Fifa

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

daj budzet i powiedz co niewymienne, jak na moje ten sklad to katastrofa i bym czyms takim nie dal rady grac xd ale co kto lubi
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fifa

Post autor: Piters »

Ogólnie w środku pola liczy się żeby pomocnicy mieli pojęcie o wszystkim (czyli u Ciebie też o obronie), na skrzydłach potrzeba szybkości, na środku obrony też.

Ja bym złożył coś takiego, powinno Ci się 500x razy lepiej grać tym (chociaż środek pola może trochę kontrowersyjny, ale Dele Alli jest wysoki i ma wszystkie staty dobre, a Vidal na śpd z cieniem jak na swoją cenę też kozak imo)
https://www.futbin.com/20/squad/11133807

A i cena ta sama bo nawet sprawdziłem ile Twój skład chodzi
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Minutka
Posty: 111
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04

Re: Fifa

Post autor: Minutka »

Te karty stylu gry na obroncach idealnie dobrane :D mnie osobiście wkurwia i nie czuje się komfortowo jak wiem, że ktoś nie ma full zgrania także przede wszystkim szedlbym w stronę zgrania
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Fifa

Post autor: daveyo »

jankes
Posty: 162
Rejestracja: 19 kwie 2019, 16:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fifa

Post autor: jankes »

Dzięki [mention]Piters[/mention], fajny skład - skleję jako równoległy i zobaczymy czy rzeczywiście macie rację i ten mój to jest taka tragedia, którą po prostu nauczyłem się grać z jakąś przyjemnością.

Ten Vidal mi nie siedzi w środku, nie wiem w czym on ma być lepszy od Witsela, który z wytyczną przecinaj linię podań kasuje 95% rzeczy jak profesor. Przejście na dwóch CDM pachnie mi mniejszą ilością ognia z przodu a D Silva i K Brandt mają pierdylion asyst do Vardy'ego a wcześniej do Quagriarelli (prawie 200 goli w ~150 meczach, ogólnie to był włoski skład na samym starcie). Trochę zjebałem bo zrobiłem screena z B SIlvą, którym jeszcze nie grałem (wypadł mi wczoraj), normalnie siedzi tam Lozano z Napoli 93 pace'a + hawk i jest fantastyczny. Tutaj też nie wiem czy Dembele jest od niego w czymś lepszy :) Szczególnie, że ta karcioszka kosztuje 20k monet.
Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fifa

Post autor: Ezio_Wroclaw »

Generalnie dostałem właśnie 7:2, żeby jak ktoś mówił "się uczyć", nauczyłem się, że nie znam podstawowych kombinacji na kontrolę tempa w obronie, moja obrona się rozstepuje jak morze czerwone. Zajebiscie.
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fifa

Post autor: Piters »

Ogólnie formacja wyjściowa jest tylko wyjściową, w grze masz możliwośc ustawienia własnej taktyki np. ofensywynej i jednym kliknięciem możesz zmienić formację na wcześniej sobie przygotowaną na jaką tam chcesz. Chodzi o zachowanie zgrania. No ogólnie może i Vidal jest lekko gorszy niż Witsel, a Lozano w miare podobny do Dembele, ale tylko na pełnym zgraniu np. taki Dembele na pełnym zgraniu jest oceniony w grze na 87, a Lozano na 3 zgrania na 80, także różnica jest znaczna (za zgranie dostajesz bonusy lub minusy do statystyk, zależnie ile tego zgrania mają). Także po prostu zgranie jest ważne i robi różnice i ciężko czasami kogoś wkomponować w skład. Jak nie chcesz mieć 3 pomocników takich typowych, to możesz za Vidala sobie wrzucić Fekira na przykład, tylko wtedy był polecał np. formację 4-2-3-1.

Pozdróweczki dla wszystkich fifaczy
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
davides123
Posty: 87
Rejestracja: 19 kwie 2019, 16:25

Re: Fifa

Post autor: davides123 »

Ezio_Wroclaw pisze: 22 lis 2019, 10:28 Generalnie dostałem właśnie 7:2, żeby jak ktoś mówił "się uczyć", nauczyłem się, że nie znam podstawowych kombinacji na kontrolę tempa w obronie, moja obrona się rozstepuje jak morze czerwone. Zajebiscie.
Podstawą do nauki jest grać grać grać, ale jeszcze wazniejsze jest wyciaganie wniosków ze swojej gry. Taki tip ode mnie, zostaw obrońców w pizdu i przelaczaj się zeby bronić srodkowym pomocnikiem, śo tylko ruszaj w skrajnych przypadkach. Po jakimś czasie przyjdą sukcesy, kto wie może przez to pójdzie w górę pewność siebie i poruchasz w zyciu realnym jak cb gracze rivals fifa
Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fifa

Post autor: Ezio_Wroclaw »

W sumie największy problem, jak zaczynam odbiór z przyciskiem strzału i nie wyjdzie, a napastnik autostrada do bramki. Spróbowałem rzeczywiście przestać przełączać na obrońców a jak już to bronić ustawianiem tylko, jest nieco lepiej.

