombinować, tak to po prostu dałem passy do konta i koniec mojej roboty.
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

i tak przyjemna sumka jak za głupiom fife
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fifa

Post autor: Piters »

Akurat starczyło na troche psychotropów po graniu Fut champions
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

:lol: :lol:
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 1404
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Fifa

Post autor: ffeee »

Uśmiechnąłbym się gdybym nigdy nie rzucił padem przez fife
Spoiler
noobmaster69 śmieciu
Awatar użytkownika
wupees
Posty: 14
Rejestracja: 10 maja 2019, 18:23

Re: Fifa

Post autor: wupees »

Co tu się odkurwiło w tym temacie :lol:

Ja trafiłem Dohertego w tym tots niewymiennym i mam wyjebane, przynajmniej szybko zrobiłem se Digne totsa w zadaniach tygodniowych bo wpierdalałem z ławki tego irola, ustawiałem na śpo i elegancko podawał.

Dziś w player pickach za g2 Alisson i Laporte, wiadomo że moglo być lepiej ale obie pozycje sobie obsadze nimi.
Ktoś pamięta czy w 18tce były 2 sbc o niewymiennego totsa z PL? Coś tak mi świta, nie wiem czy robić sobie ikonę jakąś czy czekać z przepałem zawodników na dziś wieczór, bo jeżeli to sbc wjedzie to tylko dziś wieczorem.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2019, 13:38 przez wupees, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