Esport Livescore

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Esport Livescore

Post autor: dwupak »

xD mimo wszystko nie rozumiem czemu s1mple nie potrafi znaleźć sobie dobrego teamu. najpierw był kilka lat we flipsid3 (nie pamietam jak sie nazywalo dokladniej), a teraz navi
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Esport Livescore

Post autor: DeDoK »

oko benched XD phr in
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Esport Livescore

Post autor: dwupak »

nieźle się ta polska scena zjebała, nie potrafimy skleić jednego dobrego składu, który znajdzie się w top 20 (nie liczę losowego ago, które zagrało jeden dobry turniej i tam wbiło, bo odstawali od reszty strasznie). vp mnie przestało interesować od kiedy byali odszedł. nie jestem jego fanem, ale mimo wszystko piękne było kibicowanie vp za starych czasów i ciągle miałem taką iskierkę nadziei, że mogą wrócić silniejsi (xD)


akcja ago xkom też parodia. obejrzałem filmik innocenta o tym i zachowanie podłe
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Esport Livescore

Post autor: DeDoK »

ale koniec koncow xcom ago ma zaproszenie na GCM, tak samo jak mocek i spolka(o ile znajda organizacje do konca miesiaca) XD
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6883
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Esport Livescore

Post autor: instinkt »

bo woli grać u ruskich
"kilka lat" we flipside to zdecydowanie przeszacowane ramy czasowe, bo to było kilka miesięcy
a wcześniej sobie grywał tu i tam jak był małolatem
potem przecież siedział chwile też w stanach w liquid
no i on ma dopiero 21 lat, nie zapominajmy

zresztą na chuj on ma szukać gdzie indziej i się tułać skoro navi jest w stanie złożyć drużyne z tamtego regionu która będzie rozpierdalać
tylko muszą robić zdecydowane ruchy i wyjebanie wreszcie edwarda to krok w dobrą strone oczywiście
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6883
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Esport Livescore

Post autor: instinkt »

wygląda na to że navi przepierdoli to bo3, a mogli mieć 2:0 gdyby nie ten bezsensowny odpał z nożem
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Esport Livescore

Post autor: DeDoK »

poki ma po co siedziec w tej rosji (rodzina/dziewczyna) to chlop nie odejdzie z regionu CIS :dunno:
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6883
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Esport Livescore

Post autor: instinkt »

co to kurwa było :lol: :lol: :lol:
https://clips.twitch.tv/DarkOnerousSlothPanicBasket

podobno coś z kompem się stało, to nieźle
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Esport Livescore

Post autor: cloud »

s1mple już wie, że karma to dziwka.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Esport Livescore

Post autor: DeDoK »

nijo musisz
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Esport Livescore

Post autor: dwupak »

no w sumie zapomnialem ze on to nie robot i ma jeszcze rodzinę. mimo wszystko źle się patrzy jak musi robić 1v5 często
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Esport Livescore

Post autor: Whtn »

Ej właściwie co jest powodem takiego marazmu na polskiej scenie? Skończyłem grać i śledzić csa jakoś koło 2k16/2k17 i jeszcze pamiętam, że vp potrafiło wchodzić do finałów jakichś większych eventow a teraz patrzę na hltv i nawet nigdzie ich nie widać :bowdown: tak nagle każdy skillowo odjechał? Kurde a pamiętam jeszcze czasy gdzie kinguin/g2 potrafiło walczyc o top10 na hltv, a w majorze grało e bettle :lol: jakoś ciężko mi uwierzyć, że nagle taki snax który miał momenty na top1 na świecie nagle zaczął grać jak bot kompletny xd
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5577
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Esport Livescore

Post autor: koniec »

a simple nie ma przypadkiem problemu ze znalezieniem dobrego teamku bo jest strasznym toxiciem? Tak kiedyś słyszałem
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6792
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Esport Livescore

Post autor: jAg »

koniec pisze: 03 lip 2019, 13:51 a simple nie ma przypadkiem problemu ze znalezieniem dobrego teamku bo jest strasznym toxiciem? Tak kiedyś słyszałem
Był, ale już od dłuższego czasu nie jest, dojrzał mentalnie w żyćku jak i w gierce (no czasami ma odpały jak wczorajsza akcja z nożem, ale bardzo rzadko przytrafiają mu się takie sytuacje jak ta).
Wyjebanie Edwarda i wrzucenie Boombl4 już daje efekty - gość w CT daję radę, z kolei w terro za często wypierdala się za 0 wychodząc na jana.
Trzymam kciuki za chłopaków i mam nadzieję, że w Berlinie, na niemieckiej ziemi (sieg heil Germans) s1mple będzie mógł się cieszyć z pierwszego Majora w swojej karierze, bo należy mu się jak psu buda.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Esport Livescore

Post autor: Jiigsi »

Ale lpl wstyd na rift rivals
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
Malloy
Posty: 1032
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Esport Livescore

Post autor: Malloy »

G2 wygra worldsy w tym roku, no nie ma innej opcji
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Esport Livescore

Post autor: Jiigsi »

Znaczy wiesz, meta bardzo zwolniła, ponerfili wszystkie flex picki i to na pewno działa na niekorzyść g2. Poza tym, mimo że lpl się błaźni na tym rr to oni do tygodnia wcześniej grali na 9.11, a turniej się dzieje na 9.13, więc na pewno nie można ich skreślać tylko po tym.

Imho to będą właśnie fajnie worldsy, bo nie ma pewniaka Europa, Chiny, Korea, może nawet tl, jak się gwiazdy dobrze ułożą mogą zgarnąć tytuł i to super rozrywka będzie

last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Esport Livescore

Post autor: DeDoK »

NA :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
Malloy
Posty: 1032
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Esport Livescore

Post autor: Malloy »

Ale potrafią się świetnie adaptować, żadnego BO5 nie przegrali do tej pory, z resztą sami mówią, że są mega pewni siebie i to się nie zmieni, dopóki nie przegrają BO5
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Esport Livescore

Post autor: Jiigsi »

Kurwa Faker co robi :O

@up
No ja też myślę, że oni to wygrają, ale to na pewno nie jest pewne i tyle
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
ODPOWIEDZ