Football Manager

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Giweres
Posty: 117
Rejestracja: 03 maja 2019, 15:59

Re: Football Manager 2019

Post autor: Giweres »

po 118 na stim w promo obecnie jest
Robię ten rap jak bambus, chcesz, to nawijaj pod Jungle
Awatar użytkownika
IlePlacisz
Posty: 123
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:47

Re: Football Manager 2019

Post autor: IlePlacisz »

kupuje co roku, na początku ostre napierdalanie po kilka godzin dziennie przez 3 miechy a później zajawka mija, potem znowu odpalanie przed premierą następnej ostre napierdalanie i co roku to samo :oops:
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 595
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Football Manager 2019

Post autor: Blazfm »

tacocabana pisze: 03 maja 2019, 16:29 mozna gdzies zlapac 19 po jakiejs fajnej cenie?
Ja kupiłem klucz na Allegro za 90 zł
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
etrus
Posty: 128
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:25

Re: Football Manager 2019

Post autor: etrus »

https://www.gamivo.com/product/football-manager-2019-eu
Ja tutaj brałem, @kalom podał link na starym forum
Awatar użytkownika
tacocabana
Posty: 243
Rejestracja: 22 kwie 2019, 8:36

Re: Football Manager 2019

Post autor: tacocabana »

dzieki mordy, z fartem, szykuje sie jakas kariera Hoffenheim, czas na podboj Europy
:joint:
Awatar użytkownika
Beny
Posty: 703
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:40

Re: Football Manager 2019

Post autor: Beny »

tacocabana pisze: 04 maja 2019, 1:33 dzieki mordy, z fartem, szykuje sie jakas kariera Hoffenheim, czas na podboj Europy
ale mi zrobiłeś smaka na Hoffenheim, bo w 19 jeszcze nie grałem w bundeslidze, będzie grane
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Football Manager 2019

Post autor: Cz4rny1337 »

ale bym sobie pierdolnal karierke jakas w klubie z zajebista mlodzieza/szkoka w nizszej lidze, ehhhh, ale cykam sie ze caly czas zeżre, ehh

najlepiej w jakiejs portugalii, bo calkiem mocna glowna liga i brak ograniczen co do rejestrowania murzynow i brazoli/kolumbijczykow
Obrazek
Awatar użytkownika
insane
Posty: 1523
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Football Manager 2019

Post autor: insane »

ja od 15 gram tylko w toucha, bo zawsze wkurwialy mnie te konferencje prasowe, rozmowy z pilkarzami itd. a w touchu chodzi przede wszystkim o taktyke, scouting i rozwoj zawodnikow. przez co cala gra jest bardziej dynamiczna i sezon mozna pyknac w jeden wieczor.

btw mial tu ktos problem z 19, ze dzialala dramatycznie wolno, mimo mocnego kompa? mam lapka z i5, gtx 1050ti, 8gb ramu, a gra dziala w przedziale 10-30fps i ogolnie mega sie zacina. inne bardziej wymagajace gry (forza horizon 4) dzialaja plynnie w 60fpsach
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4422
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Football Manager 2019

Post autor: Kalom »

ale ciągle masz te lagi czy tylko w trakcie meczów?
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1122
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Football Manager 2019

Post autor: Lowrider »

ja tam zawsze ustawiam asystenta na konferencje i chuj

w sumie kupiłbym se teraz 19 bo jest za 65 ale jak sobie pomyślę że jest prawie czerwiec a w dniu premiery szło oryginalny klucz kupić za 120 to trochę się to mija z celem :dunno:
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4422
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Football Manager 2019

Post autor: Kalom »

wszystkie dobre chłopaki wiedzą, że premiera gry football manager odbywa się w marcu, a wcześniej są tylko płatne bety
:joint: [*]
Awatar użytkownika
insane
Posty: 1523
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Football Manager 2019

Post autor: insane »

Kalom pisze: 24 maja 2019, 14:54 ale ciągle masz te lagi czy tylko w trakcie meczów?
wszedzie laguje, wczoraj zrobilem reinstall gry i fpsy wzrosly do 50-60, wiec da sie grac, ale i tak czasami podczas przejscia do innego widoku scina sie na sekunde-dwie.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6881
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Football Manager 2019

