Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: genocidegeneral »

ahh perfecto
Spoiler
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
mxrio
Posty: 36
Rejestracja: 11 lis 2019, 18:31

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: mxrio »

Napierdalam w COD: MW (2019) i mega dobry, kampania single mistrzostwo jeśli chodzi o fabułę, multik najlepszy od paru części ale nadal potrzebuje parunastu patchy żeby grało sie przyjemniej, polecam
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Peyton »

też nakurwiam w codzika. Kampania zajebista, ale główne zainteresowanie to multiczek.
Awatar użytkownika
enjoy1g
Posty: 409
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:37

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: enjoy1g »

Grał tu ktoś w The Outer Worlds?
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

Skończyłem Detroit Become Human, od pewnego momentu nic nie szło tak jak to widziałem i chciałem potoczyć, a jakos nie ciągnie mnie żeby przechodzić drugi raz

Rozczarowany jestem XD
Obrazek
Emdowu
Posty: 56
Rejestracja: 26 kwie 2019, 13:30

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Emdowu »

enjoy1g pisze:Grał tu ktoś w The Outer Worlds?
Blazfm już skończył, ja mam 20 poziom i jestem gdzieś tak za połową gry, polecam ten tytuł :)

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Prez »

Cz4rny1337 pisze: 13 lis 2019, 1:07 Skończyłem Detroit Become Human, od pewnego momentu nic nie szło tak jak to widziałem i chciałem potoczyć, a jakos nie ciągnie mnie żeby przechodzić drugi raz

Rozczarowany jestem XD
kurwa to samo miałem, później to prawie każdy mój wybór skutkował czymś zupełnie innym (często odwrotnym) niż przypuszczałem i cała historia potoczyła się kompletnie nie tak jak chciałem, no ale ma to swój urok
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

fabuła detroit become human
ANDOID = CZUJE, DOBRY - SUPER!:)
CZŁOWIEK = UPRZEDZONY, ZŁY - FUJ:(
ALE CZEKAJ, NIE WIEM CZY NA PEWNO ROZUMIESZ:
ANDOID = CZUJE, DOBRY - SUPER!:)
CZŁOWIEK = UPRZEDZONY, ZŁY FUJ - FUJ:(
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Luxair »

Zacząłem Batmana Arkham Knighta ale nie ogarniam akcji z wciągarką na Batmobilu, wrrrr
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Lowrider »

też się wkurwiałem na początku ale to jest w sumie izi, l2 na celowanie, r1 na podłączenie wyciągarki i potem zazwyczaj jedziesz do tyłu/w bok żeby coś wyciągnąć/przesunąć albo adekwatnie
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: daveyo »

Ja jakiś czas temu skończyłem Q.U.B.E 2, jeśli ktoś lubi gry logicznie to ta gra jest dla niego. Bardzo przyjemna, satysfakcjonująca i co najważniejsze nie jest irytująca. Poziom tych zagadek oceniłbym na poziom średni. Mam już doświadczenie w takich grach więc może było mi łatwiej. Ciekawe mechanizmy do których jesteśmy wprowadzani stopniowo więc idzie wszystko ogarnąć. Historia też tam jakaś jest. Oprawa graficzna piękna. Nic tylko grać. Muszę dorwać pierwszą część.
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: badi »

hej tak się zastanawiam czemu zrobili na ps4 crasha jakieś wyścigi, a nie ma tego zajebistego crasha basha co się latało i spychało z lodowych tafli, napierdalało skrzynkami czy odbijało kuleczki? przecież na cztery pady to byłaby teraz idealna rozrywka na długie, jesienne wieczory z upalonymi znajomymi. czy ktoś coś słyszał na ten temat? może ma się pojawić coś takiego, a ja nic nie wiem, bo się nie interesuję?
Awatar użytkownika
Muzykometeoropata
Posty: 88
Rejestracja: 09 maja 2019, 12:03

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Muzykometeoropata »

Odpaliłem The Binding of Isaac: Afterbirth taka prosta gra a tak wciąga.
Awatar użytkownika
Chojny
Posty: 471
Rejestracja: 10 maja 2019, 16:48

