Fifa

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
federalny
Posty: 307
Rejestracja: 03 maja 2019, 20:44

Re: Fifa

Post autor: federalny »

osłabione
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Fifa

Post autor: mlodyperkez »

oslabione/pogorszone. w grach tak sie okresla jak np jakas postac lub cos zostalo wlasnie zmienione na gorsze/slabsze
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Fifa

Post autor: nihil Novi »

Znerfione = osłabione.

To jest określenie charstetyczne dla gier komputerowych.
Sensei życia
ksiazenieporzadek

Re: Fifa

Post autor: ksiazenieporzadek »

napisz ktoś jeszcze raz bo zbyt mało
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Nigdy mało floty, nigdy mało... Znerfione znaczy producent jest zjebany i nie potrafi wypośrodkować pewnych rzeczy przez co wprowadza później pierdyliard łatek. Z drugiej strony trzeba też realnie sobie powiedzieć, że wypośrodkowanie czegoś nie jest takie proste jak się wydaje.
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: Fifa

Post autor: Miechu »

Panowie, jak to jest z tym EA Access? Mam wykupiony abo na rok. Czy aby grać w 20 ten tydzień czy tam ileś dni wcześniej muszę dodatkowo zakupić pełną wersję gry czy w ramach usługi Access będę miał do niej dostęp? Platforma ps4
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
Emdowu
Posty: 56
Rejestracja: 26 kwie 2019, 13:30

Re: Fifa

Post autor: Emdowu »

Jak masz aktywny EA Access to od bodajże 19 września możesz ściągnąć grę i zagrać 10 godzin przedpremierowo, po tych 10h jedyną opcją będzie kupno gierki, która wychodzi 27.09, jak kupisz wersję mistrzowską albo ultimate, to możesz grać od 24.09

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: Fifa

Post autor: Miechu »

O to mi chodziło. Dziękuje pięknie.
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Fifa

Post autor: mlodyperkez »

pytanie do ludzi bedacych na biezaco z fifka, planuje zakupic 20stke ale nie mam pojecia ktora wersje, a sa bodajze 3. ktora sie najbardziej oplaca? dodam ze na PC jesli ma to jakies znaczenie.
Awatar użytkownika
ghost
Posty: 69
Rejestracja: 14 wrz 2019, 13:11
Lokalizacja: 3city

Re: Fifa

Post autor: ghost »

Zapraszam do gry w fifke 19 na Xbox 360 online w trybie współpracy. Priv wariaci
Awatar użytkownika
PROBLEM
Posty: 67
Rejestracja: 01 cze 2019, 12:14

Re: Fifa

Post autor: PROBLEM »

checix69 pisze: 16 wrz 2019, 14:27 pytanie do ludzi bedacych na biezaco z fifka, planuje zakupic 20stke ale nie mam pojecia ktora wersje, a sa bodajze 3. ktora sie najbardziej oplaca? dodam ze na PC jesli ma to jakies znaczenie.
jeżeli planujesz grać w ten zjebany tryb FUT i wkładać hajsik dodatkowo do kieszeni panom z EA to bierz najdroższy
jak zapowiadam wpierdol ściągam okulary
Awatar użytkownika
Prison_Break
Posty: 17
Rejestracja: 28 sie 2019, 20:45

Re: Fifa

Post autor: Prison_Break »

checix69 pisze: 16 wrz 2019, 14:27 pytanie do ludzi bedacych na biezaco z fifka, planuje zakupic 20stke ale nie mam pojecia ktora wersje, a sa bodajze 3. ktora sie najbardziej oplaca? dodam ze na PC jesli ma to jakies znaczenie.
wykup origin access premier na miesiac(60zl). Bedziesz mial edycje ultimate, czyli dwie paczki tygodniowo przez miesiac i wczesniejszy dostep do gry. Po miesiacu kupujesz gdziekolwiek najtanszy klucz, postep gry Ci zostaje, ale bedziesz juz mial wersje podstawowa.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Fifa

Post autor: instinkt »

Obrazek

miało już nie być grane, a jednak będzie :bag:

mam nadzieje że w tym sezonie troche dłużej niż miesiąc

dema nawet nie ściągałem bo nie ma sensu oczywiście, gdyż jak wszyscy dobrze wiemy gra offline i online się różni 180 stopni w feelingu - a sam fut to jeszcze inna jazda
ale z tego co widziałem na kilku filmikach z capture to gameplay zapowiada się dość fajnie (do mitycznego patcha, wiadomka)
- bramkarze wyglądali nadzwyczaj solidnie w sporej ilości sytuacji (a ten element to jest coś, co irytuje mnie najmocniej od lat)
- cieszy powrót do pace'owego zapierdalanka, zamiast tego "wyrównywania szans" z poprzedniej edycji
- cieszy wyjebanie totalnie spierdolonych schematów z 19, czyli napierdalania krokiet, totalnie popierdolonych rożnych i strzałów z pierwszej - oczywiście pewnie zaraz po premierce znaleziona zostanie jedyna słuszna droga efektywnego grania, ale miejmy nadzieje że jednak tym razem nie tak spierdolona jak to co miało miejsce w 19

ogólnie mam jakieś dobre przeczucia w tym roku co do tej gierki, w przeciwieństwie do lat poprzednich

handlowane będzie?
ja osobiście jeżeli rynek będzie wyglądał podobnie (a powinien, chociaż z roku na rok "doedukowanych" przez jutuberów jest coraz więcej) to celuje w 100k profitu dziennie
jak mi się nie spodoba to znów coinsy opierdole grudzień/styczeń i będę zadowolony
a jak będzie fajnie (jak ostatni raz 7 lat temu) to postaram się zbudować najsilniejszy skład jaki miałem kiedykolwiek i ugrać coś więcej niż jedna elita w sezonie
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fifa

Post autor: Piters »

Co do różncy offiline i online to też racja, ale w demo nie opłaca się grać bo sam gameplay offline w demie a w pełnej wersji to zawsze niebo a ziemia. W sensie zagrałem z 2 meczki tak z ciekawości i demo wygląda jak zawsze - jest strasznie spowolnione, wydaje się że będzie wjeżdzał inny styl rozgrywki, a pełna wjedzie z zupełnie czym innym jak zawsze.

Ja nie jestem przekonany czy gierka utrzyma mnie dłużej niż ostatnia, ale no grałem do grudnia sporo więc to zawsze z 3 miechy
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Fifa

Post autor: instinkt »

A deep dive into ICONs information throughout FUT 20.
https://www.ea.com/en-gb/games/fifa/fif ... ut20-icons

co sądzicie?

@edit
WEB APP śmiga
Awatar użytkownika
federalny
Posty: 307
Rejestracja: 03 maja 2019, 20:44

Re: Fifa

Post autor: federalny »

polecail havertz z powitalnej xD
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Fifa

Post autor: FÜRDIEGANG »

jak mozna kurwa ogarnac webappa jak nie mam tej jebanej fify? xD
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2594
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Fifa

Post autor: daveyo »

Trafiłem w tych paczkach Informa Mignoleta jak na początek git. To już u mnie tradycja, chyba od 3 odsłon trafiam na początku Infa, a później przez cały okres bieda. :lol: :twisted:
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: Fifa

Post autor: Miechu »

Jakiś gowno skład na początek złożony. Teraz tylko jakos przetrwać te horrendalne ceny na rynku i będzie można pykać.
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
ODPOWIEDZ