Football Manager

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 892
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:22

Re: Football Manager 2019

Post autor: Sergiusz »

właśnie kupiłem jakoś z dwa dni temu ale jeszcze nie miałem ciśnienia żeby przysiąść do tej gierki, teraz to się zmieniło, to się szanuje panie AlmostDivine.
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1220
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Football Manager 2019

Post autor: gambler »

Teraz chwyciłem Paris FC i na końcówce 1 sezonu byłem 15 w Ligue 2, też podziękowali za współpracę

Jeszcze w żadnego FMa nie byłem tak chujowy :bowdown:
yer a wizard, Harry
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Football Manager 2019

Post autor: FÜRDIEGANG »

pozdrawiam_ pisze: 07 lip 2019, 15:07 właśnie kupiłem jakoś z dwa dni temu ale jeszcze nie miałem ciśnienia żeby przysiąść do tej gierki, teraz to się zmieniło, to się szanuje panie AlmostDivine.
Niestety karierka wstrzymana bo ja i ziomek w rozjazdach ale wracamy za tydzien. Bedzie ogien, bo tym razem to on znacznie przeważa. Ja teraz pogrywam sobie Lipskiem zeby zabic nude. Chyba cos skrobne nawet, bo pierwszy sezon byl ciekawy a drugi zapowiada sie jeszcze lepszy.
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
tacocabana
Posty: 243
Rejestracja: 22 kwie 2019, 8:36

Re: Football Manager 2019

Post autor: tacocabana »

Mistrz na farcie ale mamy to
Spoiler
Obrazek
:joint:
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1040
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Football Manager 2019

Post autor: trez »

Jakiegoś naszego w składzie masz? :)

Czekając na 20 prowadzę legendarne 1FC Kaiserslautern. W pierwszym sezonie awans do 2 bundes i wygranie pucharu Niemiec. Teraz jestem w połowie drugiego sezonu i idę na awans do Bundesligi + wygranie grupy w LE. :eek:
Awatar użytkownika
TRAPSTAR
Posty: 278
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:28

Re: Football Manager 2019

Post autor: TRAPSTAR »

Legia bez porażki :D kto ich trenuje? :D

Ja niedawno zacząłem nową grę i ma to być mój ostatni save przed wyjściem FM20. A gram Crawley Town z League Two. Jak na razie udało mi się awansować do Championship z pierwszych miejsc w niższych ligach. Transfery porobione i zaraz pierwszy meczyk w nowym sezonie :)
Awatar użytkownika
tacocabana
Posty: 243
Rejestracja: 22 kwie 2019, 8:36

Re: Football Manager 2019

Post autor: tacocabana »

Patrick Vieira, za to Raków prowadzony jest przez Szewczenke :lol:
4-5 zawodnikow na mecz mam z Polski, teraz sa to juz newgeny, ktorych w tej edycji jest od cholery(takich wonderkidow ofc)
:joint:
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Football Manager 2019

Post autor: Bryx Fenrir »

Jedno pytanie - czy warto kupić 19, (mam 18) czy ona chociaż te 10% lepsza jest, czy poczekać do 20? (zwykle kupuje fm co 2-3 lata)
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Football Manager 2019

Post autor: Kalom »

nie jest
lepiej poczekać na 20 a jak nie masz parcia na grę to kupuj i tak najwcześniej w kwietniu po wyjściu ostatniego patcha
:joint: [*]
onizuka
Posty: 714
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: Football Manager 2019

Post autor: onizuka »

teraz to juz poczekaj zwłaszcza, że okienko już było i zawodnicy nie są nawet zaktualizowani
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Football Manager 2019

Post autor: FÜRDIEGANG »

W koncu LM wygrana
Spoiler
Obrazek
wieksza rozdzialka - https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comme ... DMnajv.jpg
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Football Manager 2019

Post autor: joey »

https://www.cdkeys.com/pc/games/footbal ... 201bb7bb27

spoko promka jak ktoś się chce załapać.
Kalom pisze: 15 wrz 2019, 19:55 nie jest
lepiej poczekać na 20 a jak nie masz parcia na grę to kupuj i tak najwcześniej w kwietniu po wyjściu ostatniego patcha
przynajmniej od dwóch wersji to mit i dzięki becie w dniu premiery gra się po prostu dobrze
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Football Manager 2019

Post autor: Kalom »

dzięki płatnej becie, która kończy się wraz z ostatnim patchem*
gra rok w rok wychodzi rozjebana, niedorobiona i pełna exploitów w silniku meczowym, a co każdy większy patch twórcy zmieniają cały silnik na zupełnie inaczej działający
jak nie masz co robić i na co pieniędzy wydawać to można pograć od listopada, ale dużo bardziej opłaca się kupować grę w maju za 30% ceny z dnia premiery
prosta piłka
:joint: [*]
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Football Manager 2019

