Fifa

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
wupees
Posty: 14
Rejestracja: 10 maja 2019, 18:23

Re: Fifa

Post autor: wupees »

Co tu się odkurwiło w tym temacie :lol:

Ja trafiłem Dohertego w tym tots niewymiennym i mam wyjebane, przynajmniej szybko zrobiłem se Digne totsa w zadaniach tygodniowych bo wpierdalałem z ławki tego irola, ustawiałem na śpo i elegancko podawał.

Dziś w player pickach za g2 Alisson i Laporte, wiadomo że moglo być lepiej ale obie pozycje sobie obsadze nimi.
Ktoś pamięta czy w 18tce były 2 sbc o niewymiennego totsa z PL? Coś tak mi świta, nie wiem czy robić sobie ikonę jakąś czy czekać z przepałem zawodników na dziś wieczór, bo jeżeli to sbc wjedzie to tylko dziś wieczorem.
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Fifa

Post autor: Sidd »

Jest dużo tematów, ale zadam to pytanie tu. Planuję wrócić po latach do fify od kolejnej wersji. Niestety mój Xboxowy 360 pad na kabel do PC umarł. Szukam taniej i legitnej wersji bezprzewodowej w necie, ewentualnie namiar na sklepy typu Media - choć gdzie nie spojrzę, to towar wyczerpany.
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2627
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

2x gini wijnaldum (pick i paczka z totsem) i eriksen (pick), całkiem sympatycznie
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Fifa

Post autor: Jarekk »

u mnie w pikach ederson i fernadinio, ale obiecałem sobie, że jak nie trafię topowej karty to kończe przygodę z futem. ta fifa jebie mnie od września, nadal moja najlepsza wymienna karta to hazard warty w momencie trafienia 150k.

dlatego jestem konsekwentny i właśnie jestem na etapie sprzedaży swoich coinsów. czy widzimy się przy kolejnej fifie? nie wiem. oby nie
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
wupees
Posty: 14
Rejestracja: 10 maja 2019, 18:23

Re: Fifa

Post autor: wupees »

Ja uznałem, że bez sensu mi gromadzić te wysoko ocenione karty na sbc o totsy jeżeli jest tylko jedno w tygodniu no i znając życie trafię placka. Wladowalem prawie wszystko w Firmino flasha robiąc go za darmo i kurwa... Jaka to jest bestia :shock: Zrywny, szybki, dobry wyskok i drybling, w dodatku pracowitość h/h więc na ŚPO jest pierwszym obrońca w drużynie. Chyba nawet Gullit nie zrobił na mnie tak dobrego pierwszego wrażenia. Polecam wszystkim póki jest jeszcze.

Z paczek oczywiście nie miałem nawet ekranów.
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2627
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

ehh jarek graj trafisz ronaldo i mbopiego i mesiule nawet obiecuje
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 595
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fifa

Post autor: Blazfm »

Przecież jakby Jarek trafił Ronaldo w sierpniu to chyba by się wkurwił jeszcze bardziej
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
BouncedDuck5106
Posty: 658
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Fifa

Post autor: BouncedDuck5106 »

Zajebisty ten Bernardo Silva, trafiłem go z 81 plus, gram na st, już parę ładnych bramek zakurwil w 12 meczach fut champions ma 16 bramek i 14 asyst xd

Wogle Ea tak dojebalo overall tots, że jak ktoś wbije s2, to chuj wie co mu dadzą w PP, bo tylko jeden piłkarz z tots obecnie ma 87 overalla xd
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2627
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

