Fifa

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

WueR
Posty: 113
Rejestracja: 25 lip 2019, 9:48

Re: Fifa

Post autor: WueR »

Cz4rny1337 pisze: 21 lis 2019, 12:58 matko kochana:

masz ranking ktory Ci sie wyswietla te Twoje 232 i WIDZISZ jego zmiany po kazdym meczu [okolo 30+/- badz ponizej 10 za remisy etc]
masz ranking ktory Ci sie NIEWYSWIETLA i istnieje w kodzie gry, odpowiedajacy za dobor rywala pod Twoja forme. Czyli jak jestes kozak i napierdalasz to dostaniesz kozaka co napierdala, wiec jak wygrales 10 meczy pod rzad, a w 11 dostajesz w dupe i jebniesz RQ to gra nie widzi ze przegrales i przerwales serie i dalej trafisz do koszyka z kozakami

co do Twojego odkladania pada przy 3:1 to nic dziwnego, ze dalej ranking 232 jak nie cwiczysz, oprocz coinsow, chyba punktow do tego rankingu nagrod to sie uczysz dalej
Czarny, trochę tak ale nie do końca. Moim zdaniem to nie chodzi o to na kogo trafisz, a o to czy od gry dostaniesz kopa na rozpęd czy kopa na ryj. Tylko tyle i aż tyle. I właśnie to jest kurwa najgorsze. Bo gdyby się dostawało od kozaków to luz, są lepsi, trudno. Ale tu chodzi o to, że typa normalnie byś rozjechał, ale po trzydziestu sam na sam przegrywasz, bo typ oddał dwa farfocle na Twoją bramkę. I trzeba rozkminić kiedy gra Cię jebie, a nie kogo trafisz. Bo tak sumując to wszystko, to 3 razy częściej przegrywam przez grę, a nie skillsy przeciwnika. Niestety.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fifa

Post autor: Piters »

Ja właśnie pykam sobie w czwartej dywizji i mam z lat wcześniejszych jeszcze złe nawyki z trzymaniem spirntu za często, no nie mogę się tego odzwyczaić :what: Wkurwia niemiłosiernie bo wiem, że to mi jebie czasami, ale jakoś tak podświadomie prze te lata grania

Moją radą jest to, żebyś sobie popatrzył jakie są schematy (np. w jaki sposób strzelać żeby zwiększyć szanse na trafienie, nie chodzi mi o precyzyjne wykończenie, a ustawienie zawodników, siłe strzału itd) i starać się przewidywać ruchy przeciwników np. idzie gościu skrzydłem to w takiej 8/9 dywizji gościu na 99% będzie normalnie ścinał do środka, więc se stajesz już tam gdzie sie spodziewasz ze zejdzie. Ogólnie z piłką prawdziwą ma to niewiele wspólnego, ale tak się w skrócie gra w tę grę.

No i dzięki za wiadomość odnośnie rq, nie lubiłem marnować czasu, ale widzę że jednak warto chyba

I tak bym tego Paulinho jakoś do składu wrzucił, ale no nie ma jak :(
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: Fifa

Post autor: pykpyk »

a to ja caly czas sprint trzymam i mi sie chujowo gra myslisz ze to przez to??? w fifie 18 działało
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Fifa

Post autor: Cz4rny1337 »

[mention]WueR[/mention]
Znaczy no w sumie jest tak i tak, w sumie moglem to tez uwzglednic

szczegolnie widac to w meczach w ktorych czlowiek czuje ze jest gorszym graczem, widzi, ze typ ma full doswiadczenia, duzo mocniejszy sklad, ale nic mu nie wpada, bramkarz wyciaga, a nam nagle wychodzi idealne podanie na dobieg i wpadaja piekne woleje z chuja

ostatnio potrzebowalem jednego meczu zeby wbic w mistrzostwach range na ktorej chicalem przestac grac dla dobra sowjego i otoczenia, to po mimo tego, ze calkiem niezle mi szlo, 4 meczy pod rzad, gra ruchala mnie przez 4 kolejne - byl i mocniejszy gracz, byly wylewy, byl sklad z messim, ronaldo, mbappe i legendami czy innymi neymarami

i tak sobie mysle, ze ludzie odpowiedzialni za fife powinni w piekle grac sekwencje tych moich meczy [wygrane, dobra gra i potem 4 ruchania w dupe] w nieskonczonosc

az do usranej kurwa jego mac psy jebane

najgorsze jest to, ze ta gra mimo swych wad jest fajna, a jak gram mecz w ktorym nie ma lagow [jeden na milion] absolutnie to kurwa cos wspanialego, nawet jak przegrywam


ja normlanie sprint, ale opanowalem w miare ten trucht w obronie ktory tez dziala ze sprintem. Wylaczylem asyste tego jockey move i jestem teraz odbieracz pilek zawadiaka. Z odbiorem luz, z przewidywaniem w miare luz, z ustawieniem w obronie lipa u mnie + TE JEBANE PRZELACZENIE ZAWODNIKA TO JAKIS D R A M A T ( i moj blad kiedy za bardzo sie skupie na tym, zeby przelaczyc na konkretne gracza, a akcja idzie dalej i zaraz dostane wpizde i tworzy sie dziura, a ja dalej nie prowadze pomocnika ktorego chce i ooo, elo, gol, pozdro pocwicz)
Obrazek
Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: Fifa

Post autor: pykpyk »

przelaczanie zawodnika nie wiem kto kurwa tak spierdolil, w poprzednich fifach dzialalo mi elegancko a w tej to kurwa za 4 razem trafiam na tego na ktorego chcialem a w miedzyczasie sie robi korytarz dla swietego maksymiliana z newcastle
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fifa

Post autor: Piters »

No przełącznie to masakra, jebać ich za to, pewnie naprawią w maju.

