Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Groszek »

Ale mi chodzi o aspekt czysto technologiczny bo niby grafika na tych urywkach wygląda dobrze to wybuchy np. To to samo gówno
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

Podobno gra ma być tak brutalna, że "No Russian" przy niej będzie jak dobranocka, jaranko. Niech dadzą dobrą kampanię bez tego futurystycznego pedalstwa i będę zadowolony.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Bolo »

Farcry 5 też miał być "kontrowersyjny" Wszyscy kłamią a gry najbardziej.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
druhu
Posty: 102
Rejestracja: 19 kwie 2019, 0:00

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: druhu »

tak, dokładnie, skończy się tak samo jak poprzednio, gdy łkanie janków, że olaboga zepsuty cod przez podwójne skakanie doprowadziło do zrobienia remastera mw1, który teraz świeci pustkami i w obecnych realiach jest niegrywalny :bowdown:
to nie ja obrażam ludzi na czaciku
Awatar użytkownika
rubinstein
Posty: 1097
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:21

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: rubinstein »

Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Bolo »

Obejrzałem sobie trailery do wieśka 3 tak z dupy i to niemożliwe, żebym miał hajp na grę która wyszła milaird lat temu :lol:

Ale mam nadzieję, że nie spierdolą tego serialu (oczywiście spierdolą, w moim subiektywnym odczuciu)

Ale jakby mi zrobili cały taki film CGI z głosami z gry, mogą być nawet angielskie, jebać. Albo kotora takiego jak cinematiki do swtora to ja będe mieszkał w tym jebanym multikinie na monciaku do którego NIKT kurwa nigdy nie chodzi chyba ze jest duza premiera.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 495
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Rhubarb »

Jakie wyszły dobre gry na konsole w ciągu ostatnich powiedzmy 5 lat według was?

Nie grałem w prawie nic odkąd wyszly nowe generacje, myślałem żeby sobie kupić jakies ps4, ale jestem trochę w szoku jak dużo chujowych gier wychodzi i jak ciężko znaleźć mi coś co by było ciekawe, poza oczywistosciami typu rdr2, wiedźmak czy spider manek
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Rupert »

na ps4
Kingdom Hearts 3
ffXV
DS3
Sekiro
Doom
Dishonored 2
Rise of the Tomb Raider
Titanfall 2
Monster Hunter World
Detroit: Become Human
Bloodborne
PERSONA5
Resident Evil 7: Biohazard
Resident Evil: 2
Nier: Automata
What Remains of Edith Finch
Horizon: Zero Dawn
GOW Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
Spyro
Hellblade: Senua's Sacrifice
Nioh
Shadow of the Colossus
The Last Of Us Remastered Uncharted 4: A Thief's End
Wipeout Omega
Wolfenstein II: The New Colossus


jeszcze coś pewnie
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

[mention]Rhubarb[/mention] Dark Souls III, Bloodborne i Sekiro jeśli lubisz wymagające gry, Horizon: Zero Dawn, God of War z zeszłego roku, remake Shadow of the Colossus zrobili jeśli nie grałeś w oryginał na PS2, Wolfensteiny chyba ze trzy wyszły w tym czasie, Metal Gear Solid V.

z dobrze ocenianych jeszcze masz Uncharted 4 i Dishonored dwie części, ale średnio mi siedzą te gry
Obrazek
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

pyknąłem sobie dzisiaj w Verdun, bo jest darmowy weekend na Steam i całkiem w porządku jest to gierka. Na pewno nie jest to pozycja dla graczy o słabych nerwach ze względu na to, że jeden strzał równa się śmierć i przeżycie przez przynajmniej trzy minuty graniczy z cudem. Generalnie gra fajna, jeśli ktoś przepada za klimatami pierwszej WŚ. Na tureckim rynku stoi w granicach 8TL, czyli w przeliczeniu na polskie około 5.50PLN
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

Ubisoft potwierdziło Watch Dogs Legion, akcja gry najprawdopodobniej będzie miała miejsce w Londynie. Informacja pojawiła się na Twitterze, a w poniedziałek raczej powinni pokazać grę na konferencji E3
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

To pewnie będzie misja, w której uciekamy przed psami chcącymi nas zaaresztować za napisanie "pedał" na twitterku
Obrazek
Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Rev »

Info wycieklo juz pare dni temu klasycznie xD w kazdym razie props, watch dogs lubie serie
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Lowrider »

jebać ubisoft
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Rupert »

ciekawe czy jedną z broni będzie nóż do masła
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: kshaq »

Lowrider pisze: 06 cze 2019, 16:45jebać ubisoft
Kiedyś bym ci przytaknął, ale Ubi ostatnio robi całkiem niezłą robotę. Nowe Asasyny to renesans serii (chociaż mam nadzieję, że kolejna część nie wpadnie w ten sam schemat powtarzalności), ich sand boxy to może taki growy fast food, ale jak ktoś lubi, to wie czego się spodziewać i się nie zawiedzie :dunno: Anno to dalej bardzo fajne gierki, a do tego mają jedną z najlepszych gier esportowych, czyli R6S i robią z nią całkiem niezłą robotę. Plus wypuszczają dodatkowy, darmowy content do swoich nowych gierek. Nie ma co ich tak jebać.
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Kalom »



:bowdown:
:joint: [*]
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

na E3 jest dużo niewiadomych. Istnieje prawdopodobieństwo, że pokażą nowe Dying Light, Baldur's Gate III, grę z uniwersum Pottera (kurwa czekam), nowych Settlersów, nowe Age of Empires, nowy Splinter Cell, kontynuacja Kingdom Come, może jakieś informacje na temat Gothica. No i tak jak pisałem Microsoft szykuje bomby, ale co zamierzają to nikt nie wie. Najprawdopodobniej Cyberpunk, Xbox Anaconda (istnieje możliwość), granie w chmurze (na wzór Netflixa dla gier, pracują nad tym), Fable IV i kilkanaście nowych gier spod ich szyldu
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Rev »

oyama pisze: 06 cze 2019, 19:10 może jakieś informacje na temat Gothica.
hm? jakiś link?
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

Rev pisze: 06 cze 2019, 21:52
oyama pisze: 06 cze 2019, 19:10 może jakieś informacje na temat Gothica.
hm? jakiś link?
THQ Nordic wykupiło Gothica i studio Pyranha, a mają pojawić się na E3. To może rzucą jakieś info nad czym pracują
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
ODPOWIEDZ