League of Legends

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

ChiefKeef
Posty: 139
Rejestracja: 21 kwie 2019, 19:58

Re: League of Legends

Post autor: ChiefKeef »

Co do zaczynania 1v1 i teamfightow, to sprawdzaj, kto ma dostępny ultimate a kto nie ma, czy macie manę i oczywiście HP, czy mają lub nie mają summonerów. W 1v1 bardzo ważny jest też poziom. Wykorzystuj okazję przy największych power-spikach (gdy wbijasz pierwszy 2lvl lub 6lvl, gdzie przeciwnik ma ciągle 1 lub 5, to masz o wiele więcej szans na wygranie 1v1). A co do smurfów, to trudno. Czasami będziesz ty grał na smurfa, ale czasami razem z nim w drużynie.

PS Przed zaczęciem 1v1 miej na uwadze, że przeciwny leśnik może być gdzieś w okolicy. Najlepiej śledzić, od jakiego buffa zaczyna grę. Jak zacznie od twojej strony, to możesz postarać się wbić pierwszy lvl i szybko zdominować/zabić przeciwnika, ale czasem możesz zdechnąć od lvl 2 ganka takiego Jarvana.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: League of Legends

Post autor: Jiigsi »

Ja to podziwiam ludzi, którzy teraz się uczą tej gry. Ja gram od sezonu 1, wtedy i tak nikt nie umiał w to grać, a i czasu więcej się miało za dzieciaka. Gdybym to poznał teraz to za chuja nie dałbym rady się wkręcić. Ja dla newbies polecam zawsze Blitz app, importuje ci runy i pokazuje dobre buildy w grze, także wchodzisz sobie i nie musisz się takimi rzeczami przejmować.
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: League of Legends

Post autor: koniec »

to jest chujowe bo nie uczy myśleć w gierce i potem takie chłopaczki nie potrafią się adaptować i na full ad teamy bez cc budują jakieś merculiale albo biorą jakieś runki, które akurat w danej gierce się słabo sprawdzą
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: League of Legends

Post autor: Wtn »

koniec pisze: 25 cze 2019, 14:13
Wtn pisze: 25 cze 2019, 13:36 dlatego gram jungle,nie muszę znać tylu match-upów na liniach itd
meczapy w jungli też są ważne, i dobry jungler też powinien mniej więcej ogarniać meczapy na linii żeby wiedzieć kto ma prio i czy może wbijać do enemy jungli
Dlatego napisałem tylu,obecnie nie ma aż takiej rotacji w junglerach przez co jest łatwiej je zapamiętać. Zresztą,grając jungle po prostu o wiele bardziej obserwujesz mapę i widzisz kto ma prio niezależnie nawet od meczapu imo
ChiefKeef
Posty: 139
Rejestracja: 21 kwie 2019, 19:58

Re: League of Legends

Post autor: ChiefKeef »

Ogólnie to fajnie, że teraz jest taka różnorodność picków w przeciwieństwie do kogmaw, lulu vs varus janna i tanki na topie, midzie i jungli.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: League of Legends

Post autor: Groszek »

Rada dla was bo grałem od 2 do chyba 7 sezonu w pizde.
Miejcie wyjebane w counter picki itd. Bo nie warto się tak męczyć tylko po to żeby wygrać Lane, wybierz to co lubisz grać i se ładnie napierdalaj dla funu odpal trick2g na yt i tyle. Pamiętam jak sam sprawdzałem counter picki tylko po to żeby mieć łatwiej champem którym nie lubiłem grać żeby mi zjeb z bota feedowali jak pojebani
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: League of Legends

Post autor: Wtn »

Jakby się zebrała piątka chętnych to można pograć na czilku jakieś flexiki/normalki mi obojętne czy euw czy eune
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: League of Legends

Post autor: DeDoK »

to ja dedok na eu nordic
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: League of Legends

Post autor: cukier »

jak przygarniecie osobę średnio ogarniętą to mogę się dołączyć
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: League of Legends

Post autor: Wtn »

Byku sam mam s1 na wescie,na eune pewnie tez cos takiego bo nie gram tam więc damy rade :D
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: League of Legends

Post autor: Groszek »

Dobrze ze nie mam na czym grać bo mnie zacheciliscie I znów bym raka od tej gry dostał
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: League of Legends

Post autor: Wtn »

Dawaj Groszku ogarnij kompjuti i gramy
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: League of Legends

Post autor: DeDoK »

Groszek pisze: 25 cze 2019, 23:14 Dobrze ze nie mam na czym grać bo mnie zacheciliscie I znów bym raka od tej gry dostał
ale tera autoszachy beda, takze mozesz zainstalowac, pondro
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: League of Legends

Post autor: Groszek »

Gram w te auto szachy oryginalne i w sumie pogralem 3 dni i mam dość bo nie czuje ze się staje lepszy a gra zależy mocno od szczęścia no chyba że underlords lub to od lola lepsze ale ci drudzy nie planują wydać na mobile
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: League of Legends

Post autor: koniec »

to jest jak poker, jasne że zależy w dużej mierze od szczęścia ale w szerszej perspektywie lepszy gracz wygra więcej gier na przestrzeni kilkunastu.
No i nie wiem jak grałeś w tego oryginalnego DAC ale on już prawie martwy a matchmakingu sam w sobie nie ma i jeśli nie grałeś przez stronkę to trafiałeś na ogórków. Ja się w chuj nauczyłem w tej gierce i jak przypominam sobie co kiedyś robiłem to widzę progres
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: League of Legends

Post autor: dwupak »

to chyba tak jak w hearthstone, niby skurwiel ma lepszą talię, ale mimo wszystko ci lepsi częściej wygrywają

mialem nakurwiac w te szachy lolowe, ale trzeba robic pieniadz, a go sie robi na razie tylko na soloq :(
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: League of Legends

Post autor: koniec »

ja nie polecam lolowych obecnie, zero balansu, zabugowane chyba jeszcze bardziej niż na początku, ogólnie dużo pracy ich czeka
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: League of Legends

Post autor: UlicaRzadzi »

Jak się ulepsza postacie do złotych ? Do srebra trzeba mieć 3 champów takich samych, ale do złota to nie mam pojęcia.
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2351
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: League of Legends

Post autor: kshaq »

musisz zbudować 3 srebrne jednostki
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: League of Legends

Post autor: Jiigsi »

Nie wiem jak eune, ale west to nie wyrabia w ogóle przez te tft. Normalnie nostalgia mnie uderzyła
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
ODPOWIEDZ