Fifa

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Miker
Posty: 136
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:02

Re: Fifa

Post autor: Miker »

Ezio_Wroclaw pisze: 03 paź 2019, 19:30
Giweres pisze: 03 paź 2019, 18:36 Gra kto na pc? Sie pytam bo nie chce mi się szukać po temacie.
Ja.
I ja. Ale chyba ostatni rok, bo to co odpierdala się z Originem to jest jakiś kosmos.
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Fifa

Post autor: FÜRDIEGANG »

Dokonczylem od niechcenia te SBC z OTW i wypadl Inaki Williams za 22k, przyjemniaczek :lol:
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
Leaf
Posty: 215
Rejestracja: 21 maja 2019, 14:43

Re: Fifa

Post autor: Leaf »

Leaf pisze: 02 paź 2019, 15:59
Leaf pisze: 01 paź 2019, 11:16 a w tej fifce mialem wiecej szczescia niz we wszystkich wczesniejszych razem wzietych, z paczek wypadł aguero, coutinho, martial 3x, wan bissaka otw, no bajka
+ jeszcze dzisiaj deco 87 wpadł, wtf
+ dzisiaj trent alexander-arnold essa
Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 906
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:22

Re: Fifa

Post autor: Sergiusz »

XD
ps korzystacie z tego strzelania z wyczuciem czasu?
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Fifa

Post autor: Cz4rny1337 »

absolutnie nie

tylko wolne ale tam nie mozna off
Obrazek
Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 906
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:22

Re: Fifa

Post autor: Sergiusz »

no właśnie doszedłem do wniosku ze przez to kasztanie wiekszosc akcji i wyłączyłem, dziś po pracy będę testował czy będę choć trochę mniejszym kasztanem
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6904
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Fifa

Post autor: instinkt »

dziś nadal delay, ale dużo dużo mniejszy (zamiast 2 sekund, 0.5) i nawet da się grać
ale to może dlatego że cisne po nocy

:lol:
Spoiler

spierdoliłem krycie na 6:6 powinienem szybciej zmienić zawodnika, no ale to i tak kurwa nie powinno wpaść w taki sposób :lol: najśmieszniejsze jest to że analoga miałem skierowanego w góre, a nie w dół a i tak wybicie szło w taką strone że nawet jakby to złapał przed linią to by był samobój
a chwile później odkupienie win

i ogólnie to ten Maximin jest jakiś pojebany, zawsze kłopoty Najmana jak gram na niego
nie można go wogóle wytrącić z równowagi jak biegnie :dunno:
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

W jednym meczu fc miałem 3 karne i 2 zjebałem, gość obronił i skończyło się 5-5, a przegrywałem 0-3, na koniec po karnych wygrałem.
Takim składem podbijam fc i tak zależy mi tylko na goldzie 3 i pierdole nie gram dalej, ważne, że 2 picki będą na razie bilans 8-4, 2 mecze wygrywałem 2 bramkami i zjebałem to, no nic taki urok tego fc.
Takim składem podbijam wielkie FC: https://www.futbin.com/20/squad/9046591
Ludzie już grają ikonami, chuj wie czym, ale całkiem okej się gra, następne fc z Vardym, teraz chciałem spróbować takim napadem popykać, Lingard jest całkiem przyjemny.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5225
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Fifa

Post autor: kapec »

instinct pisze: 05 paź 2019, 3:40i ogólnie to ten Maximin jest jakiś pojebany, zawsze kłopoty Najmana jak gram na niego
nie można go wogóle wytrącić z równowagi jak biegnie :dunno:
Kolejne potwierdzenie że Fifa to samo życie. Do tych samych wniosków doszli gracze srok, i na treningach nawet do niego nie podchodzą bo wiedzą że nie ma sensu


Spoiler
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6904
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Fifa