no cusz, totsy w tym roku to mocny niewypał ze strony EA, ale pierwszy raz od dawna chce się podjąć jakąś rywalizacje i walczyć o elitę, bo to jak można natrzepać coinsów na tym to głowa mała. przynajmniej teraz widać jak duży skillgap jest pomiędzy g1 a e3, niestety ci lepsi stają się jeszcze mocniejsi, a ci ciut słabsi stoją w miejscu - kiedyś przy totsach ta różnica mogła być jakoś zacierana bo łatwiej było o mocne karty (tanie sbc, darmowe karty za turnieje), teraz wszystko drogie jak cholera. moja próba walki z wbiciem elity klasycznie skończyła się na 20 zwycięstwach, zacząłem naprawde dobrze (8-1, 14-3) i zrobiłem najgłupszą rzecz jaką mogłem - zagrałem trzy mecze w sobotni peak time (16-18), które przegrałem po 1:0 każdy. grało się skandalicznie, delay był nie z tej ziemi i oponenci kompletnie w moim zasięgu okazali się za mocni. niedziela zaczęła się od porażki, więc jakikolwiek margines błędu został ograniczony do zera. poszła seria 6 zwycięstw z mojej strony, no i decydujące mecze, a raczej mecz. przy 20-7 trafiłem na jakiegoś turasa, który mnie pokonał 3:2. był chłop w zasięgu, ale niestety czegoś zabrakło, i tak kolejny tydzień i kolejne rozczarowanie. spróbuje jeszcze powalczyć przy okazji totsów z ligue 1 i serie a. skład zasilił prime icon moments george best, spora zasługa w tym kart tots z wyzwań tygodniowych. polecam zrobić wyzwanie tygodniowe dotyczące meczu bayern - lipsk (można przy okazji ogarnąć eggesteina), z paczki za nie wypadł mi niewymienny sommer (95), do tego bajecznie tanie sbc o totsa z portugalskiej (wpadł pizzi 93) i ostatnia złota normalna karta w składzie, czyli mbappe, została zamieniona na piątego beatelsa w najlepszej wersji (swoją drogą cudownie śmiga). taki malutki recap z mojej strony, essa
Awatar użytkownika
wupees
Posty: 14
Rejestracja: 10 maja 2019, 18:23

Re: Fifa

Post autor: wupees »

Za g3 w lw jest jakiś pewny tots z bundes?
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2627
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

od g2 masz gwarancje, w g3 moze być ale nie musi
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Z paczki z gwarantowaną kartą z ligi tureckiej wypadają złoci, rzadcy piłkarze :joint: . Trafiłem N'Diaye 76, przy nim Bernardo Silva nie wydaje się taki zły, tym bardziej, że od momentu premier league, to z następnymi trafami coraz gorzej czy za picki czy gwarantowane totsy to: Trapp, ten grecki bramkarz z portugalskiej i teraz ten N'Diaye 76. Zrobił ktoś w ogóle te ważne mecze z CL ? Ja dzień wcześniej sprzedawałem Mendy'ego z Lyony za 5k, bo brakowało mi do ikony i dzięki temu, żeby zrobić to musiałem dokupić Laporte za 45k, bo jednej karty mi brakowało do zrobienia tego cuda. Z picków miałem jeszcze Schulza i Severoficia.
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2627
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

nienawidze tej zjebanej gry, 22-7 bilans, dogrywka z jakims pierdolonym ruskim youtuberem ktory mial caly sklad tots z hiszpanskiej (w tym messi i griezz) + w dogrywce wchodzi gullit, mbappe i cr7 i kurwa trace takie bramki na 4-3 jak na zalaczonym nizej obrazku, ja pierdole
Spoiler
zem sie wkurwil, czemu ja w to gram :(
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5208
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Fifa

Post autor: kapec »

Wyprzedałem cały klub, podobno ma wpaść 740zł. Zostawiam Ramosa, kupuję DDG, z niewymiennych kart został mi skład
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
terra
Posty: 70
Rejestracja: 01 maja 2019, 16:55

Re: Fifa

Post autor: terra »

zamień pozycjami Sona z Vieirą i będziesz miał Sona na fullu
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Fifa

Post autor: FÜRDIEGANG »

wracam sb do fifki, nowe konto, nowy klub, zycze sobie powodzenia
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13193
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Fifa

Post autor: oldschool »

W tym momencie to lepiej pograć sobie sezony online niż FUT
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Fifa

Post autor: FÜRDIEGANG »

e tam, dla fazki. Nudzi mi sie w domu
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Fifa

Post autor: FÜRDIEGANG »

