enbiejka

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

enbiejka

Post autor: oyche »

zakładam temat z okazji premiery nba2k20, są jacyś chętni do pobiegania po parku albo na proam? w tej edycji jeszcze nie próbowałem trybów online, a 19 sobie całkiem odpuściłem, więc jestem dość świeży. 6'6 play/shot, 85ovr, dwa brązowe badge póki co

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka


e: oczywiscie ps4
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2019, 19:36 przez oyche, łącznie zmieniany 1 raz.
Yoyon
Posty: 295
Rejestracja: 20 cze 2019, 7:47

Re: enbiejka

Post autor: Yoyon »

Ja głównie siekam w myteam I jeszcze nie stworzyłem postaci do parku, ale jak się za to zabiorę to bardzo chętnie.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: enbiejka

Post autor: oldschool »

Jebać tę grę, grind jest doprowadzony do takiego poziomu, że jest to już wręcz niegrywalne. Na dojście na najwyższy poziom musisz poświęcić z 2000h, albo wydać z kilka k $. Za 1 grę w MyTeam w Single Player Triple Threat dostaje się 250 MT (pokazane jest po grze, że 400-500 - taki chuj, w menu dodaje ci 2 razy mniej :lol: ), a kontrakty kosztują dla rubinowych graczy (czyli średni poziom) jebane 60 MT za sztukę. Czyli na 1 meczu zarabiasz jakieś 70 MT. Jak są jakieś Challenge to nawet dostaniesz to jebane 2500 MT, ale co z tego skoro paczka z której wypadnie ci gówno kosztuje 11k. A sam gameplay jest bardzo fajny, gdyby tylko te jebane pazery się ogarnęły trochę to byłaby zajebista gierka.
Mateusz
Posty: 418
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: enbiejka

Post autor: Mateusz »

Którą ze starszych części moglibyście polecić ze względu na gameplay dla gracza, który nie gra w multi tylko od czasu do czasu jakiś meczyk/sezon? Czy im nowsza część tym lepszy gamelpay?
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: enbiejka

Post autor: oyche »

moim zdaniem 2017. 2016 też była spoko, byle nie 18.

https://www.gram.pl/news/2019/09/11/nba ... amie.shtml
Mateusz
Posty: 418
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: enbiejka

Post autor: Mateusz »

Czyli jednak, dzięki za odpowiedź!
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1439
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: enbiejka

Post autor: Fleming »

Czy tylko wg mnie obrona jest jakaś zjebana względem np 2k19? No ciężko jest nie dać się minąć i mam takie uczucie, że słabo kontroluje zawodnika
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: enbiejka

Post autor: oyche »

ja w ogóle tradycyjnie chciałem robić LDD zabujce skurwysyna gnembiciela, ale nawet po wymaksowaniu nie czułem w ogóle prezencji na parkiecie, w poprzednich to tu kontest tu cyk poke tu zaraz doskakuje do bloku, a w 20 się snułem jak taka kurwa, a w ofensie kompletny trash. z tego co widziałem to duzo ludzi płakało, że w poprzedniej edycji 6'10 ldd były op i teraz musiał iść spory nerf. a jak zagrałem online i wjechał delay to w ogóle beka, imo niskim nie ma sensu pakowac w czerwony placek
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: enbiejka

Post autor: Mider »

gra ktos tu w 2k20 na kompie?
Awatar użytkownika
Minutka
Posty: 111
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04

Re: enbiejka

Post autor: Minutka »

Gra ktoś xbox?
Awatar użytkownika
Minutka
Posty: 111
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04

Re: enbiejka

Post autor: Minutka »

Promka teraz jest, skusił się ktoś?
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1220
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: enbiejka

Post autor: gambler »

Tak, jakby ktoś chciał popykać ps4, to dawać na priv. poziom oczywiście mizieria, ostatnie NBA w którym z wczutką trenowałem zagrywki to 2k12. Nie mam zapału rozkminiać wszystkich fajnych trybów, ale zawsze wolałem pograć z kimś żywym niż ai w tej grze, pzdr wariaty
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: enbiejka

Post autor: instinkt »

nie da się w tej grze zmienić username'u "pod zawodnikiem" na nazwisko w meczu online? :dunno: co to za bzdura
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: enbiejka

Post autor: oldschool »

Nie wiem czy się da bo mi to nie przeszkadzało, ale jak dasz krzyżak w górę to masz takie coś w prawym górnym rogu:
Obrazek

I bez tego się grać nie da, więc i tak widzisz kto ma piłkę w danym momencie/kim sterujesz w obronie.
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 689
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: enbiejka

Post autor: checollada »

ściągnąłem wczoraj na ps4, zagrałem kilka meczyków z ziomkiem i też mnie wkurwiał brak nazwiska murzyna pod zawodnikiem. potem juz wiedziałem, ktory to LeBron i wszystkie pilki do niego caly czas, fajna gra szkoda ze nie umiem w nia grac
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: enbiejka

Post autor: oldschool »

[mention]checollada[/mention] wnioskuję, że graliście przez sieć. Mieliście lagi? Bo gra z kimś randomowym z USA to tragedia, niezależnie od jakości połączenia.
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 689
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: enbiejka

Post autor: checollada »

noo, nie wiedziałem, czy to przez nasze internety czy serwery w grze, ale lagi są straszne. często przez to traciłem swoją ofensywna akcję + jeszcze akcje w obronie i dopiero widzialem co sie dzieje na ekranie, takze wkurw nieziemski. ale ogolnie dalismy rade z 4 mecze rozegrac
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: enbiejka

Post autor: oldschool »

A to jebać, ja online nie gram. MyTeam to w 99% offline, a pojedyncze mecze to z ziomkami na 1 konsoli. Myślałem, że grając z ludźmi z tego samego kraju jest coś lepiej. Zbieram się w ogóle do opisania trybu MyTeam obszernie w tym temacie, bo to jak to jest skonstruowane to :wall:
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 406
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: enbiejka

Post autor: wojtas »

Lapcie spoko filmik dla początkujących https://youtu.be/zqU-09qThE0
Awatar użytkownika
papier
Posty: 101
Rejestracja: 21 kwie 2019, 23:02

Re: enbiejka

Post autor: papier »

Kupiłem teraz na promocji i widzę, że trochę utrudnili dominację. W 2k19 się pykało meczyk i wpadały trzy paczki, a teraz dali poziomy trudności :neutral:
ODPOWIEDZ