Fifa

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fifa

Post autor: Ezio_Wroclaw »

Odriozola to jest jedna z tych kart, które mogły by spokojnie mieć 90 ov, tak samo Jesus Navas, ile mi ten gość dupe razy ratował sprintujac spod bramki przeciwnika w moje pole karne, żeby zablokować strzał.
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1220
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Fifa

Post autor: gambler »

Gram sobie od trzech tygodni i mam zasadne pytanie. Da się w tej wersji strzelić gola z rożnego? Albo chociaż stracić ? :lol:
Zacząłem już dochodzić do strzałów, ale do gola nadal daleko.

Kilka razy dostałem czerwoną bezpośrednio za jakiś faul max na żółtą w zupełnie niegroźnym miejscu boiska/sytuacji.
Reszta na miejscu, zawodników przełączam normalnie i nie mam większych problemów. Gałka na pewno sporo pomaga, ale ciężko się przyzwyczaić.

Granie w obronie to czysta przyjemność. Chyba największa w tym gameplayu.

Wczoraj grałem sobie division rivals z bilansem 4-1-1. Przegrany mecz wyglądał tak, co po prostu musi się czasami przytrafiać w tej grze.
Spoiler
Obrazek
Mam po tych trzech tyg, taki basic składzik zmontowany. Gra się bardzo dobrze, ale szukam kilku wzmocnień. Możecie coś zasugerować.
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek

Pan jerome roussilon to najlepsza karta w tej grze. Niesamowity rzeźnik, Gość wyłącza wszystkich. Pozdrowienia również dla pana Cancelo, kimpembe, ruffiera, no i pięknego Pana Jamie Vardy.

Richarlison na zmianę z świętym maxiem dają radę, ale podrasowalbym tę stronę. Dość sporym rozczarowaniem jest Martial, którego często zmieniam za Diego coste.

Piters pisze: 21 lis 2019, 11:44
Za to wszyscy propsuja Fabinho, a u mnie jebaniec jest takim drewniakiem (z cieniem) i takie dziury robi spierdalając z pozycji (mimo wytycznych zostawaj z tyłu), że jestem w szoku jak kiepsko mi się nim gra. Już Ndombele był lepszy
Może to kwestia customów (ja mam: go forward/aggressive i cover centre). jak gram na fabinho to gość wyrasta z pod ziemi i przecina podania, a u mnie w samym odbiorze więcej daje sissoko, ale warto go trzymać w składzie, bo ma zajebiste wejścia z drugiej linii i mnóstwo bramek. Nic dziwnego że sporo składów ma go ustawionego wyżej.
Ostatnio zmieniony 27 lis 2019, 10:05 przez gambler, łącznie zmieniany 2 razy.
yer a wizard, Harry
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Fifa

Post autor: daveyo »

Z rzutów rożnych bardzo ciężko jest strzelić i rzadko to ma miejsce (przynajmniej u mnie). Chociaż mimo to, że jest ciężko to jakaś głowka w 90 minucie na 2-1 przeciwnika nie zaszkodzi :lol:
jankes
Posty: 162
Rejestracja: 19 kwie 2019, 16:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fifa

Post autor: jankes »

Ja tam lubię robić w chuja ludków i biegnę sobie do rogu drugim zawodnikiem, któryś obrońca puszcza się oczywiście za mną i często zostawia niepilnowanego zawodnika w polu karnym na którego wrzucasz, z reguły wtedy się gubią i obrońcy wybijają na pałę przed pole karne prosto pod nogi, jak wejdzie Ci zwód od razu po przyjęciu często masz elegancką sytuację na brameczkę.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Fifa

Post autor: daveyo »

Ktoś już zrobił tego Trossard'a z wyzwań i testował? ja właśnie go ogarnąłem, ale jeszcze nie sprawdzałem.
Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 892
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:22

Re: Fifa

Post autor: Sergiusz »

Tak jest, wzywam sobie zawodnika na krótko, wtedy często obrońca gubi krycie i wrzucam też na krótszy róg i tak chyba najłatwiej wbić bramę.
ksiazenieporzadek

