Call of Duty [seria]

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Call of Duty [seria]

Post autor: cloud »

Obrazek

Zakładam temat do dyskusji na temat całej serii, ale głównie chciałbym rozpocząć gadkę o nowej, nadchodzącej części giganta. Grał ktoś już w bete? Jak wrażenia? Osobiście nie mogę się doczekać premiery i chyba powijam preorder na PS4 :cool:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: Bolo »

Tylko dwójka, reszta gówno.
Spoiler
Ps. nie grałem w inne
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
ranopano
Posty: 18
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:30

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: ranopano »

tylko promod cod4, reszta to jakieś nieporozumienie na poziomie EA i fify
Spoiler
w sumie black ops 1 był w miare jeszcze
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: Parlae »

Call of Duty 2 to był najlepszy shooter w jaki grałem w życiu. W multiplayera grałem całymi dniami (te mapy Carentan, Toujane, Matmata - poezja) i należałem do klanu. Potem hype wrócił przy okazji Modern Warfare (czyli czwórki), którego powinąłem w dniu premiery i całkiem fajnie mi przez dłuższy czas szło (jednak już sam). W następnych CoDach (WaW, BO, MW2) przechodziłem już tylko single. Chociaż pamiętam pykanie w tryb zombie z Black Opsa ze znajomymi po pracy (good times). Potem jakoś ta seria mnie do siebie zraziła, przesiadłem się na BFy. Ale CoD2 na zawsze w moim serduszku, no.
Na nową część znów nie czekam ale jak będą bardzo dobre opinie to pewnie kupię po jakimś czasie. Ogromnym błędem był brak singla w BO4 moim zdaniem, bo to zawsze była jednak fajna fabuła. Fajnie, że teraz singiel będzie.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: Bolo »

Jakby ktoś chciał kiedyś zagrać w dwójeczkę, to ja jestem chętny.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: szpilman »

Dwójka się pięknie zestarzała, ale to jedynka wraz z dodatkiem jest u mnie najmocniej w serduszku, przy kawałku Pegasus Bridge płakusiam.
Piękne czasy.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
tacocabana
Posty: 243
Rejestracja: 22 kwie 2019, 8:36

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: tacocabana »

jedynka i dwojka na zawsze w serduszku :oops:
:joint:
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1088
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: Drmz »

szpilman pisze: 23 wrz 2019, 21:11 Dwójka się pięknie zestarzała, ale to jedynka wraz z dodatkiem jest u mnie najmocniej w serduszku, przy kawałku Pegasus Bridge płakusiam.
Piękne czasy.
Pegasus Bridge co Ty żeś mi przypomniał. Nastąpiła eskalacja nostalgii przy porannej kawce szieee.
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
insane
Posty: 1486
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: insane »

Czworka najlepsza - filmowy single player, w ktorym skrypty nie byly az tak bardzo przesadzone jak w nastepnych odslonach, oraz genialny multi, ktory zdefiniowal ten tryb na nowo (perki, upgrade broni). W MW2 wszystko bylo bigger, better, more badass (czasami az za bardzo, jak scena w kosmosie xd) i znowu przepadlem na setki godzin w multi. Natomiast rok pozniej pojawilo sie swietne Bad Company 2 z destrukcja otoczenia i od tamtej pory przesiadlem sie na Battlefieldy.

Kupilem niedawno WWII i chyba juz wyroslem z oskryptowanych strzelanek, bo nie dalem rady dokonczyc pierwszej misji ;/ A w multi typki z shotgunami z plonaca amunicja xd
Awatar użytkownika
enjoy1g
Posty: 409
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:37

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: enjoy1g »

Grał tutaj ktoś w Infinite Warfare? Obiło mi się o uszy, że kampania jest naprawdę dobra mimo, że przypomina bardziej HALO niz COD. Ktoś może polecić?
druhu
Posty: 102
Rejestracja: 19 kwie 2019, 0:00

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: druhu »

chujowa bo nic z niej nie pamiętam

oczywiście team_mw2 najlepsze multi ever + najlepsze czasy grania na xboxie gdzie co mecz dostawało się 20 wiadomości od typów, którzy ruchali mi matkę :bowdown: ech kurwa kiedyś to było, oglądanie na YT wszystkich najleprzych class setups xd i exploitów, żeby wjebać się na szczyt dźwigu na quarry, najwyższy dach na faveli, nie wiem jak się to nazywa (ten taki podeścik co wozi typów myjących okna w biurach) na highrise + walenie z tuby na wastelandzie od razu na początku meczu przez całą mapę co zabijało minimum 3 wrogów :bowdown: potem tylko black ops 3 dawał tyle zabawy z gry w multi, ech. jak wbiłem emblemat z atomuwo za 25 wezwań to czułem się jak król życia przed którym janki uciekały z lobby. jakbym miał teraz grać to bym dostał pierdolca z tymi wszystkimi fartownymi 360 no scope'powcami, lamusami z one man army napierdalającymi z tuby cały czas, skandynawów z internetem z nasa którzy zapierdalali z tactical nożem z teleportem na 20m czy jakimiś kurwami pochowanymi w kątach ze szczotą i claymorami.

teraz grałem w betę nowego mw i takie mocne yikes, zbyt powolna rozgrywka jak na mój gust
to nie ja obrażam ludzi na czaciku
vego
Posty: 339
Rejestracja: 13 cze 2019, 21:34

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: vego »

modern warfare trylogia na zawsze sercu <3 makarov co to był za skurwiel
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: cloud »

ktoś już gra?
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Dancio
Posty: 274
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: Dancio »

Ja gram na PS4. Polecam

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2856
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: YKCUL »

Ale się wkręciłem w Call of Duty mobile, ktoś jeszcze gra?
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: bloodyhell »

ja pykam i jest bardzo fajne
Awatar użytkownika
KapitanRozpierdol
Posty: 260
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:02
Lokalizacja: 59-220

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: KapitanRozpierdol »

Ktoś łupie w nowego MW?
Dancio
Posty: 274
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: Dancio »

Ja grałem, ale wkurwiaja mnie kamperzy i przestałem.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: Wtn »

tylko cod 2 s&d rifles only
ewentualnie cod4 promod
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: Jaayu »

cod trzymal poziom mniej więcej do black opsa 1, osobiście uwielbiam World at war za ten brutalizm, super to była kampania tylko ze krotka jak chuj. tak ogolnie to chyba najmilej dwojke wspominam.
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
ODPOWIEDZ