Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
enjoy1g
Posty: 409
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:37

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: enjoy1g »

con shonery pisze: 16 gru 2019, 9:21 kurka, w observerze pozą robotą detektywistyczną i halucynacjami, które były spoko, wjechało chowanie się pod biurkami w ciemnościach przed jakimś mutantem i chuj, uninstall, a było bardzo spoko ;(

poszukiwania gry na urlop trwają, Prey chyba odpada, bo wyczytałem że tam też ciągłe napięcie i jump-scary bo atakujące kurwiska mogą się zamienić w ołówek czy krzeslo
Sprecyzuj czego oczekujesz od gry na urlop. Czegoś żeby się bardziej odprężyć i ewentualnie pomyśleć itp? Polecam Outer Wilds (nie mylić z outer worlds) lub Journey
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

w iconoclast se poskacz
Obrazek
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: zemsta1kadluba »

Ja sobie ostatnio po latach wróciłem do Heartstone i niezła inba się odkurwia, karty tak op że na największych rangach w parę tur ludzie robią cały stół 8/8. Ale tryb Ustawka strasznie mi się wkręcił.
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Iszji
Posty: 482
Rejestracja: 23 maja 2019, 1:10

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Iszji »

Mam aktualne pytanie, czemu nikt nie umie stworzyć bardziej angażujacego rpga niż 10 letni fallout new vegas? Czemu, pytam. Nawet sam obsidian nie dał rady. Ehh, ile lat jeszcze mam rozmawiać sobie z cezarem o systemach politycznych i symulować rozmowy z blade runnera z ulyssesem. Czemu dumbing down tak bardzo odrzuca mnie od wszystkiego :( Czas pożegnać się chyba z szukaniem w grach z ciekawymi mechanikami czegoś więcej niż tylko głupiej relaksującej rozrywki.
Literatura niepoważna usiłuje rozwiązać problemy egzystencji. Literatura poważna je stawia. [...] Literatura poważna nie jest po to, żeby ułatwiać życie, tylko żeby je utrudniać.
Awatar użytkownika
enjoy1g
Posty: 409
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:37

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: enjoy1g »

[mention]Iszji[/mention] Disco Elysium?
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2351
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kshaq »

Podbijam, kurwa DISCO ELYSIUM
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

z tą grą na urlop chodziło mi raczej, że będę miał czas by w coś wsiąknąć, niekoniecznie musi być relaksująca, byleby nie było straszaków wyskakujących z dupy bo jestem lamusem :( Outer Wilds i Journey doskonale tytuły ale ograne, w ogóle mam wrażenie, że widziałem już wszystko co mnie interesuje;( no jeszcze SpiderMan, którego pożyczę od kolegi jak przejdzie, Control które kupię jak stanieje i Disco Elysium, w które zagram jak wyjdzie na ps4
chyba trza będzie napierdalac w DarkSouls3
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

Yakuzaaaaaaaaaaa 0

tak to widze
Obrazek
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

no dobra, dopiąłeś swego (ale poczekam jeszcze na promke, bo dawno nie było i cos czuje że może byc tuż tuż)
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

No za te 39 zł to nawet jak Ci sie nie spodoba specyfika zadan pobocznych to warto dla samego watku glownego, ja za jakies 50 zl fizyczna kupilem i podobnie opchnalem tez polecam [chociaz gry to tu jest na 100h~]
Obrazek
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

39 to bym sie nie zastanawial, teraz na psn jest za 79 a to juz poważny pinondz :exclaim:
Awatar użytkownika
Iszji
Posty: 482
Rejestracja: 23 maja 2019, 1:10

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Iszji »

Panowie, chyba was kocham, widziałem fragment i te dialogi oraz świat przedstawiony to coś na poziomie Pathologic 2 a jednocześnie nie odrzucają kulawą mechaniką jaka tam występuje. :bowdown:
Literatura niepoważna usiłuje rozwiązać problemy egzystencji. Literatura poważna je stawia. [...] Literatura poważna nie jest po to, żeby ułatwiać życie, tylko żeby je utrudniać.
nigdyniebralemkoksu
Posty: 194
Rejestracja: 22 maja 2019, 17:09

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: nigdyniebralemkoksu »

Skończyłem sobie wczoraj pierwszego runa w Nier: Auomata. Dziwię się, że tak późno kupiłem, bo ta akcja z dema, która jest prologiem to jedno z lepszych wejść jakie widziałem.
Trochę zdziwiłem się jaka ta gra jest brzydka gdy tylko wszystko nie wybucha na ekranie. Natomiast walki z bossami są świetnie zrobione. Elementy bullet hellowe piękne. Dziwi mnie, że jest dość łatwa, bo zginąłem 2 razy, natomiast hard jest bardzo hard, i za bardzo, żebym się z tym męczył.
Zaczynam drugi run dzisiaj.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

Ja właśnie skończyłem ostatniego Bioshocka. Infinite, bo o nim mowa, to dosyć spory spadek jakościowy w porównaniu do genialnych 2 pierwszych części. Generalnie jest fabuła ok ale mnie jakoś nie wciągnęła. No i ma trochę nielogiczności. Klimatem i kreacją świata nie dorównuje podwodnemu Rapture. No i wkurwiało to jak cały czas gra trzyma gracza za rękę. Nie masz amunicji? Spoko, Elizabeth Ci podrzuci. Masz mało życia? Już do Ciebie leci apteczka. Nie wiesz gdzie iść? Pod jednym przyciskiem masz strzałkę z kierunkiem. Oczywiście, można z tych opcji nie korzystać ale niesmak po tym jak gra traktuje Cię jak debila pozostaje. No ale strzela się nadal fajnie. Moce też spoko ale ja korzystałem praktycznie z dwóch. No i Elizabeth. Jej postać to duży plus.
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: DeDoK »

Enter the Gungeon (zawsze myslalem ze jest Dungeon XD) fajna gierka, tylko najdalej poki co do 3 pietra dochodze, i ciezko jest gdzies nie dostac losowego obrazenia :/
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

po pierwszym posiedzeniu yakuza zero wydaje sie na moj gust zbyt japońska, ale jeszcze sproboje
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: daveyo »

Podobno giera jest bardzo długa jeśli chce się ją przejść na 100%.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: oyche »

ja se kupiłem dziś undertale za te 4e, fajna śmiechulcowa gierka, tylko trochę za dużo tych encounterów
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

con shonery pisze: 22 gru 2019, 22:11 po pierwszym posiedzeniu yakuza zero wydaje sie na moj gust zbyt japońska, ale jeszcze sproboje
Dojdź chociaż do chapteru 3, przyzwyczaisz się do cutscenek i ich rożnego rodzaju
Obrazek
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Cut scenki to tam chuj, jest klimacik. bardziej wybija mnie z rytmu to jak np. bohater postanawia prawie zabić kłócących się pijaczków w ciemnej alejce, wgniata ich tryskające krwią twarze w ściany, ci po laniu zapominają o waśni i jeden drugiemu oferuje wspólny spacer, hihihi, a teraz wracamy do poważnej fabuly, jest przypał na dzielni. Ale może to być również plus, czas pokaże
ODPOWIEDZ