Czy w ogóle przy strzale używanie prawego drążka ma wpływ na bramkarza? Bo czasem mam wrażenie, że dzięki temu wyciągał.
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
Emdowu
Posty: 56
Rejestracja: 26 kwie 2019, 13:30

Re: Fifa

Post autor: Emdowu »

Przy wciśnięciu prawego analoga ruszasz się bramkarzem, ale w tej Fifie jest to bardzo znerfione względem 19 i używanie tego tylko w niektórych przypadkach ma sens

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fifa

Post autor: Ezio_Wroclaw »

W każdym razie w Fife jestem "niedzielnym" graczem, zagram sobie z kilka meczy dziennie, nie wczuwam się w zdobywanie ikon, SBC, otwieranie paczek, mam tam plany na rozbudowę, powoli sobie ciulam kasę i kupuję zawodników.
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fifa

Post autor: Piters »

W ogóle któryś raz już widzę opinie, że żeby mieć dobry skład to trzeba mieć farta w paczkach albo dużo grać. Ja gram max 15 spotkań w tygodniu (jedynie pierwszy tydzien gralem wiecej), czasami ledwo z 7-8 i mam taki skład:

https://www.futbin.com/20/squad/11145080

Bez jakiś mega niesamowitych trafów w paczkach, plus żadnego fifa points nie kupiłem nigdy nie. Handlować też za bardzo nie handluje, czasami coś tam sprzedam jak mi się narzuci że poszło do góry, czasami coś kupię żeby leżało i czekało aż wzrośnie, ale to z 10 minut na tydzien mi pewnie zajmuje. Także no nie trzeba nie wiadomo ile grać
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fifa

Post autor: Ezio_Wroclaw »

https://www.easports.com/fifa/ultimate- ... A:FFA20PCC

Zero FP, najlepsze trafy Ederson i Rakitic, zbieram na Marcelo i tak się żyje w tej Fifie.
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
Awatar użytkownika
erykgx
Posty: 219
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:07

Re: Fifa

Post autor: erykgx »

Piters pisze:W ogóle któryś raz już widzę opinie, że żeby mieć dobry skład to trzeba mieć farta w paczkach albo dużo grać. Ja gram max 15 spotkań w tygodniu (jedynie pierwszy tydzien gralem wiecej), czasami ledwo z 7-8 i mam taki skład:

https://www.futbin.com/20/squad/11145080

Bez jakiś mega niesamowitych trafów w paczkach, plus żadnego fifa points nie kupiłem nigdy nie. Handlować też za bardzo nie handluje, czasami coś tam sprzedam jak mi się narzuci że poszło do góry, czasami coś kupię żeby leżało i czekało aż wzrośnie, ale to z 10 minut na tydzien mi pewnie zajmuje. Także no nie trzeba nie wiadomo ile grać
Czyli bez grania FC i bez specjalnych trafow zrobiles w dwa miechy sklad za 1,5kk. Obudziles sie i juz bylo na koncie pewnie.
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

no musiales miec jednak skurwysynskie szczescie w paczkach tak jak eryk mówi
Spoiler
Obrazek
mam dylemat, w puste miejsca mogę wrzucić albo sissoko i moure, albo allana i mertensa. ofensywny gralby na skrzydle, drugi wiadomo jako cdm. która opcja lepsza?
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fifa

Post autor: Piters »

No miałem jeden traf warty 200k, a tak to ciułam jakieś za dr monety, czasami sb jak swapy były, tu coś kupie, tam sprzedam itd.. Ogólnie nie mówię, że hehe kurwa każdy powinien mieć taki skład bo hehe kurwa ja taki mam, chodziło mi bardziej o to, że nie trzeba dużo grać żeby mieć skład za nie wiem 300-400k
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Sbc o ikonę :bowdown:
Coś pięknego, aż żałuje, że Matę robiłem. No nic, a miałem w planach brać Emila albo podstawową wersję ikony, teraz nie muszę. Dziękuje Ea. W końcu jest na co przejebać coinsy. 27 dni jest na to sumie, myślę, że z 3-4 zrobię. A teraz życzę sam sobie powodzenia. Jeszcze tylko niech wyjebie te swapy o ikony, rzuci swapy o jakieś fajne specjalne karty i wrzuci sbc o ikony i jesteśmy w domu. Dziękuje, dobranoc.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Fifa

Post autor: Cz4rny1337 »

Hazard czerwony za weekendowa poleciał
Obrazek
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Właśnie zrobiłem pierwsze wyzwanie. Petit, wydałem na niego 250 k, według futbina chodzi za 285k. Obrzydliwa karta, znaczy jak i tak już z nią nic nie zrobię to przetestuję, może jednak aż 4 nie zrobię. Jeszcze z 1 ikonę spróbuję, po nagrodach. Wolałbym już nawet jakiegoś śmieciowego napadziora przetestować, poza Inzaghim.
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

Cz4rny1337 pisze: 22 lis 2019, 22:23 Hazard czerwony za weekendowa poleciał
bardzo fajny na snajperze jest polecam!
ODPOWIEDZ