[GRA UNIWERSUM] Counter Strike

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Fejm
Posty: 88
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:28

Re: [GRA UNIWERSUM] Counter Strike

Post autor: Fejm »

A ja się wkurwiam bo gram rzadziej i jestem chujowy. Od kilku lat w sumie cały czas le/lem i zero progressu xD. Ale gramy se dla funu w piątkę zawsze więc luz. A jeśli chodzi o smurfow/cziterow to ja takowych nie spotkalem od bardzo dawna. Wszystko zależy od prime'a i trustfactor które po dłuższym czasie mam pewnie wysokie.

Co do ruskich i innych to rzadziej będziesz ich trafiał jak sobie wklepiesz max ping w konsoli taki który nie da ci chujowych serwerów typu north/east/spain

mm_dedicated_search_maxping
Awatar użytkownika
FMH
Posty: 344
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:08

Re: [GRA UNIWERSUM] Counter Strike

Post autor: FMH »


Rossi pisze:mega mnie wkurwia ta gierka, raz że wydostanie się z silvera trwa w chuj długo (izak miał chyba 30W0L i ciągle był w silverze jak smurfował xD), a dwa że regularnie się pojawiają smurfy/cheaterzy, i ciągle kurwa ci jebani rosjanie, ani zabawa z tego ani nic, w pizdu
większość czasu mu zajął awans z s1 do s2 i to prawdopodobnie dlatego, że na tej najniższej randze zostało przegranych jeszcze w chuj meczów i punkty ELO spadły do absolutnego minimum. kolejne awanse były już kwestią kilku gier.


kocham pozdrawiam

#COYG
Awatar użytkownika
TruthTeller
Posty: 190
Rejestracja: 12 cze 2019, 17:24
Lokalizacja: Wro

Re: [GRA UNIWERSUM] Counter Strike

Post autor: TruthTeller »

Rossi pisze: 10 paź 2019, 10:29 mega mnie wkurwia ta gierka, raz że wydostanie się z silvera trwa w chuj długo (izak miał chyba 30W0L i ciągle był w silverze jak smurfował xD), a dwa że regularnie się pojawiają smurfy/cheaterzy, i ciągle kurwa ci jebani rosjanie, ani zabawa z tego ani nic, w pizdu
A co Ci przeszkadza w byciu silverem? Masz status odpowiedni do swoich umiejętności. Chcesz być lepszy i zdobyć golda to oglądaj np. TheWarOwl czy NadeKinga na youtube, naucz się peakować, odpalaj sobie puste mapy i ćwicz smoki, pobierz mapki do ćwiczenia aima itp itd.
A z ruskami mialem to samo, aż mi wylosowało nieprzeklinających Polaków, dodaliśmy się do znajomych, potem dodawaliśmy innych normalnych graczy i stworzyła nam się grupka na normalne gry.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: [GRA UNIWERSUM] Counter Strike

Post autor: cloud »

gra z polakami gorsza od gry z rosjanami, change my mind.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: [GRA UNIWERSUM] Counter Strike

Post autor: Rossi »

TruthTeller pisze: 10 paź 2019, 13:16
Rossi pisze: 10 paź 2019, 10:29 mega mnie wkurwia ta gierka, raz że wydostanie się z silvera trwa w chuj długo (izak miał chyba 30W0L i ciągle był w silverze jak smurfował xD), a dwa że regularnie się pojawiają smurfy/cheaterzy, i ciągle kurwa ci jebani rosjanie, ani zabawa z tego ani nic, w pizdu
A co Ci przeszkadza w byciu silverem? Masz status odpowiedni do swoich umiejętności. Chcesz być lepszy i zdobyć golda to oglądaj np. TheWarOwl czy NadeKinga na youtube, naucz się peakować, odpalaj sobie puste mapy i ćwicz smoki, pobierz mapki do ćwiczenia aima itp itd.
A z ruskami mialem to samo, aż mi wylosowało nieprzeklinających Polaków, dodaliśmy się do znajomych, potem dodawaliśmy innych normalnych graczy i stworzyła nam się grupka na normalne gry.
wydaje mi się, że jestem lepszy niż ten sIV bo jak grałem ostatnio z rok-dwa temu to miałem g4, więc różnica jest spora. Tutaj potrafię wygrać 9/10 meczy w serii i dalej być w tej samej randze więc tak średnio z tymi awansami to wyglada.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6711
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: [GRA UNIWERSUM] Counter Strike

Post autor: jAg »

Rak jest ogólnie na większości rang. Przez to, że ostatnio rzadko gram w csa, to mój trustfactor poleciał na ryj. I grając solo lub z najlepszym graczem na slgwk [mention]PROBLEM[/mention] regularnie trafiam/y na przygłupów bez mikro albo innych trolli (ranga supreme/global). Na faceita z moim żałosnym 6 lvl nawet nie wbijam, bo tam też jest niezły zwierzyniec, imo nawet większy niż na mmach. Co do reworków, cache jebie zdrowo po oczach, vertigo zmiany na minus (polubiłem poprzednią wersję mapy, teraz odjebali manianę z tym wbijaniem wąskimi korytarzami na A).
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
TruthTeller
Posty: 190
Rejestracja: 12 cze 2019, 17:24
Lokalizacja: Wro

