Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Bolo »

Ja mam wyjebane bo i nie ma chuja, że gta będzie chujowe wiec czekam tylko na datę premiery i jakieś oficjal info, pewnie w przyszłym roku najszybciej, w tym pod koniec roku ze red dead na pc i ma to sens.

Ja sobie najebany kupiłem hirosy 3 na gogu i muszę przyznać, że tak jak 15 lat temu, dalej ta gra to jebany majsterszyk. Moda HD oczywiście wgralem, nie jestem pojebany.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4591
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Groszek »

con shonery pisze: 07 lip 2019, 20:45 kozacko mysle
południowoamerykańskie miasto w latach 70, misje w dżungli, favelach i zatłoczonych miastach pełnych starych wozów z usa, do tego kokainowe wybrzeże stanów, blichtr, neony, sztuczne cycki, wchodze w to ajjj kurwa
Już w to w głowie gram :joint:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Rev »

To fejk raczej, osobiscie wolałbym GTA osadzone w Azji, cos w stylu Sleeping Dogs, to dopiero by był rozpierdol - Sleeping Dogs to dowod na to jak kozackie mogloby byc GTA w tamtych rejonach
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4455
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Kalom »

to obczaj yakuze0 może
:joint: [*]
Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Rev »

Znam, nie jest to na szczycie mojej listy must play, ale kiedyś dam szanse, z tym że z tego co widziałem, to nie jest to chyba gra typowo w stylu GTA, za to Sleeping Dogs już jak najbardziej
Awatar użytkownika
Chojny
Posty: 471
Rejestracja: 10 maja 2019, 16:48

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Chojny »

najchętniej widziałbym gta w europie (w końcu londyn był juz kiedyś), piątka była już tak kompletną dekonstrukcją współczesnej ameryki, że już nie mieliby nic do dodania w tym temacie. a tak jakaś fikcyjna wersja londynu albo paryża dałaby przestrzeń do opowiedzenia/sparodiowania licznych problemów naszej części świata, propsowałbym

oby tylko przebudowali trochę koncepcję sandboxowej rozgrywki, rdr 2 było piękne fabularnie i wizualnie, ale gameplay tego typu w 2018 już tak nie trybił jak kiedyś, nie wiem czy by chciało mi się jeszcze grać w kolejny tytuł rockstara z jałowym poruszaniem się od znacznika do znacznika i podkładaniem bomb tam gdzie chcą twórcy i chowaniem się tam gdzie chcą twórcy, z toną skryptów po drodze, wiecie ocb
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

oby tylko przebudowali trochę koncepcję sandboxowej rozgrywki, rdr 2 było piękne fabularnie i wizualnie, ale gameplay tego typu w 2018 już tak nie trybił jak kiedyś, nie wiem czy by chciało mi się jeszcze grać w kolejny tytuł rockstara z jałowym poruszaniem się od znacznika do znacznika i podkładaniem bomb tam gdzie chcą twórcy i chowaniem się tam gdzie chcą twórcy, z toną skryptów po drodze, wiecie ocb
o to to

w samo sedno
Obrazek
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4384
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

w pierwszej części GTA miało miejsce w Liberty City, Vice City i San Andreas, a od III do V te lokacje się powtarzały. Biorąc to pod uwagę myślę, że VI - Vice City, a później dostaniemy fikcyjne Anywhere City z GTA2 lub Londyn. Ewentualnie powrót do Liberty City
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1122
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Lowrider »

kończę rdr2 i i no jest to dobra gra, ale w sumie to mnie nie wciągnęła jakoś mocno

nie mam dupokanapki na zbieranie roślinek i polowanie, w grach staram się zrobić wszystkie misje poboczne i pytajniki i elo wio następna. no i tak se gram w tego read deada od trzech miesięcy i włącze na godzinę, zrobię dwie-trzy misje poboczne i sobie wyłącze

jedyny wyjątek gdzie faktycznie się wciągnąłem to był
Spoiler
fragment na wyspie gdzie te misje masz jedna za drugą i jest jakaś intensywność w tej historii
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Jarekk »

no ja doszedłem tak do połowy gry i musiałem se zrobić odpoczynek na jakieś 2 miesiące. wróciłem, skończyłem, historia bardzo fajna i klimat, ale jak ktoś mówi, że ta gra jest lepsza od wiedzmina no to kaman
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

to kurwa sterowanie, tfu
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4455
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Kalom »

Jarekk pisze: 08 lip 2019, 14:23 jak ktoś mówi, że ta gra jest lepsza od wiedzmina no to kaman
dwie fajne przygoduwki to można rzucać porównania
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Bolo »

Nintendo Switch Lite zaprezentowane, tańsze o 1/3. Nie da się odłączyć joy conów, nie da się podłączyć do telewizora, taki 3ds na koksie.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11738
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: FLoo »

Wytłumaczy mi ktoś łopatologicznie co zrobić by kupować na spółe gry na ps4? I żeby dwie osoby mogły potem grać?