Post autor: joey »

wydaje mi się, że w grze o tej specyfice ciężko wyeliminować exploity co do joty, to pozycja offlineowa, w której grasz przeciwko AI i nietrudno nauczyć się wykorzystywać błędy przeciwnika. w porównaniu do edycji sprzed kilu lat, 19tka była bardzo dobra i mi się w nią grało od początku do końca tak samo przyjemnie.

tymczasem wleciały pierwsze ficzery z nowej odsłony:
https://twitter.com/FootballManager/sta ... 7832549377

club vision wygląda bardzo dobrze, natomiast playing time pathway wydaje mi się przerostem formy nad treścią póki co, ale zobaczymy. bardziej przełomowych nowości się nie spodziewałem, więc czuję się kupiony na ten moment.
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Football Manager 2019

Post autor: loco »

fm to od kilku lat przerost formy nad treścią i wpierdalanie dodatkowych okienek w których sobie możesz klikać a i tak na nic wpływu nie mają
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Football Manager 2019

Post autor: insane »

@up

dlatego ja od kilku edycji gram tylko w fm touch (wczesniej classic) i polecam. mozna skupic sie na tym co imo jest najlepsze w fmach czyli transferach i taktyce.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Football Manager 2019

Post autor: kapec »

Może nie o 2019, ale jak ktoś myślał że jest prawdziwym zajawkowiczem, to przebijcie too
Sepp Hedel trafił do Księgi Rekordów Guinnessa. Niemiec rozegrał w ramach jednej kariery 333 sezony w Football Managerze.
W grudniu 2017 roku Hedel podjął pracę w Afryce. Znajdując się z dala od rodziny i przyjaciół, postanowił wypełnić czas wolny grą w Football Managera. Do rozegrania rekordowej liczby 333 sezonów potrzebował 1940 godzin w rzeczywistym świecie.

- Moim ulubionym zajęciem zawsze było zarządzanie mniejszymi klubami. Zacząłem więc od FC United z Manchesteru. Pierwszy raz wygrałem Premier League w 2037 roku. To był wyjątkowy moment. Wcześniej sześć razy z rzędu zająłem drugie miejscu. W trakcie 50 sezonów pracy w Manchesterze wygrałem wszystko, dlatego zdecydowałem się rozpocząć nowe wyzwanie i podpisać umowę z Bengaluru z Indii. To był zupełnie inny świat. Bez milionów spływających na konto z tytułu reklam i praw telewizyjnych, a jednocześnie z ograniczeniem dotyczącym kontraktowania obcokrajowców. Stawiałem więc na młodych zawodników.

- Następnie, w 2277 roku, wróciłem do Premier League z Hereford. Dopiero wtedy zdałem sobie sprawę z tego, jak niesamowicie rozwinąłem FC United i było trudno go pokonać. Ale udało mi się to w 2289 - powiedział Hedel.

Statystyki Niemca z rekordowej kariery:

Rozegrane spotkania: 15 678;
Wygrane: 11 217;
Remisy: 1 997;
Porażki: 2 464;
Strzelone gole: 42 672;
Stracone gole: 15 563;
Zdobyte puchary: 729;
Tytuły mistrzowskie: 258;
Awanse: 10;
Wyróżnienia indywidualne: 1 028;
Transfery do klubu: 684 zawodników za łączną kwotę 9,41 miliarda funtów;
Transfery z klubu: 491 zawodników za łączną kwotę 8,65 miliarda euro.
:bowdown:
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Football Manager 2019

Post autor: joey »

nie chcę psuć zabawy, ale jak się przyjrzysz dokładnie i rozkminisz stosunek rozegranych sezonów do przegranych godzin, to od razu skumasz, jak odbywało się to bicie rekordu (czyli trzymaniem spacji z zamkniętymi oczami). poprzednim rekordzistą był znany w pewnych kręgach Polak, który w draftowych ligach na tt zbierał w czapę od kogo się dało, a po nabiciu tego rekordu rozkminiał co to znaczy, jak zawodnik jest podświetlony na niebiesko. niby fajne osiągnięcie, ale totalnie bezwartościowe.
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Football Manager 2019

Post autor: instinkt »

A feature-length film which examines Football Manager's impact on the culture of football, its enduring appeal and its influence within the professional game. With contributions from the game's creators, football experts and a host of famous fans, this is a film for everyone who knows how it feels to lead Grimsby to European glory...

The documentary was first released in UK cinemas and simultaneously across TV channels in 47 countries in October 2014.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Football Manager 2019

Post autor: joey »



wyjątkowo późno wyjdzie w tym roku FM. bety należy się spodziewać w okolicach ~5 listopada.
trójkąt bermudzki wola mokotów
ODPOWIEDZ