1. Volta
· Założeniem trybu ma być oddanie specyfiki footballu ulicznego
· Będzie można grać w kilku trybach, są to 3 na 3 (bez bramkarza), 4 na 4 (z bramkarzem i bez), klasyczne 5 na 5 i Profesjonalny Futsal.
· Będziemy mieć także wpływ na arenę na jakiej gramy, co będzie modyfikować rozgrywkę np. poprzez zmianę wielkości boiska czy obecność ścian.
· Gracz będzie mógł stworzyć swojego awatara, (można stworzyć kobietę) którego będzie mógł w dużym stopniu modyfikować.
· W trybie będzie można też zagrać swoimi ulubionymi zespołami piłkarskimi (nic nie wiadomo o licencjach na zespoły futsalowe).
· Będzie tryb online przypominający sezony o nazwie Volta League (nie wiadomo czy będzie miał funkcje co-op znane z pro clubs)
· Będzie tryb Volta Story Mode (na razie bez szczegółów)
· Będzie jakby tryb kariery o nazwie Volta World
2. „Przy piłce”
· System opanowanego wykończenia ma przesuwać balans, by strzały w klarownych sytuacjach sam na sam były łatwiejsze, jednocześnie osłabiając skuteczność strzałów trudniejszych jak woleje z dystansu.
· Nowy system dryblingu to jakieś oklepane maksymy, z tego co rozumiem ma polegać na wciąganiu przeciwnika w sytuacje jeden na jeden i wykorzystywanie dziur przez nich zrobionych.
· Sytuacje 1 na 1 mają być oparte o wykonywanie zagrań w odpowiednim momencie. Powoduje to że SI w obronie ma być osłabione by nagradzać graczy manualnie się broniących.
· Nowe stałe fragmenty gry, przypominające system z FIFA 05. Założenie jest takie że celujemy celownikiem, a prawą gałką modyfikujemy podkręcenie na który mamy mieć większy wpływ. Znika też ruch głową pokazujący gdzie celujemy przy karnych
· W grze statystyki fizyczne mają być bardziej widoczne dzięki czemu u zawodnika z wysokim tempem czy siłą mamy to czuć. Koniec z Mertensem przeskakującym Van Dijka czy Pique doganiającym bez wielkich problemów Sane.
· Robienie kilku sztuczek pod rząd ma być znacznie trudniejsze
3. „Bez piłki"
· Sztuczna inteligencja piłkarzy ma być znacząco rozwinięta, dając obu graczom więcej miejsca i czasu.
· Ma to stawić większy nacisk na sytuacje jeden na jeden gdzie obaj gracze mają mieć więcej narzędzi do ich wygrania.
· Zawodnicy mają poruszać się po boisku na więcej sposobów (super jeśli wypali bo aktualne możliwości SI wołają o pomstę do nieba)
· Przesuwanie bramkarze osłabione, będzie wolniejsze i do dwóch kroków w każdą stronę
4. „Piłka”
· Nowa fizyka piłki która ma znajdować się w centrum każdego spotkania. Ma się to objawiać poprzez realistyczniejsze odbijanie się od różnych obiektów takich jak rozmaite części ciała zawodników, murawa, słupki czy na potrzeby Volty, ściany.
· Do tego strzały mają mieć nowe trajektorie dzięki czemu mają być bardziej realistyczne, bardziej ma być widać podkręcenie poszczególnych strzałów. (fantastyczna wiadomość bo z tego co się orientuję, na ten moment w grze jest tylko jedna animacja strzału za pomocą tzw. „Laces” kręcąca się do wewnątrz co IMHO jest niesamowicie nierealistyczne bo to chyba najczęstszy typ strzału w prawdziwym footballu. przyp. aut.)
5. FUT
· Więcej w Sierpniu (Event FUT Live)
6. Ikony
· Więcej w Sierpniu (Event FUT Live)
7. Kariera
· Więcej w Lipcu (Pitch Notes)
8. Pro Clubs
· Więcej w Lipcu (Pitch Notes)
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Ciekawe jak im wypali ten tryb Volta, chociaż raczej za często w to grane nie będzie. Chociaż dobrze wspominam fife street 2, w pierwszą część raczej nie grałem, a kiedyś tam pożyczyłem od ziomka fife street 3 czy 4, już sam nie wiem jaka to była część i wydawała mi się tandetna. Strasznie chujowa kamera była, a z drugiej części właśnie bardzo dobrze wspominam ustawienie kamery i był taki spoko tryb w którym się robiło tricki podczas żonglowania, dokoła świata, jakieś bociany itp. Sporo w to nawet grałem. W sumie to nawet czekam na 20, bo bym sobie nowy skład pyknął, a teraz każdy już ma w op skład i w sumie sam mam wystarczający na dobrą sprawę nie mam już co ulepszać, może nie mam Ronaldo czy jakiś najlepszych kart, ale już za bardzo nie ma co robić, a dropy za FC coraz gorsze dostaje. Z futa to jestem ciekaw nowych ikon, a co do samej gry i jej mechaniki to jak wyjdzie to się zobaczy we wrześniu.
ODPOWIEDZ