Re: Fifa

Post autor: ksiazenieporzadek »

ja z rożnych mam może pięć goli na 300 meczy xd

wziąłem keane'a ze swapów, ale potwór na defensywnym z cieniem
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

największą wadą roya jest jego zwrotnosc, bo rusza się jakby miał timberlandy na nogach niekiedy xd ale w 19 sporo meczów nim rozegralem i dobrze wspominam
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Fifa

Post autor: FÜRDIEGANG »

dzisiaj i wczoraj dobre dni. Dwa IFy z Borussii Mochenblabla, Mertens i IF Promes

// wlasnie mi wypadl Verratti 86 za 14k ze zlotej paczki z jedna rzadka
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

kręcą drop do góry chujki przed black fridayem żeby ludziom nadziei narobić
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4793
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Fifa

Post autor: badi »

a powiedzcie jak ten tryb street? da się w to grać?
Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fifa

Post autor: Ezio_Wroclaw »

Mmm Allan 85 i to nie z nagród a złotej wymiany.

Widzę, że moja kiepska gra ma związek też z icon swapami, bo ludzie się spieprzaja do 9 ligi, żeby sobie latwo nabić wyzwania, normalnie będąc w okolicach 3-4, cudownie :lol:
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Fifa

Post autor: Cz4rny1337 »

no no
Obrazek
ksiazenieporzadek

Re: Fifa

Post autor: ksiazenieporzadek »

Hejka
Spoiler
Obrazek
za drugą rangę w rivalsach w dziewiątej lidze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
jankes
Posty: 162
Rejestracja: 19 kwie 2019, 16:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fifa

Post autor: jankes »

Grałbym, u mnie za pierwszą w ósmej tylko Javi Martinez z chujowym tempem ale wpadły gifty za weekend to kupiłem mu od razu cień - mam nadzieję, że wspólnie z Busquetsem urządzą rywalom w środku piekło.
Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fifa

Post autor: Ezio_Wroclaw »

Cz4rny1337 pisze: 28 lis 2019, 10:05no no
Pomijając kiepską grę z mojej strony, to na grupie Fifawka cały post był temu poświęcony, że gracze z poziomu 5-6 stałej ligi uważają, że nie ma sensu gra w tym momencie, bo ligi się wymieszały i taki niewczuty gracz jak ja ma bardzo duże szanse na trafienie osób normalnie grających na poziomie 2-3.
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
Miker
Posty: 136
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:02

Re: Fifa

Post autor: Miker »

bloodyhell pisze: 28 lis 2019, 1:55 kręcą drop do góry chujki przed black fridayem żeby ludziom nadziei narobić
Coś w tym jest. Ja dotychczas najlepszy drop miałem Suareza 90k, a dzisiaj z nagród za Silver 1 w Mistrzostwach wypadł Pogba :bowdown:
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Fifa

Post autor: Cz4rny1337 »

kurwa a ja mistrzostw nie gralem, ale sbcki porobie zalegle dzis XD
Obrazek
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

badi pisze: 28 lis 2019, 7:34 a powiedzcie jak ten tryb street? da się w to grać?
tryb na konsolach praktycznie umarł po miesiącu, ciężko znaleźć nawet kogoś w lobby online do meczu

fifa chyba zaczęła mnie lubić pod względem pickow, bo właśnie wpadł mahrez czerwony, ale z 2 paczek za 50k i dwóch za 100k najwyższy overall trafiony to 85, świetnie kurwa
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4793
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Fifa

Post autor: badi »

bloodyhell pisze: 28 lis 2019, 12:32
badi pisze: 28 lis 2019, 7:34 a powiedzcie jak ten tryb street? da się w to grać?
tryb na konsolach praktycznie umarł po miesiącu, ciężko znaleźć nawet kogoś w lobby online do meczu

fifa chyba zaczęła mnie lubić pod względem pickow, bo właśnie wpadł mahrez czerwony, ale z 2 paczek za 50k i dwóch za 100k najwyższy overall trafiony to 85, świetnie kurwa
a ziomkami po buszku było grane? sam gameplay jest znośny czy o chuja rozbić?
ODPOWIEDZ