Mortal Kombat 11

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
r.u.s
Posty: 93
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:53

Mortal Kombat 11

Post autor: r.u.s »

Ktos bedzie z tego zacnego forumka w to gral?
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Mortal Kombat 11

Post autor: cukier »

W dziesiątkę grałem na melanżach to mam do tego żywną niechęć. Bycie pijanym i ogarnianie co masz teraz zrobić jest dla mnie żenującym przeżyciem, głównie wkurwia mnie machanie w powietrzu. Mam nadzieję, że jak będę miał okazję znowu pograć w MK to będzie to lepiej. Ale żeby nie brzmiało to tak tragicznie - udało mi się kilka osób rozwalić :cool:
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
Pteh
Posty: 428
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: Mortal Kombat 11

Post autor: Pteh »

Forumowy turniej jak się zgłosi więcej osób? Ps4?
Awatar użytkownika
r.u.s
Posty: 93
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:53

Re: Mortal Kombat 11

Post autor: r.u.s »

PS4!
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Mortal Kombat 11

Post autor: kapec »

Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Mortal Kombat 11

Post autor: MoTyW »

I jak tam wrażenia z gierki? Mnie jakoś całe premierowe zamieszanie ominęło i nawet mi nie wstyd, zresztą i tak póki co nie mam czasu na tłuczenie wirtualnych ryjów ;(
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
r.u.s
Posty: 93
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:53

Re: Mortal Kombat 11

Post autor: r.u.s »

dzisiaj dopiero odbieram swoj egzemplarz z poczty, takze pewnie na biezaco bede updateowal swoje przemyslenia. Kandydaci do mainowania, na czysto bez grania itp: Devorra'h, Collector, Kotal i Shao Kahn.
Awatar użytkownika
Pteh
Posty: 428
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: Mortal Kombat 11

Post autor: Pteh »

kurier dotarł :cool: wychodzę wcześniej z pracy i zapowiada się rypanie w story :D
G-Pancer
Posty: 6
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:09

Re: Mortal Kombat 11

Post autor: G-Pancer »

chce ktoś odkupić ten syf po taniości? skusiłem się na wersję na PS4 i żałuję każdej wydanej złotówki, najgorszemu wrogowi nie życzyłbym takiego mortala
Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mortal Kombat 11

Post autor: Ezio_Wroclaw »

^Napisz coś więcej.

Ja na razie tylko gameplaye oglądałem i wygląda to ok, tylko nie podoba mi się, że ciągle zmieniają wygląd postaci, what's the point.
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
Awatar użytkownika
r.u.s
Posty: 93
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:53

Re: Mortal Kombat 11

Post autor: r.u.s »

G-Pancer pisze: 24 kwie 2019, 13:37 chce ktoś odkupić ten syf po taniości? skusiłem się na wersję na PS4 i żałuję każdej wydanej złotówki, najgorszemu wrogowi nie życzyłbym takiego mortala
tez chetnie sie dowiem o co chodzi
G-Pancer
Posty: 6
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:09

Re: Mortal Kombat 11

Post autor: G-Pancer »

o samej rozgrywce nie napiszę nic, z prostego względu - bo na tę chwilę w zasadzie nie istnieje. agresywne mikro-płatności i grind wyjebane poza jakąkolwiek skalę
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Mortal Kombat 11

Post autor: MoTyW »

O kurde, co jak co, ale tego się nie spodziewałem. Czekam na więcej info.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
Pteh
Posty: 428
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: Mortal Kombat 11

Post autor: Pteh »

Grind i trudności Towers of Time już zaadresowane i NRS ma to graczom zrekompensować i trochę ów grind ograniczyć. Na ile to się sprawdzi - zobaczymy. Oczywiście rozżalone głosy fanów są uzasadnione (2.8 na metacritic!!!). Sporo politycznej poprawności (wygooglujcie sobie ending Jaxa xDDDDDDDD), sporo girl power, do tego głosy z samego studia, że chętnie dorzucą jakieś postacie LGBTQ, plus zmiany w ubiorze kobiecych postaci na zakrywające WSZYSTKO. Te czynniki nie przysporzyły raczej grze nowych fanów, a i starych rozzłościły. Tak samo jak popierdolone story, które - fakt - jest lepsze niż MKX, ale nadal niestety nie jest historią DOBRĄ. No i nieszczęsny roster, który mógłby być dużo lepszy i w którym wyraźnie brakuje fan favów [a wrażenia nie poprawiają nadchodzące postacie gościnne...]

W grę jako taką gra się za to miodnie. Pod kątem gameplayu to na pewno najlepszy Mortal jaki wyszedł. Graficznie ta gra to jest cudeńko! Jak dotąd najczęściej rypię Kotalem, Jade, Kollectorem, Kung Lao, D'Vorah i Erronem. Przeszedłem tower Gerasem, caaaałe story, zagrałem spooooro walk lokalnych z kumplem i połaziłem trochę po krypcie, która jak dla mnie jest, jak do tej pory, rozczarowaniem (głównie ze względu na drożyznę) - ale tak jak mówiłem, możliwe, że zmieni się to na lepsze.
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Mortal Kombat 11

Post autor: Peyton »

A ja jestem podjarany w opór grą. Póki co mój mocny main to Kotal Kahn, uwielbiam tego dzikusa skurwiela. Próbowałem jeszcze grać Frost, ale nauka kombosów idzie mi póki co jak po gruzie.
W sumie zagrałbym kiedyś chętnie online z jakimś e-ziomkiem, choć żadnym wymiataczem nie jestem i pewnie dostanę po dupie.
Awatar użytkownika
Pteh
Posty: 428
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: Mortal Kombat 11

Post autor: Pteh »

no to jak? Z kimś da radę pograć trochę online? :)
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Mortal Kombat 11

Post autor: Peyton »

Ja pogram chętnie ale od niedzieli pewnie, bo póki co jeszcze mnie nie ma w PL :).
Psn: Midwestpenpal
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4417
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Mortal Kombat 11

Post autor: Kalom »



nie grałem w tego nowego mortala ale ten trailer do nowej postaci to dojebany zrobili :bowdown:
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Globe
Posty: 1250
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Mortal Kombat 11

Post autor: Globe »

Spawn najlepsza gościnka w MK :cool:
Awatar użytkownika
Pteh
Posty: 428
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: Mortal Kombat 11

Post autor: Pteh »

dodatek do Mortala jutro wychodzi. Bezpłatnie stage fatalities, friendshipy i kilka nowych skinów. Płatne - nowe story, w sensie kontynuacja tego co się działo do tej pory (5 chapterów), 3 nowe postacie: Fujin, Sheeva i pierdolony Robocop. Chuj, kupione xD
ODPOWIEDZ