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Chojny »

w końcu po 1,5 roku ukończyłem oryginalną trylogię uncharted więc mogę się wypowiedzieć. dzieliłem to sobie porcjami bo jednak maraton trzech z rzędu gier o tym jak drake z sullym albo kimś tam wchodzi do grobowca, rozwiązuję zagadkę, znajduje artefakt i wychodzi z grobowca walcząc z armią generycznego bad guya który akurat zjawił się na miejscu, to trochę za wiele

jedynka do przejścia raz i zapomnienia, zdecydowanie się zestarzała, sekwencje na skuterku wodnym = chuj, a mutanty nagle z dupy pod koniec z gry już zupełnie mnie zdenerwowały

dwójka pod każdym względem doskonalsza, ale to każdy wie. ograłem już wcześniej lost legacy więc nie zostałem rozjebany etapem na pociągu, no ale rozumiem jakie to musiało być mocne w czasach premiery. chętnie kiedyś wrócę na hardkorowym poziomie trudności, choć zniechęca mnie wizja przeciągniętego ostatniego aktu i beznadziejnej finałowej walki z bossem

co do trójki to zapadło mi w pamięci że śp rekon strasznie hejtował, ale ja uważam że to równie dobra pozycja co dwójka, a nawet troszkę jednak lepsza przez garść drobnych usprawnień - choćby walki wręcz która w końcu zaczęła mieć sens. cały etap na wrakowisku i statku, chociaż był ZUPEŁNIE zbędny fabularnie, zapadł mi w pamięci jako najlepsza sekwencja całej serii, arcydzieło dobrego designu lokacji

teraz jeszcze czwóreczka kiedyś tam, czekam na super promocję albo uprzejmość z strony ps plus
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

No ja też uważam, że jeśli chodzi o Uncharted to z każdą częścią było coraz lepiej. A czwóreczka to już idealnie domyka całą serię i jest w ogóle piękna od początku do końca. Najbardziej zapamiętywalne sekwencje w niej były. Bardzo fajne gry ogólnie. Ja jeszcze mam do ogrania The Lost Legacy tylko ale zrobię to jak skończę The Last of Us.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

Lost Legacy dla mnie lepsze niż 4
Obrazek
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: cloud »

ja to olałem w pewnym momencie to Detroit Become Human, bo przy każdym chapterze (?) wydawało mi się, że zrobiłem wszystko w 100% i niczego nie przeoczyłem, a w podsumowaniu wychodziło jakbym odkrył z 1/4 możliwych rzeczy. jebać.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: oyche »

a jakie mieliście zakończenia w detroit tak z ciekawości? ja byłem team ludzie bo wkurwiała mnie ta presja ze strony gry na oswobodzenie androidów
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

No ja balansowalem w zależności od tego kim byłem (moj błąd w sumie) i tak:
Spoiler
Jako Marcus walczyłem pokojowo o prawa androidów, jako łaska nie zmieniłem nastawienia do dziecka kiedy odkryłem ze to android tez i chciałem uciec, jako detektyw robiłem wszystko żeby rozwiązać sprawę ale balansowalem trochę pomiędzy ludzkimi odruchami aby przyjaźnić się z hankiem. Finalnie:
- Marcus podczas marszu został zastrzelony, i od tego momentu moj plan zaczął się jebac. North przejęła kontrole i zrobiła wojnę
- łaskę i dziewczynkę rozjebala straż graniczna bo zobaczył typ zamieszki
- Hank się na mnie wkurwil i zrzucił z dachu a ja zostałem robotem bo nie miałem innej opcji dialogowej.
Droidy wypierodlono do obozów i elo koniec

Chujowe 3/10
Obrazek
Awatar użytkownika
FMH
Posty: 344
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:08

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: FMH »

grał ktoś w te nowe dżedaje? widziałem chwilę gameplayu i ta gierka wydaje mi się być takim najnowszym God of Warem w świecie Gwiezdnych Wojen, czyli całkiem zachęcająca. opłaca się brać origin passa?
kocham pozdrawiam

#COYG
ODPOWIEDZ