Fifa

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fifa

Post autor: Ezio_Wroclaw »

Jak to możliwe, że w ogóle TOTSY są tak względnie tanie, kiedy Prime Gullita chodzi po 2.5 bańki, a w tym roku ikony nie robią w ogóle szału i te ceny są związane tylko z ich rzadkością w paczkach a nie użytecznością dla graczy? A taki VVD GOAT tej wersji Fify w obronie.
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Fifa

Post autor: kapec »

Makaron Ty złodzieju pierdolony

U mnie za gwarantowanego TOTSa epl
Spoiler
Obrazek
Spoiler
EA to odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Zajebiście ktoś sobie trafia van dijka wymiennego w paczce albo takiego Hazarda za zrobienie sbc na kartę tots, a ja oczywiście, już nie mówiąc, że od wieków nie trafiam walkoutów, to jeszcze robię te sbc o totsa. I co ? I gówno jebane zapierdolone, trafiam jebanego bernardo silvę, placka pierdolonego, bezużytecznego śmiecia jebanego na łeb. Warty całe 400 k, przecież ja tą kurwą nawet grać nie będę, na chuj mi ta jebana karta, jakby można było cofnąć to, to wolałbym z powrotem tego swojego Rodrigueza za FC, którego wrzucałem, żeby zrobić te głupie sbc jebane. Już wolałbym tego Vvd niż to gówno, przynajmniej bym sobie skład ulepszył, a nie tą jebaną bezużyteczną kartę jakim jest Bernardo Silva, kto takim plackiem będzie grał. Z drugiej strony mogłem trafić jeszcze bardziej obsranego Alissona albo Edersona albo co gorsze Madissona, Doherty'ego albo jebanego Wijnalduma. Najchętniej to bym przyjął coś ofensywnego jakiegoś Sona, Aguero, Aube, nie wiem cokolwiek. Nawet robertson czy Alexander Arnold bardziej by się przydał, ale oczywiście kurwa nie. W tamtym roku był Firmino, który był bardzo spoko, a teraz takie coś co ma 3 gwiazdki słabszej nogi. W dupę sobię tego Bernardo Silvę niech ea wsadzi, już wolę grać Fredem niż tym czymś. Jebać EA. Dobra Sterling też ma przykładowo 3 słabszej, ale wolałbym też Sterlinga. Na trafach w postaci Mendy'ego FS, Pogby, De Gea i jebanej ikony Litmanena się skończyło wszystko. Już czekam na totsy z bundesligi i trafieniu jakiegoś gówna. Przepale tego śmiecia SIlvę z miłą chęcią. A tak marzyłem o Sonie czy Aubie...
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 593
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fifa

Post autor: Blazfm »

Rozpieszczony gnojku, ta karta ma 4 statystki na karcie powyżej 90
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Emdowu
Posty: 56
Rejestracja: 26 kwie 2019, 13:30

Re: Fifa

Post autor: Emdowu »

Pozatym większość trafia maddisona albo innego dohertyego pajacu

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

BouncedDuck5106
Posty: 658
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Fifa

Post autor: BouncedDuck5106 »

Po pierwsze Ezio Gulitt wpierdala każda kartę w pomocy niezależnie od statow.
Po drugie Ulicarzadzi takich ludzi jak ty trzeba jebac.
Po trzecie kapec to pies jebany.
I po 4 makaron to pedał zawszony.
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Się nie popłacz cipo jedna z drugą, karta ma 4 statystyki powyżej 90, no kurwa świetnie. Zrobić ci zdjęcie czy coś ? Ojciec też cię pajacem nazywa ? Koło chuja mi lata jakie ma statsy, jak grasz, żeby karta miała tylko w opór statsy, a nie kartami, które ci się podobają, to fajną masz przyjemność z gry. Sorry, jeszcze 3 pizdy nie zobaczyłem, co kutasa by chciała. Bansuj kurwa i ciesz się kurwa z okruchów z pod stołu.
Awatar użytkownika
makaron
Posty: 91
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:23

Re: Fifa

Post autor: makaron »

Ale to robisz kurwa sbc o losowego typa i narzekasz że nie dostałeś typa który ci się podoba i byś grał dla przyjemności? Mogłeś se kupić aube albo sona i niepierdolić głupot. Jednak jesteś pajacem.