Post autor: instinkt »

wróciłem do gierki, odkopałem swój save Wolves i co do tych treningów i kontuzji o których mówiłem wcześniej to najważniejsze jest pilnować obciążeń i odpoczynku
większość pewnie gra tak że ustala obciążenie od danego % kondycji i potem już nawet nie zagląda w tamtą zakładke, a jest to duży błąd bo trzeba dość baczną uwage zwracać na tabelke "ryzyko kontuzji" - nie wiem czy precyzyjność tego się zmienia wraz z jakością sztabu, bo w Wolves mam najlepszy możliwy w tym momencie
jeżeli będziecie rotować odpowiednio obciążeniami treningowymi, szczególnie tych graczy których przeciążacie przez ilość rozgrywanych minut to liczba urazów drastycznie spada
z drugiej strony zbytnie odpuszczanie (czyt. dawanie zbyt często połowicznych obciążeń, czy zbyt dużych przerw) też się kończy słabo i powoduje spowolnienie rozwoju zawodników

co do zarządania samymi treningami (co mają robić w danej jednostce) to już nie jest aż tak ważne i można to przydzielić asystentowi, ale jeżeli sami na tym będziecie trzymać rękę to też wyjdzie to tylko na plus
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Football Manager 2019

Post autor: Piters »

No ja własnie sobie pogrywam i przez pol sezonu ciagle kontuzje, zaczalem patrzec na te ryzyko kontuzji i spoko, z tym że serio to wymaga wielu odpoczynków. Czasami to nawet jak daje z 2-3 dni odpoczynku to ryzyko nadal pozostaje wysokie potem. Przejebane troche z tym, no ale teraz gram nowy sezon i granie od wrzesnia do lutego co 3 dni praktycznie w kazdym tygodniu to też lipa
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6881
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Football Manager 2019

Post autor: instinkt »

wystarczy dawać połowiczne obciążenie i jest git
a jak naprawde jest ktoś bardzo przeciążony bo jest twoim podstawowym graczem i gra wszystko po 90 to 2x w sezonie w luźniejszym okresie kilku dniowy odpoczynek
ja właśnie dograłem sezon 23/24, mimo najchujowszej postawy od lat (7 porażek) udało się wygrać lige bo wszyscy na potęgę tracili punkty
wcześniej było dużo ciężej, w 20/21 miałem taką sytuacje z Manchesterem United jak teraz City z LFC, że United mimo 1 porażki skończyli na 2 miejscu
LM też zgarnięte (3:2 z LFC który był 2 w lidze), Puchar Anglii przegrany (po karnych z LFC 2:2 w regulaminowym) i finał Pucharu Ligi przegrany (z Arsenalem 3:4 po dogrywce)

polecam tego zawodnika
Spoiler
Obrazek
to był jeden z moich pierwszych transferów, 9 mln funtów poszło i on wtedy chyba miał 16 lat
i tak powoli się rozwijał w akademii, sezon temu zaczął grać regularnie. a w tym wystrzelił w pełni
będę musiał mu dać nowy kontrakt, pewnie jebany będzie chciał 200k+ tygodniówki
ciekawe czy uda mi się pociągnąć tego save'a do końca jego kariery :D

z ciekawostek to Krzysiu Piątek 3 miejsce w klasyfikacji strzelców w tym sezonie jako zawodnik Aston Villi która zajęła 8 miejsce
a save jest z początku gry gdzie Piątek jeszcze nie dostał lekkiego boosta w updatach bazy po swoich wyczynach
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Football Manager 2019

Post autor: Cz4rny1337 »

Wjezdza na dniach kariera TSV 1860 Monachium, cel: nowy krol w miescie
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4422
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Football Manager 2019

Post autor: Kalom »

jest nakurwiane aktualnie w 16 w RC Lens, piękny klub to jest mówię wam :joint:
:joint: [*]
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6881
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Football Manager 2019

Post autor: instinkt »

w sumie taka kariera TSV mogłaby być ciekawa, może też spróbuje

już od paru FMów tak naprawde nie grałem niczego poza Anglią
problem jaki za tym idzie jest taki, że stosunkowo łatwo można nabudować klub nawet zaczynając od tych niższych szczebli rozgrywkowych - raz grałem Crewe Alexandra, chyba w 14 od 3/4 ligi i też bardzo szybciutko miałem hajsu jak lodu no bo ten podział hajsu w UK robi robote, nie ma co ukrywać
z drugiej strony ciężko mi grać co innego bo tę lige lubie najbardziej

chociaż wbicie do takiej Hiszpanii do jakiejś Girony, Betisu czy czegoś z niższych lig, albo właśnie do TSV żeby zdetronizować Bayern czy np do Ameryki Południowej mogłoby być mega ciekawe i odświeżające
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Football Manager 2019

Post autor: Bolo »

Ale bym sobie zagrał taki sezon w np. 6 osób conajmniej (wiadomo najlepiej pełna liga) przez neta normalnie ustalane terminarze co i jak i kiedy. Pewnie by nie pykło nawet jakby ludzie byli ale pomarzyć można.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6881
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Football Manager 2019

Post autor: instinkt »

kiedyś z kuzynem tak cisneliśmy łącząc się przez hamachi :D w 09/10 najwięcej
pamiętam że jeden save nam się udało do 2030któregoś dociągnąć i w mojej drużynie prym przez długi czas wiedli Azpilicueta i Arda Turan :D
ODPOWIEDZ