League of Legends

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Malloy
Posty: 1032
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: League of Legends

Post autor: Malloy »

No nie wiem, po tych zapowiedziach wydaje się najbardziej broken championem jaki wyszedł :dunno:
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: League of Legends

Post autor: koniec »

na pbe widziałem i nie jest jakaś mocno przesadzona imo
ludzie chyba nie pamiętają co robiły takie czampy jak diana albo darius po wyjściu
Awatar użytkownika
norkov
Posty: 72
Rejestracja: 21 lip 2019, 21:50
Lokalizacja: Gmina Lelis

Re: League of Legends

Post autor: norkov »

checix69 pisze: 08 lis 2019, 16:24 ale sie nie moge doczekac nowego czempika dawno tak na zadnego nie czekalem
Mam podobnie. I chociaż w samego Lola już nie gram to z ciekawości notorycznie sprawdzam czy wpuścili jakiegoś nowego champa - w tym miejscu mogę polecić surrenderat20.net. Z tego względu szkoda, że spadła sam częstotliwość ich wypuszczania, gdzie kiedyś nowy champion pojawiał się raz na 2-3 tygodnie. No ale wiadomo, że nie ma to już takiego sensu przy takim zasięgu i e-sportowym charakterze gry,

Ostatnio tak zajarał mnie Ornn gdy go wypuszczali.
Awatar użytkownika
Malloy
Posty: 1032
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: League of Legends

Post autor: Malloy »

Jak ja pluje na jebanych robaków, mam promo to pierdolonego golda, bo fajnie byłoby skina zgarnąć, kluczowa gierka, to pierdolony umysłowy ściek weźmie nunu z ghostem i cleansem na adc bo ktoś mu Senne zbanował, nosz kurwa pierdolona mać, oczywiście nicki typu Kubica, hehe papież i gildie typu Żubr, ja pierdole
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Awatar użytkownika
fifi
Posty: 1387
Rejestracja: 17 sie 2019, 13:48

Re: League of Legends

Post autor: fifi »

zawsze lepiej niz typ ktory picknie senne, powie ze solo wykeruje, zrobi 1/5 a jego support z wkurwienia wyjdzie w 15 minucie
Obrazek
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: League of Legends

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 11 lut 2023, 22:24 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: League of Legends

Post autor: Rossi »

Jak myślicie, co robię źle jeśli gram sobie gierki evelynn, wszystkie statsy typu cs/min, gold/min, kda itd mam lepsze niż przeciętni gracze a win ratio z 48 gier mam 38% xD. Z tego co widzę to w większości gier ja jestem sfeedowany, ale któraś z moich linii dostaje taki wpierdol że cały mecz i tak gramy behind (np ja jestem 3/0/1 w 10 minucie a vayne na bocie 7;1;1 itd).
Awatar użytkownika
zonablvck
Posty: 8
Rejestracja: 11 lis 2019, 20:56
Lokalizacja: 3city

Re: League of Legends

Post autor: zonablvck »

Rossi pisze: 11 lis 2019, 22:36 Jak myślicie, co robię źle jeśli gram sobie gierki evelynn, wszystkie statsy typu cs/min, gold/min, kda itd mam lepsze niż przeciętni gracze a win ratio z 48 gier mam 38% xD. Z tego co widzę to w większości gier ja jestem sfeedowany, ale któraś z moich linii dostaje taki wpierdol że cały mecz i tak gramy behind (np ja jestem 3/0/1 w 10 minucie a vayne na bocie 7;1;1 itd).
Załóż nowe konto i wbij wysoki % winów od początku. Jeżeli winratio będziesz miał na dzień dobry spoko to również spoko przeważnie teammatów będziesz miał. Potwierdzone info, powodzenia :)
sad
Awatar użytkownika
Homie
Posty: 185
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:20

Re: League of Legends

Post autor: Homie »

Ciężko coś powiedzieć, staty typu KDA w tej grze prawie nic nie znaczą.
Ale skoro już zagrałeś 48 gier i takie chujowe wr, to obstawiam, że musisz poprawić makro.

Z ciekawości, jaka dywizja?
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: League of Legends

Post autor: koniec »

to info o tym, że mają eune i euw w presezonie połączyć to już potwierdzone?
Awatar użytkownika
Homie
Posty: 185
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:20

Re: League of Legends

Post autor: Homie »

[mention]koniec[/mention] nie będzie łączenia serwerów tu wyjaśnienie w pierwszym komentarzu

W ogóle skąd to info? Już wcześniej ktoś tutaj to pisał, trochę bez sensu by to teraz było, rozdzielili serwery parę lat temu, żeby teraz je łączyć xD. Tym bardziej, że graczy nie ubywa, a EUNE ma chyba taką bazę graczy jak NA.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: League of Legends

Post autor: koniec »

kilku streamerów mówiła na strimkach że będą łączone w presezonie w tym nerva :dunno: podobno dlatego że ponad 100k graczy z eune na euw w tym sezonie uciekło i zrobiła się na nim jeszcze większa pajacerka niż była(w sumie potwierdzam bo teraz na eune poziom taki jak na rosji i typki co miały jakieś playtnki teraz w wysokim diamencie siedzą)
Z tego co ja tam widzę to ziomek nie mówi nigdzie że nie będzie łączenia serwerów tylko wyjaśnia że to nie długość kolejki będzie powodem ich połączenia.
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: League of Legends

Post autor: Rossi »

Homie pisze: 11 lis 2019, 23:09 Ciężko coś powiedzieć, staty typu KDA w tej grze prawie nic nie znaczą.
Ale skoro już zagrałeś 48 gier i takie chujowe wr, to obstawiam, że musisz poprawić makro.

Z ciekawości, jaka dywizja?
gIV, straszne piekło xD wracam po dwóch latach przerwy, jak sie przebijałem przez silver to było bardzo przyjemnie, w zasadzie bez gier gdzie ktoś intował, tutaj praktycznie w każdej gierce jest dwóch-trzech ananasków co idą w sportowe 0-10 i czysta loteria czy są w twoim teamie czy drugim. Dla przykładu ostatnio miałem w drużynie jinx, która po 23 minutach gry miała 25 csów, bez afk czy ewidentnego trollowania, była tak słaba po prostu. Mam też wrażenie, że ludzie którzy dopiero zaczynają rankedy startują w okolicach tego elo co jest ewidentną clownfiestą
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: League of Legends

Post autor: dwupak »

ta, mając fresh acc pierwsza gra jest na poziomie g4 (mimo że po wygranej dostajesz s4 max xD), zjebany system
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: League of Legends

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 11 lut 2023, 22:26 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
Malloy
Posty: 1032
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: League of Legends

Post autor: Malloy »

Do pieca z wszystkimi mainami Riven
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: League of Legends

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 11 lut 2023, 22:26 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: League of Legends

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 11 lut 2023, 22:26 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: League of Legends

Post autor: Wtn »

no i takiemu typowi jak on to perm bana bym wjebał
pabik
Posty: 3
Rejestracja: 15 lis 2019, 11:36

Re: League of Legends

Post autor: pabik »

Jeżeli będą łączone serwery to kozacko bo część moich znajomych gra na eune a część na euw i zawsze musiałem mieć dwa konta....
ODPOWIEDZ