[mention]Cz4rny1337[/mention]
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

Uwaga wjeżdżam:

Mamy dwie osoby i dwie konsole:

Ślizgawkowicz i konsola Y
Ślizger i konsola X

Mimo ciężkich czasów jakie nastały nadal się kochają i chcą dzielić się grami. Dlatego robią tak:

Ślizgawkowicz na swoim koncie PSN ma zakupione full zajebistych gierek i PS Plus na 3 lata. Ślizger jak to ślizger, bida z nędzą ledwo konsole kupił. Aby temu zaradzić należy na konsoli X zalogowac się przy użyciu danych "Ślizgawkowicz" i po zalogowaniu ustawić te konsolę jako konsole podstawową dla tego konta.
Skutkuje to:
1. Na konsoli Y ślizgawkowicz gra z poziomu własnego konta I TYLKO własnego konta. Ponadto musi być online bo konsola co jakiś czas sprawdza jego licencje na gry w bazie. Absolutnie nie może on ustawiać własnej konsoli jako podstawowej dla własnego konta.
2. Na konsoli X ślizger gra na koncie ślizger, ale uzyskuje dostęp do wszystkie co jest na koncie ślizgawkowicz. Ma plusa i dostęp do gier. Mają to wszystkie konta zalogowane na danej konsoli. Nie musi być online. Materiały dodaje wchodząc na konto Ślizgawkowicza [nalezy sprawdic czy slizgawkowicz nie jest online bo moze go zablokowac na pewien czas], normalnie wbija w biblioteke i pobiera, a potem moze grac ze swojego i zdobywac trofea.


To wersja z dobrym kumplem.

1 konto = 1 podstawowa konsola do niego przypisana w danym czasie
1 konsola = nie wiem chyba limit 26 kont podstawowych



BONUS:

Istnieje też wersje cebulowania ultra 1000, opatentowana przezemnie:
Jest Ślizger i Ślizgawkowicz, chcą ograć grę na premierę, ale hajsu szkoda. Tworza nowe konto, o nazwie nie wiem, KADŁUB i na tym koncie kupują grę.
Następnie któryś z nich, powiedzmy ślizger, loguje się na to konto przy użyciu swojej konsoli i ustawia ją jako podstawową dla konta. Pobiera grę i gra ze swojej konsoli.
Jak już pobierze, to wtedy wgracza Ślizgawkowicz, który też loguje się na konto KADŁUB i UWAGA od pewnej aktualizacji zostanie zapytany czy chce ZDALNIE zmienić konsole podstawową na swoją i czy chce to zrobić. Odpowiada że tak, zmienia to i pobiera gra oraz gra ZE SWOJEGO konta.

Pomyślicie no fajnie, ale o chuj chodzi? Mianowicie, zmiana konsoli podstawowej aktualizuje się w systemie Sony z pewnym opóźnieniem - co powoduje, że ślizgerowi na grze pojawi sie kłódka za 2-3 dni, wtedy to on zaloguje się na konto KADŁUB ponownie i zdalnie wyjebie konsole ślizgawkowicza, który znów ma 2-3 dni zanim powtórzy proces. I tak do usranej

W tym wariancie jak sie kurwa uprzecie to można dzielić 1 grę na trzech, bo trzeci może gra z poziomu konta z grą nie wbijając trofki [ale pilnujcie zeby go sila nie wylogowac bo zablokujecie go]

Powyzszy sposob nie zawsze dziala i ma to o dziwo cos wspolnego z dostawcami internetu i blokowanie DNS, takze musicie sami rozkminiać.

można zadawać pytania
Obrazek
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11738
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: FLoo »

KC [mention]Cz4rny1337[/mention] :bowdown:

Plusa tez maja dwie osoby?
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

tak, tak, tylko musisz gry z plusa dodawac tez z poziomu konta ktore je ma, no i nie uzyskasz dostepu do [na koncie ktore nie ma plusa, a korzysta z plusa jako podstawowe]:

- sejwów w chmurze
- bonusów za plus
- zniżek z plusa

ogólnie po prostu multi + gry

No i finalnie wychodzi po 80 zł głowa [przy zakupie rocznego za 160] na rok. 6,7 zł na miesiac. I przy takiej cenie srasz w te gry co dają xD



Teraz ciekaw czy bedzie mozna tak dzielic EA Acess, bo wtedy wyjdzie 40 zl czy tam 50 na rok.
Obrazek
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Miechu »

Przymierzam się powoli do kupna swojej pierwszej konsoli. Powiedzcie mi proszę. PS cz Xbox? Jakie są plusy i minusy obu? Czytałem coś o jakiś subskrypcjach. Jak to jest, bez tego w nic nie program? Czy warto brać coś teraz czy czekać na nowsze modele? Rozważam używki albo nowki na raty. Pomóżcie :D
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

Skasuj tego posta szybko
Obrazek
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Bolo »

zgadzam się z czarnym
Spoiler
kup ps4 jesli chcesz singla jak chcesz dobre mordeczki do chujowych gier multi jak fifka to xbox ale ogolnie to wez ps4
Wygrzeszam Cię, mordzia.
ODPOWIEDZ