Fifa

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

miciun
Posty: 26
Rejestracja: 28 kwie 2019, 21:45

Re: Fifa

Post autor: miciun »

Jest już na pc?

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4378
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fifa

Post autor: Piters »

Typowe demo, zawodnicy trochę klocowaci, przyjęcie niby trudniejsze, bardziej nastawione na klepe zamiast biegania

Oczywiście chuj z tego jak wszystko zmieni się przed premierą o 180 stopni (lub jak to mowila moja kolezanka z klasy w gimbazie, o 360)
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Fifa

Post autor: daveyo »

Ja tak samo traktuję to demo z przymrużeniem oka, bo wiadomo, że i tak to wszystko się zmienia x razy, ale to już taka tradycja, że na to demko się czeka i odpala. Ja osobiście najbardziej byłem ciekaw trybu "Volty", bo obawiałem się, że będzie to ten sam gameplay (nie to że jest zły, ale nie przy takim trybie) jak w normalnych meczach i choć były głosy, że jest to coś innego to musiałem sam to przetestować... no i się nie zawiodłem, całkiem przyjemnie się w to pyka i może być to fajna zabawa ze znajomymi jak i w trybie online. Jedynie co boli to ta cała otoczka wokół tego trybu, trochę kiczowata, ten wygląd postaci, większość strojów, wygląda to jak "ubierz lalkę" na wyspie gier (chociaż miło wspominam tego typu gry :what: ). :rotfl: :twisted:
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Fifa

Post autor: mlodyperkez »

nie gralem w fifke od 16tki i postanowilem ze kupuje w tym roku 20stke, juz sie nie moge doczekac az rozjebe padzika po straconym golu z kontry w 90'
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4378
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fifa

Post autor: Piters »

To weź se zrób jakiś zapas 5627 padów najlepiej już
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4642
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Fifa

Post autor: szpilman »

Eh, wy tu wszyscy o fucie i czy zidane będzie w paczce, a ja to se karierkie na spokojnie jakimś Doncaster bym :(
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4378
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fifa

Post autor: Piters »

Kariera to imo była bardziej rozbudowana 11 lat temu (bo w 08 grałem, 09-10 nie) niż teraz, więc szkoda strzępić ryja. A szkoda bo jakby to zrobili porządnie to sam bym grał troche
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Prison_Break
Posty: 17
Rejestracja: 28 sie 2019, 20:45

Re: Fifa

Post autor: Prison_Break »

gdzie najtaniej dorwać wersje PC?
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3693
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Fifa

Post autor: Prez »

checix69 pisze: 10 wrz 2019, 20:56 nie gralem w fifke od 16tki i postanowilem ze kupuje w tym roku 20stke, juz sie nie moge doczekac az rozjebe padzika po straconym golu z kontry w 90'
nie rób tego, zaufaj mi
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Fifa

Post autor: mlodyperkez »

a co, taka chujowa ma byc?
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Często używane u Was było precyzyjne w 19 albo ruszanie się bramkarzem ? Ja np. z tym ruszaniem się bramkarzem byłem totalnym plackiem, a odnośnie precyzyjnego uderzenia mam mieszane uczucia, bo pomimo używania tego nie zawsze to wpadało, no chyba, że gdzieś jakiś patch był, który to znerfił, a ja na początku gry raczej tego nie używałem.
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2629
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

nigdzie nie było napisane, że precyzyjne daje 100% na bramkę. umiejętne ruszanie bramkarzem i umiejętność precyzyjnego wykończenia uratowała mi skórę nie raz, uważam że dobre opanowanie tych aspektów robi spora różnicę
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2019, 15:37 przez bloodyhell, łącznie zmieniany 1 raz.
Emdowu
Posty: 56
Rejestracja: 26 kwie 2019, 13:30

Re: Fifa

Post autor: Emdowu »

Do pewnego momentu precyzyjne wykończenie + finezyjny było w chuj op. Potem znerfili, jak będzie w 20 to ciężko ocenić po demie. Ruszanie się bramkarzem to moja ulubiona zmiana od lat

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Dobra to oczywiste, że to nie miała być 100 % bramka, ale jednak grałem dość mocno w momencie totsów i goście, którzy naprawdę dobrze grali i używali tego precyzyjnego nic nie trafiali, dosłownie albo raz na nie wiem z 10 prób. Mało kiedy trafiałem gościa, który używał tego i trafiał . A co do ruszania się bramkarzami było na odwrót, trafiałem gości, którzy przez ruszanie się bramkarzem potrafili tyle rzeczy wyciągać, że żałowałem nie skillowania tej umiejętności, bo mój styl gry w skrócie opierał się na sporej ilości strzałów i szybkiej klepie. Wiadomo, używane był krokiety i schematy na woleja (akurat odnośnie schematu to właśnie gość przy wolejach Eusebio 4 bramki w ten sam sposób mi władował, co było całkiem frustrujące i akurat robił do na precyzyjnym, ale to jeden mecz który pamiętam, że jakoś te precyzyjne dało mi się odczuć). Moje zdanie ruszanie się bramkarzem było bardziej OP niż te precyzyjne, ale to moje subiektywne zdanie.
e: z 10 próbami, może przesadziłem, ale po którymś strzale sami rezygnowali z precyzyjnego.
Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fifa

Post autor: Ezio_Wroclaw »

Ruszanie bramkarzem to lewa/prawa wcisnieta i przełącza na bramkarza? Bo tylko taki sposób kojarzę ruszania bramkarzem.
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Fifa

Post autor: nihil Novi »

Prawa wciśnięta gałka się ruszasz mistrzu
Sensei życia
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4378
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fifa

Post autor: Piters »

Podobno ruszanie się bramkarzem i precyzyjne wykończenie mają być mocno znerfione w 20. W sumie mi to pasi, chociaż tego używałem to było to za mocne. Pokazywało kto ma skilla, a kto nie, ale jednak to nie jest [s]hip-hop[/s] piłka czyt. za bardzo odbiega nawet jak na standardy fify
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3693
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Fifa

Post autor: Prez »

checix69 pisze: 11 wrz 2019, 13:56 a co, taka chujowa ma byc?
nieważne jaka będzie, każda fifa jest chujowa. szkoda zdrowia, chyba, że chcesz tylko pykać z ziomkami dla funu.
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Fifa

Post autor: Jarekk »

Ja już na bank nie będę napierdalal rivalsow i fut champions jak do tej pory, bo se przez to gówno skrocilem życie o kilka lat. Jedno fut champions na miesiąc se człowiek zagra, trochę w sb na bota, od czasu do czasu rivalse i tyle
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Fifa

Post autor: badi »

co to znaczy znerfione?
ODPOWIEDZ