A Bernardo Silva bardzo ładne bramki strzela nawet tą girą ocenioną na 3.
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

I piszą to goście co narzekają na gameplay w grze :lol: Niech tylko któryś o wylewach i wkurwianiu się na wylewy się odezwie, czekam na to.
BouncedDuck5106
Posty: 658
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Fifa

Post autor: BouncedDuck5106 »

Co ma kurwa gameplay do plakania bo się trafiło w losowej paczce kartę ocenioną na 94? :lol: mogłeś trafić lamusie lepsze karty ale też w chuj gorszych, wiadomo nie jest to karta żeby odpalać szampana, ale się zachowujesz jakbyś przez jakiś błąd trafił jebanego Wallcota

Jak Ci tak przeszkadza to się zamień kurwa na mojego Madisona, to jest dopiero zajebista karta i ma 4 słabszej nogi.
Awatar użytkownika
federalny
Posty: 307
Rejestracja: 03 maja 2019, 20:44

Re: Fifa

Post autor: federalny »

u mnie laporte xD po madisonie i dohertym najgorsze gowno
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Fifa

Post autor: Jarekk »

Przypominam że ten typek trafił ikonę w jakiejś zwykłej paczce i narzekał że jest chujowa i za tania i że czemu nie trafił cr7. Żeby ci, kurwa, w przyszłej fife nawet ekranów nie dali, bananie
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 593
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fifa

Post autor: Blazfm »

Grałeś w ogóle już tą kartą pedale czy tak narzekasz dla
samego szczekania na forum i atencji ?
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Już mi się nawet średnio chce odpisywać na te wasze wypociny. Pokurwiłem sobie w poscie, tak o i tyle, a wy się sracie, jakby wam się życie waliło. A co ma gameplay do tego ? W sumie nic,ale to, że śmieszne jest, wkurwianie na wylewy, bo jeśli jesteś na tyle dobry, to i tak wygrasz, a że jesteś jak ty to nazwałeś, LAMUSEM, to już tego nie zmienisz, sorry chłopak. Idź zapal albo coś i zluzuj porty. Lamusa to szukaj, wiadomo gdzie, dopisz sobie. Rzygać się chce ja się czyta te wasze: O, ty rozpieszczony bachorze itp. Ja się do was nie cisnę, ale że jesteście bandą wczutych forumowiczów to już nie moja wina. Tylko nie pisz, że tu nie chodzi o wygraną, że tu chodzi o fajną grę piłkarską, ty myślisz, że stworzenie takiej gry to jest tak hop siup ? Pomimo mojego postu, to wy jesteście całkiem zabawni. Jak chcesz pograć w fajną grę kopaną to wyjdź sobie pograj w piłkę albo przerzuć się na pesa.
Nie potrzebuje atencji w życiu to ty myślisz, że na jakimś forum mi potrzebne ? Wczuwaj się chłopak z swoją armią forumowiczów dalej, postuję tak często i w tylu tematach, że rzeczywiście potrzebuję jakiegoś randoma atencji. Czekam na odpowiedź, żebyś się tylko nie spocił jak będziesz pisał
Ostatnio zmieniony 22 maja 2019, 10:08 przez UlicaRzadzi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 593
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fifa

Post autor: Blazfm »

Typie napisałeś posta na stronę a4 tonem jakbyś się miał zaraz posrać z żalu ale to my jesteśmy wczutymi forumowiczami
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
BouncedDuck5106
Posty: 658
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Fifa

Post autor: BouncedDuck5106 »

Eh mógł napisać od razu ze jest niedojebany, bym czasu nie tracił na odpisywanie.
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Moc internetu i kółka wzajemnej adoracji, a mówił ci ktoś, że jesteś pizdą ? Pewnie już to słyszałeś.
E; Wy się zlatujecie jak gołębie to chleba, ale tak jest w wielu działach, w których się udzielacie.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2019, 10:13 przez UlicaRzadzi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 1404
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Fifa

Post autor: ffeee »

Ziomek po maturach już, nie musisz się rozpisywać na temat swojego zjebanego forumingu
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

ulicarzadzi smieszny czlowieczek z ciebie, poluzuj chłopak bo plujesz jadem w temacie o kurwa fifie


pozamykam wam japy w czwartek wieczorem jak otworze 15 paczek które sobie zbieram właśnie plus zajebiste player picki za g2 bo jestem lamusem jebanym i dwa mecze o g1 przejebalem
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 593
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fifa

Post autor: Blazfm »

Życzę Ci jak najlepszych trafów zatem, przyjacielu [mention]bloodyhell[/mention] :) :)
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
ODPOWIEDZ