Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Lidwin »

Chciałem założyć potężna grupkę playstation 4 ale ludzie mający tę konsole wolą miziac się sami w swoje małe siusiaczki pod jrpgi zamiast pogadać na słuchawce i postrzelac w coś. Wiem co mówię bo mam teraz ps4.
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 595
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Blazfm »

No wiadomo śmiechy chichy xboxowa grupka beka xD konsola za 20 zł, nikt w to nie gra ale jak robimy turniej s fife (z atrakcyjnymi nagrodami )to za każdym razem gra 14-16 osób a na ps4 od dwóch lat jest problem zebrać 3 osoby z tego co widzę po tematach. Nie mówiąc już o regularnym graniu w wirtualne kluby w lidze vpl itd
Wiec jak Miechu interesuje Cię głównie Fifa to jednak bym się zastanowił ;)
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
BouncedDuck5106
Posty: 658
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: BouncedDuck5106 »

W dodatku masz zapewnione, że kiedy ktoś cię zaatakuje na forum to w ciągu godziny przybiegną pieski z grupy xbox-owej by Cie bronić.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

Zrobimy ten kurwa turniej w 20 na ps4 i koniec

Instinct poobraza Wam matki i się skończy
Obrazek
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Lidwin »

A wystarczy że się obraził na mnie?
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Bolo »

No fajnie, w fifkę gracie razem, ale tak jak pisałem prędzej, jak w chuju masz zjebaną fifę to ps4 dupo wpierdala xboxa grami i kazdy kto jak już ktoś wyżej napisał, woli grać samemu w gry powinien wybrać plejkę w obecnej generacji.
Spoiler
tylko gejmboj, jebac inne konsole
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Lidwin »

Też tak uważam. Gry na singla tylko ps4.
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 595
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Blazfm »

No ale ja się zgadzam przyjacielu Bolo w całej rozciągłości. Exy na XO to gowno i codziennie płacze że nie gram se w Bloodborne

Z tym ze niektórzy w chuju mają fife a niektórzy exy i wolą se na luzaku pokopać po pracy albo pojeździć w Forza.
Kwestia kto czego oczekuje :)
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Bolo »

No ale obecna rozmowa rozbija się o to, że uzytkownik/moderator miechu chciał sobie pośmigać w gierki i jak casualowi raczej bym polecił ps4, gdzie spoderman i god of war to piekne rzeczy tak samo jak podobno last of us w ktore nigdy nie grałem to o wiele lepsze gry niz cala biblioteka xboxa w ktora mozna pograc na srednio ogarnietym pc. Kumasz o co chodzi i rady, nie pamietam ktorego uzytkownika, ze "poczekaj na ps5 iksde" to sa z dupy wysrane troche i musze zgodzic sie z czarnym w tym wypadku i jak ktoś chce sobie po prostu pograć w gierki fajne to ps4>x a jak ktos chce social bazę i multi w chujową fifkę i inne gierki to x>ps4 i na tym moze zakonczymy temat cnie?
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 595
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Blazfm »

Wielkie Pozdro dla cb
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Bolo »

Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2165
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Wtn »

Dziś latało ps4 500gb slim za 6 stówek chyba na tym primie :D
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Bolo »

To był chyba refurb i ja bym raczej nie kupował czytając komentarze w netku
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2165
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Wtn »

Niby refurb ale jest to refurb robiony przez Sony a nie jakiegoś typa z lombardu + dostajesz gwarancję do sony i amazona chyba ale tego nie jestem pewien
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Miechu »

Dzięki @Bolo! Zamówione. Akurat mi się urlop zaczyna wiec idealne :D
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Bolo »

A co wziąłeś Mięchu?
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Miechu »

Ta wersje za 229 ojro. Patrząc na ceny polskie to i tak jestem 4-5 stow do przodu wiec dzięki raz jeszcze za cynk.
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11741
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: FLoo »

Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Bolo »

https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/m ... azona-uk/#

polecam kazdemu jako biurową myszkę i do popykania. Kurwa no nie mialem innej w ręku co by mi lepiej leżała, mocny praps odemnie. Dobra promka
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11741
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: FLoo »

Spoiler
Cz4rny1337 pisze: 10 lip 2019, 23:25 Uwaga wjeżdżam:

Mamy dwie osoby i dwie konsole:

Ślizgawkowicz i konsola Y
Ślizger i konsola X

Mimo ciężkich czasów jakie nastały nadal się kochają i chcą dzielić się grami. Dlatego robią tak:

Ślizgawkowicz na swoim koncie PSN ma zakupione full zajebistych gierek i PS Plus na 3 lata. Ślizger jak to ślizger, bida z nędzą ledwo konsole kupił. Aby temu zaradzić należy na konsoli X zalogowac się przy użyciu danych "Ślizgawkowicz" i po zalogowaniu ustawić te konsolę jako konsole podstawową dla tego konta.
Skutkuje to:
1. Na konsoli Y ślizgawkowicz gra z poziomu własnego konta I TYLKO własnego konta. Ponadto musi być online bo konsola co jakiś czas sprawdza jego licencje na gry w bazie. Absolutnie nie może on ustawiać własnej konsoli jako podstawowej dla własnego konta.
2. Na konsoli X ślizger gra na koncie ślizger, ale uzyskuje dostęp do wszystkie co jest na koncie ślizgawkowicz. Ma plusa i dostęp do gier. Mają to wszystkie konta zalogowane na danej konsoli. Nie musi być online. Materiały dodaje wchodząc na konto Ślizgawkowicza [nalezy sprawdic czy slizgawkowicz nie jest online bo moze go zablokowac na pewien czas], normalnie wbija w biblioteke i pobiera, a potem moze grac ze swojego i zdobywac trofea.


To wersja z dobrym kumplem.

1 konto = 1 podstawowa konsola do niego przypisana w danym czasie
1 konsola = nie wiem chyba limit 26 kont podstawowych



BONUS:

Istnieje też wersje cebulowania ultra 1000, opatentowana przezemnie:
Jest Ślizger i Ślizgawkowicz, chcą ograć grę na premierę, ale hajsu szkoda. Tworza nowe konto, o nazwie nie wiem, KADŁUB i na tym koncie kupują grę.
Następnie któryś z nich, powiedzmy ślizger, loguje się na to konto przy użyciu swojej konsoli i ustawia ją jako podstawową dla konta. Pobiera grę i gra ze swojej konsoli.
Jak już pobierze, to wtedy wgracza Ślizgawkowicz, który też loguje się na konto KADŁUB i UWAGA od pewnej aktualizacji zostanie zapytany czy chce ZDALNIE zmienić konsole podstawową na swoją i czy chce to zrobić. Odpowiada że tak, zmienia to i pobiera gra oraz gra ZE SWOJEGO konta.

Pomyślicie no fajnie, ale o chuj chodzi? Mianowicie, zmiana konsoli podstawowej aktualizuje się w systemie Sony z pewnym opóźnieniem - co powoduje, że ślizgerowi na grze pojawi sie kłódka za 2-3 dni, wtedy to on zaloguje się na konto KADŁUB ponownie i zdalnie wyjebie konsole ślizgawkowicza, który znów ma 2-3 dni zanim powtórzy proces. I tak do usranej

W tym wariancie jak sie kurwa uprzecie to można dzielić 1 grę na trzech, bo trzeci może gra z poziomu konta z grą nie wbijając trofki [ale pilnujcie zeby go sila nie wylogowac bo zablokujecie go]

Powyzszy sposob nie zawsze dziala i ma to o dziwo cos wspolnego z dostawcami internetu i blokowanie DNS, takze musicie sami rozkminiać.

można zadawać pytania
Ja jako slizger ustawiam konto kolegi na swojej konsoli jako podstawowe, ale jak powinien mieć ustawione kolega?
Największa pizda na forum:

Mider
ODPOWIEDZ