Post autor: instinkt »

widziałem to co on pisał na twitterze :D
ale filmiku nie widziałem :bowdown:

gdybym był biedakiem to bym go brał, bo naprawde nikt mi tak wielkiego problemu nie sprawia jak on
co prawda potem pod bramką już nie jest tak kolorowo, no ale nie można mieć wszystkiego za taką cene

u mnie narazie bilans 7-0, skład ewidentnie robi robote
ta 3 z przodu co chodzi to :bowdown:
teraz najczęściej cisne 41212(2) i Atalowi dałem artyste i też zaczął wymiatać, ewidentnie potrzebował boosta dryblingu i te atrybuty są jednymi z ważniejszych w tej fifce, bo wcześniej miałem na nim coś tam na defa i nie robił takiego wrażenia
jedynie Goretzka troszke odstaje z tego lineupu - wygrywa pojedynki fizyczne i zbija te piłki z pod nóg rywali, ale często ma problem żeby przejąć klejąc do nogi albo doskoczyć do takiej odskakującej piłki jako pierwszy i to wkurwia niesamowicie - mam nadzieje że Kante to uzupełni, problem jest taki że jego kupno się opóźni bo jestem pusty aktualnie bo nie miałem czasu pohandlować przez ostatnie 2 dni

śmieszne jest to że jak teraz dokańczałem Ndombele i dałem sobie Vardyego za Griezmanna to się wszystko posypało, już chuj tam że delay się włączył bo dzień nastał i małpy zaczęły grać, ale przez Vardyego 90% akcji było spowalnianych bo zanim się zebrał z piłką to mijały 3 lata, a o kozackich wyjściach na pozycje czy kozackiej klepce to wgl można zapomnieć
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

W tej fifie to w ogóle pokazuje ile meczy w fc się rozegrało ? Bo widziałem, tylko wygrane i brak takiej informacji, chyba, że jestem ślepy.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6904
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Fifa

Post autor: instinkt »

nie widać meczy w FC, ani punktów w rivals i w battles też :lol:
a te matoły zamiast to dodać odrazu (tym bardziej że już 2 łatki wjechały) to będą czekali 2 miesiące
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Fifa

Post autor: Jarekk »

Czemu nie ma kurwa Franka ribery w tej fifie?
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5225
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Fifa

Post autor: kapec »

Po zakończeniu sezonu skończył mu się kontrakt z Bayernem. Do Fiore przeszedł 21 sierpnia, early access był 24-go września to na premierę nie dali rady ogarnąć tak ciężkiej rzeczy. Trochę wyrozumienia.

A że tempo mają jakie mają, to wjedzie pewnie w zimie :)
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

A jak jest z tą kondycją, dalej to zbugowane jest ? Znaczy, ja nie daję i się dobrze gra, więc pewnie sam sobie odpowiedziałem. W sumie teraz można kondycje skupować i jak by naprawili to ją opchnąć.
Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: Fifa

Post autor: pykpyk »

jaki bug z kondycja
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: Fifa

Post autor: Miechu »

Nawet jeżeli przed meczem masz np 61 kondycji to w meczu masz i tak 100. Nie trzeba póki co używać kart kondycji
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Potrafi ktoś te wolne ustawiać, nie wiem czy to kwestia rozruszanej gałki, ale raczej nie, bo przy karnych po samych rogach uderzam, a przy wolnych ten celownik albo schodzi za bramkę, ale nie mogę za nic na sam róg tego ustawić.
Awatar użytkownika
BVRT3K
Posty: 15
Rejestracja: 16 cze 2019, 16:43

Re: Fifa

Post autor: BVRT3K »

UlicaRzadzi pisze: 05 paź 2019, 11:00 W tej fifie to w ogóle pokazuje ile meczy w fc się rozegrało ? Bo widziałem, tylko wygrane i brak takiej informacji, chyba, że jestem ślepy.
mi pokazało właśnie jak 10 zostało do końca.
mmmm bilansik 11-9, forma sie nie zmieniła zbytnio :bag:
Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 906
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:22

Re: Fifa

Post autor: Sergiusz »

Rashford mi wypadł z paczki za zadanie Ndombele:33
ODPOWIEDZ