Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Bolo »

Jebać Ubisoft, potwierdzam. Ile można kurwa robić jedną grę jesli chodzi o mechanikę i jedynie ubierac ją w inne skiny.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2359
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: kshaq »

Nie sądzę, żeby kolejną część robili. Może jakiś remaster? Bo Elex to gówno jebane jest
Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Rev »

Aa, to to wiem. Jeśli nad czymś pracują to pewnie nad Elexem 2, nie ma szans na nowego Gothica raczej, a przynajmniej nie w najbliższej przyszłości. Jako fan serii podjaralem sie Twoim postem sądząc, że przegapiłem jakieś info ;<
Awatar użytkownika
Chojny
Posty: 471
Rejestracja: 10 maja 2019, 16:48

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Chojny »

więcej info o projekcie from soft x g.r.r. martin
ELDEN RING, developed by FromSoftware, Inc. and BANDAI NAMCO Entertainment Inc., is a fantasy action-RPG adventure set within a world created by Hidetaka Miyazaki – creator of the influential DARK SOULS video game series; and George R.R. Martin – author of The New York Times best-selling fantasy series, A Song of Ice and Fire. Danger and discovery lurk around every corner in FromSoftware’s largest game to-date. Hidetaka Miyazaki, President and Game Director of FromSoftware Inc. known for directing critically-acclaimed games in beloved franchises including Armored Core, Dark Souls, and Sekiro: Shadows Die Twice. George R.R. Martin is the #1 New York Times bestselling author of many novels, including the acclaimed series A Song of Ice and Fire - A Game of Thrones, A Clash of Kings, A Storm of Swords, A Feast For Crows, and A Dance with Dragons. As a writer-producer, he has worked on The Twilight Zone, Beauty and the Beast, and various feature films and pilots that were never made.
czyli nie będzie w świecie pieśni lodu i ognia, spoko bo nie pasował mi do twórczości miyazakiego
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6876
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: instinkt »

ciekawostka, ale mimo wszystko :bowdown:
ciekawe jak to się rozwinie
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4374
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

fajnie, że EA przeniosło Fifa Street do Fifa20 i dadzą możliwość gry na hali i na ulicach. Najnowsza giera z serii Fifa Street, ta z 2k12 była całkiem wporzo i tryb kariery wymaksowałem. Na pewno lepsze to niż kampania Alexa Huntera
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
hustler342
Posty: 461
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:35
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: hustler342 »

Warto brać Borderlands The Handsome Collection za 27 złotych na steamie? Nigdy nie grałem
Awatar użytkownika
tacocabana
Posty: 243
Rejestracja: 22 kwie 2019, 8:36

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: tacocabana »

Dla samego faktu, ze ta promka to kurwa 97% warto, plus jesli znajdziesz ziomeczka z ktorym moglbys pograc, zabawa jest jeszcze wieksza
:joint:
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

TIL that when you look at the first letter of every tweet God of War director Cory Barlog made starting from the game’s anniversary on April 1st, it spells out “RAGNAROK IS COMING”

Daj mi to
Obrazek
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4374
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

hustler342 pisze: 09 cze 2019, 9:18 Warto brać Borderlands The Handsome Collection za 27 złotych na steamie? Nigdy nie grałem
ja mam ustawiony rynek turecki na Steam i aktualna cena za ten pakiet wynosi ~8PLN. Jak masz znajomego do gry na coopie to jak najbardziej, bo w trybie jednoosobowym Borderlands jest nudne
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: MoTyW »

SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9068
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

Cyberpunk my ass
chyba znalazłem grę ostateczną (ultimate)
https://www.youtube.com/watch?v=jGa9822kdrw
:bowdown:
Obrazek
Awatar użytkownika
makaron
Posty: 91
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:23

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: makaron »

kurwa grałem w to ostatnio u ziomka ale to jest trudne skurwysyństwo, pierwsze drzewo próbowałem ogarnąć chyba z 10 minut. ale jak przejdziesz pierwsze drzewo to chcesz dalej i próbujesz później się wkurwiasz bo się gdzieś wdrapiesz jeden ruch i spadasz w dól i nie chcesz grać ale za 10 minut znowu chcesz spróbować. filmik z rekordu świata rozjebał mi łeb bo nie wyobrażam sobie tak kręcić myszką.

https://www.youtube.com/watch?v=7dSV1V1s-P8 no kurwa niemożliwe to jest

no i ride snake rozpierdol. przecież bym chyba rozjebał pół bloku.
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3944
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: wrubel »

co lepsze? ps5 czy nowy xbox?
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9068
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

czekaj dopiję kawę

Moriarty z IGN twierdzi, że PS5 ma być zauważalnie mocniejsze niż nowy Xbox, ciekawe jak exy, jeśli tak jak w obecnej generacji to już w ogóle pozamiatane
Obrazek
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Peyton »

ciekawe o ile mocniejsze, zważywszy, że Xbox ma mieć bodaj 12tflp...? Też nie wiem czy w Xboxie ma być dysk SSD? Być może stąd wzięło się Moriarty'emu pozorne poczucie tego, że ps5 jest/będzie mocniejsze, no bo jednak SSD robi tu mega robotę (w teście na Spider-Manie wyszło, że loading screen został skrócony z ~15s na ps4pro, do 0.8s na ps5). Ciekawe czy to to zostało potraktowane jako 'mocniejsze' (osiągi w grach), czy mówił o samych podzespołach?
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

no mi bardziej niz na fajerwerkach zalezy na krotkim czasie wczytywania

na dniach wychodzi Judgment od twórców Yakuzy, czekam na recenzje i chyba powijam, chociaz mam milion nieskonocznych gier, ehhh jak zyc
Obrazek
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Bolo »

Są jakieś info konkretne czy tak sobie gdybamy o konsolkach?

[mention]MoTyW[/mention] kotor remake confirmed jak chuj.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Peyton »

[mention]Bolo[/mention] co do ps5 to z konkretów chyba tylko (lub aż) tyle, co pokazali właśnie wydajność konsoli na loading screenach na dysku SSD.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Bolo »

A no czyli mocno gdybamy. Dla mnie liczą się tylko i wyłącznie gierki w które nie zagram na kompie, resztę mam w chuju typu gdzie dostane 3 fps więcej w Novigradzie albo czy moja konsolka lepiej fituje z stolikiem.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
ODPOWIEDZ