Re: [GRA UNIWERSUM] Counter Strike

Post autor: TruthTeller »

Rossi pisze: 11 paź 2019, 9:56
TruthTeller pisze: 10 paź 2019, 13:16
Rossi pisze: 10 paź 2019, 10:29 mega mnie wkurwia ta gierka, raz że wydostanie się z silvera trwa w chuj długo (izak miał chyba 30W0L i ciągle był w silverze jak smurfował xD), a dwa że regularnie się pojawiają smurfy/cheaterzy, i ciągle kurwa ci jebani rosjanie, ani zabawa z tego ani nic, w pizdu
A co Ci przeszkadza w byciu silverem? Masz status odpowiedni do swoich umiejętności. Chcesz być lepszy i zdobyć golda to oglądaj np. TheWarOwl czy NadeKinga na youtube, naucz się peakować, odpalaj sobie puste mapy i ćwicz smoki, pobierz mapki do ćwiczenia aima itp itd.
A z ruskami mialem to samo, aż mi wylosowało nieprzeklinających Polaków, dodaliśmy się do znajomych, potem dodawaliśmy innych normalnych graczy i stworzyła nam się grupka na normalne gry.
wydaje mi się, że jestem lepszy niż ten sIV bo jak grałem ostatnio z rok-dwa temu to miałem g4, więc różnica jest spora. Tutaj potrafię wygrać 9/10 meczy w serii i dalej być w tej samej randze więc tak średnio z tymi awansami to wyglada.
na awans mają wpływ ilość punktów, które zdobędziesz i liczba przegranych rund przez przeciwnika, jak i to czy paruje Cię z G1 czy z s3
wiecej znajdziesz tutaj : https://www.youtube.com/watch?v=s7p3I7DmX1M
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: [GRA UNIWERSUM] Counter Strike

Post autor: PSZ »

Rossi pisze: 10 paź 2019, 10:29 (izak miał chyba 30W0L i ciągle był w silverze jak smurfował xD)
Tylko że konto na którym on grał było zbite specjalnie najniżej, a żeby to zrobić w csgo to trzeba naprawdę się postarać. W wyniku zbijania rangi tego konta, miał tak rozjebany mmr, że musiał wygrać tyle ile wygrywał by skoczyć rangę wyżej.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: [GRA UNIWERSUM] Counter Strike

Post autor: cloud »

ktoś wie czemu niektóre ustawienia mi się nie zapisują? celownik, radar, game settings bez problemu, ale jak na przykład zmieniam viewmodel, albo ustawiam sobie jumpthrowa to mi po ponownym włączeniu gry przywraca jakby do ustawień "moich domyślnych". ktoś, coś? :dunno:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: [GRA UNIWERSUM] Counter Strike

Post autor: instinkt »

zrób se config :dunno:
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: [GRA UNIWERSUM] Counter Strike

Post autor: DeDoK »

moze config masz tylko do odczytu, dlatego Ci nowe zmiany nie wchodza niektore
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: [GRA UNIWERSUM] Counter Strike

Post autor: cloud »

spróbujemy jeszcze raz ogarnąć mixa 10? ostatnim razem się nie udało, to może teraz.

[mention]PROBLEM[/mention] dawaj cwaniaku na serwer.

[mention]Jarekk[/mention] [mention]DeDoK[/mention] [mention]jAg[/mention] [mention]instinct[/mention] [mention]FMH[/mention] [mention]Rossi[/mention] [mention]runiek[/mention] @wszyscyinni
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: [GRA UNIWERSUM] Counter Strike

Post autor: Jarekk »

Tera to ja mam remonta i pc leży odlaczony :(
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: [GRA UNIWERSUM] Counter Strike

Post autor: Wtn »

Ja w piątek moge
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: [GRA UNIWERSUM] Counter Strike

Post autor: DeDoK »

jak cos to jestem, jak po 21 to procz piatku raczej kazdy dzien mi odpowiada
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: [GRA UNIWERSUM] Counter Strike

Post autor: cloud »

może niedziela? piątek jak to piątek, a w sobotę fame mma.

wstępna lista na niedziele wieczór:
1. cloud
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: [GRA UNIWERSUM] Counter Strike

Post autor: Wtn »

ja w sobotę i niedziele gram w piłke od rana do wieczora więc odpadam
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: [GRA UNIWERSUM] Counter Strike

Post autor: DeDoK »

wstępna lista na niedziele wieczór:
1. cloud
2. ddk
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6711
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: [GRA UNIWERSUM] Counter Strike

Post autor: jAg »

wstępna lista na niedziele wieczór:
1. cloud
2. ddk
3. jAg
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
PROBLEM
Posty: 67
Rejestracja: 01 cze 2019, 12:14

Re: [GRA UNIWERSUM] Counter Strike

Post autor: PROBLEM »

Dziękuję za propozycję, ale nie gram o przysłowiową pietruszkę. Tylko tryb turniejowy, tylko o coś.
jak zapowiadam wpierdol ściągam okulary
ODPOWIEDZ