Ogólnie w tej fifce moim zdaniem duże znaczenie mają te małe ruchy, które sie robi zawodnikiem, no a ze sprintem to tego raczej nie zrobisz. Chociaż wiadomo, że nie będziesz tak robił cały czas, ale imo trzeba ogarniać ten moment kiedy puścić spirnt, zrobić ten mikro ruch i znowu zajebać spirnt, a ja często przez nawyki omijam pierwszy punkt i robię zamiast mikro ruchu to w chuj duży ruch
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: Fifa

Post autor: pykpyk »

tak fajnie sie gralo na malpe a teraz jakies dryblowanie
nie o taka fife nic nie robilem
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fifa

Post autor: Piters »

No ja tęsknie za fifą 13 :(
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

opanowanie przelaczania gracza to jeden z ważniejszych aspektów zwiększenia skilla, próbuje od dawna się nauczyć prawą galka przelaczac ale ciągle się zapominam. czarny co do manual jockey ponoć jest mocno przereklamowane i to zwykle lepiej zostawić
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Fifa

Post autor: Cz4rny1337 »

juz nie ma powrotu

no nie wiem, wole miec kontrole nad truchtaniem XD

jakby blizej podchodzi na manualu
opanowanie przelaczania gracza to jeden z ważniejszych aspektów zwiększenia skilla
ale co nagle sie oduczylem czy ktos cos spierdolil? prawa galka tez chuja daje
Obrazek
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

przełączanie lb/l1 zawsze było spierdolone, to prawym drazkiem jest dużo lepsze (ale nadal zjebane, jak cała ta gra). no i właśnie opanowanie zmian right stickiem daje duża przewagę bo sprawniej idzie gości w obronie używać.
davides123
Posty: 87
Rejestracja: 19 kwie 2019, 16:25

Re: Fifa

Post autor: davides123 »

Ezio weź obczaj chłopaku czy da się mieć ujemne punkty w rivals co
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fifa

Post autor: Piters »

bloodyhell pisze: 21 lis 2019, 16:51 przełączanie lb/l1 zawsze było spierdolone, to prawym drazkiem jest dużo lepsze (ale nadal zjebane, jak cała ta gra). no i właśnie opanowanie zmian right stickiem daje duża przewagę bo sprawniej idzie gości w obronie używać.
ale oni to w tej fifie zjebali jakoś i nie działa tak jak kiedyś, dla mnie to jest największy problem
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fifa

Post autor: Ezio_Wroclaw »

davides123 pisze: 21 lis 2019, 17:41 Ezio weź obczaj chłopaku czy da się mieć ujemne punkty w rivals co
Jak sobie gram z 4 mecze dziennie i 3/4 przejebane to jest możliwe xd
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Fifa

Post autor: oyche »

ty nie pierdol o fifce teraz tylko smaruj huja
Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fifa

Post autor: Ezio_Wroclaw »

^what? :lol:
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Fifa

Post autor: FÜRDIEGANG »

Joao Cancelo z waznych meczy, pierwszy dobry drop od poczatku listopada xD
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
jankes
Posty: 162
Rejestracja: 19 kwie 2019, 16:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fifa

Post autor: jankes »

Chłopaki, gram po 20-25 gierek w tygodniu, czyli rekreacja - co tu można wyszponcić w obronie bez milionów monet na koncie? Ogólnie jest super sympatycznie jak na zespół bez pełnego zgrania ale czuję jeszcze większy potencjał po bokach, nie mam zupełnie pomysłu na LB i RB. Florenzi to jest imo najbardziej kompletny przedstawiciel tej strony od fify 20xx a Mendy dostaje wylewu tylko 2/10 gierek czyli w miarę jadalnie. Cała czwórka w obronie jest turbomocna jak na zsumowany ov i słyszałem po kablu już xx rozjebanych padów. Co zrobić z tym fantem? (przypominam, że nie gram po 20 meczów dziennie)
Spoiler
Obrazek



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
erykgx
Posty: 219
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:07

Re: Fifa

Post autor: erykgx »

Co tu sie. Nawet nie wiem od czego zaczac jak instinct
Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: Fifa

Post autor: pykpyk »

ps saint maximin, sp sissoko, lp felipe anderson, sp ndombele, cdm fabinho, so militao
wiecej grzechow nie pamietam za wszystkie szczerze zaluje
ODPOWIEDZ