Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

no pokonujesz bossa, a potem idziesz na te platforme na srodku i wciskasz L1 bodajze i Cie wiezie na gore

ofc jak masz wszystkie krysztaly fioletowo-rozowe
Obrazek
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Jarekk »

zdaje mi się, że tylko fioletowe wystarczą i chyba jako jedyne są wymagane
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: 2ps__ »

xddd nie wiedziałem, że trzeba l1 wcisnąć, dzięki chłopaki

e: nie widział ktoś gdzieś jakiejś dobrej oferty na pada do ps4?

e2: powinalem w mediamarkt pada i ctr nitro fueled za 3 bomby polecam tę ofertę
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

Co już rozjebany?
Obrazek
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Prez »

aktualnie grane Last of us + UFC 3 jak ktoś na ps ma ochotę ponapierdalać się po miskach to można pomyśleć.

btw, macie jakieś sprawdzone stronki z customowymi padami? jeden mi się trochę pierdoli i chętnie bym kupił jakiś inny niż te basic kolory.
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Jaayu »

Kane & Lynch 2 : Dog Days, było za 3 zł na steamie (a akurat pozbyłem się sporo skinów i skrzynek z CSGO bo nie gram) więc zakupiłem i kurwa szkoda, że styl dokumentalny (a wręcz snuff film) jest praktycznie niewykorzystywany w grach. Tylko Manhunt miał podobną jazdę z tym reżyserem. Ogólnie gra taka se, ale ten ciężki klimat i cały styl artystyczny rozpierdala.
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Gnog (do 15 sierpnia za darmo na epicu), super zabawka. Proste, relaksujące łamigłówki w świetnej oprawie, wzbudzają dziecięcą ciekawość i nie pozwalające się oderwać. Dopadł mnie syndrom "jeszcze jeden level" aż przeszedłem całość, szkoda że jest takie krótkie.
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: insane »

gram teraz w mario tennis aces (free trial do jutra) i giera jest mistrzowska. na jednej kanapie wiadomo - 10/10 jak rozpierdalasz dziewczyne 5:0 nie dajac jej wygrac. oprocz tego mozna online spuszczac srogi wpierdol alicji, ktora gra peach, albo mega pechowo przegrac z jebanym cziterem rafalem. do tego minigry, turnieje, tryb adventure i masa postaci.

takich gier mi brakowalo na innych konsolach.
Awatar użytkownika
rubinstein
Posty: 1097
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:21

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: rubinstein »

gram se w ion fury, fajna strzelanka na silniku builda. musze ograc tez starego dukea kiedys
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Bolo »

Ktoś też ogląda tvgry widzę.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
elaborat
Posty: 63
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:48

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: elaborat »

Tłukę ostatnio w cuphead, jaka to jest przejebana gra :bowdown:
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Peyton »

Cuphead świetna gra. Zatrzymałem się na tej kurwie cukierkowej (Baronessa Von Bon Bon) i nie mogę jej przejść. Na ostatnim etapie mnie zawsze rozpierdala.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Prez »

wczoraj skończyłem Detroit, ale to jest przejebana giera, polecam mocno jak ktoś się zastanawia nad wjechaniem w to. teraz chyba wyplatynuje, ciekaw jestem innych ścieżek fabularnych.
Spoiler
jeżeli przeszedłeś, jakie miałeś zakończenie?
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: 2ps__ »

Spoiler
u mnie tego chłopka mesjasza androidzkiego odjebali na manifestacji, typiara z dzieckiem została rozkurwiona na wysypisku śmieci, a ten trzeci typek policjant okazało się, że stworzyli go tylko po to, żeby zbadać mechanizm stawania się dewiantem i przyczynił się mocno do unicestwienia całej "rasy"
nie wyobrażam sobie żeby dało się coś spierdolić bardziej i istniało gorsze zakończenie xd
Ostatnio zmieniony 29 sie 2019, 13:08 przez 2ps__, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Lowrider »

Prez pisze: 29 sie 2019, 12:02 wczoraj skończyłem Detroit, ale to jest przejebana giera, polecam mocno jak ktoś się zastanawia nad wjechaniem w to. teraz chyba wyplatynuje, ciekaw jestem innych ścieżek fabularnych.
Spoiler
jeżeli przeszedłeś, jakie miałeś zakończenie?
też skończyłem wczoraj
Spoiler
wszyscy mi chyba przeżyli manifestację, która po hollywoodzkim śpiewaniu robotów idących na rzeź została przerwana, a władze ugięły się pod naporem opinii społecznej, connor został defektem, uwolnił tysiące androidów z pomocą hanka i potem nie zajebał marcusa, kara razem z lutherem i dzieckiem uciekli z obozu koncentracyjnego i odnaleźli się na wysypisku śmieci- tutaj chyba coś zjebałem przy uciekaniu ze statku bo widziałem na schemacie że byłem w 1% ludzi którym nie udało się uciec xD no ale good ending koniec końców
gra spoko, ale dla mnie na raz, historia heavy raina dla mnie była jednak sporo lepsza i tam sobie doczytałem wszystkie możliwe zakończenia

@2ps__ wrzuć w spoiler co trzeba
elaborat
Posty: 63
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:48

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: elaborat »

Peyton pisze: 29 sie 2019, 10:16 Cuphead świetna gra. Zatrzymałem się na tej kurwie cukierkowej (Baronessa Von Bon Bon) i nie mogę jej przejść. Na ostatnim etapie mnie zawsze rozpierdala.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
[mention]Peyton[/mention] wczoraj ją przeszedłem, nie ma tragedii. Pamiętaj o supermocy :>
Ja mam trochę łatwiej, bo siadam przy piwku z narzeczoną i tłuczemy lamusów aż przejdziemy. Kupa zabawy, polecam serdecznie wszystkim :joint:
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Peyton »

Dzień dobry ślizgawkowicze,
Chciałbym tylko zakomunikować, że SuperHot-VR na Oculus Quest to najlepsze gaming-doświadczenie, jakie napotkałem w swoim życiu od bardzo dawna.
Odpierdalanie Neo z Matrixa, w celu uniknięcia kuli, która świszczy nam koło ucha - niesamowita sprawa.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

aaaa jebać, po materiale Ragnaroxa kupiłem Pathologic 2. Mam wątpliwości czy mi podpasuje (survivale to nie moja bajka) ale coś mnie ciągnie do tego świata... zobaczymy, więcej info [s]w szamce[/s] wkrótce
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Lowrider »

commandos jedyneczka i chuj, na dwa tygodnie mnie nie ma pewnie
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: mlodyperkez »

Kupiłem ostatnio Battlefronta 2 bo jest na przecenie za niecałe 20 ziko, póki co pograłem tylko z godzinke w multi, w najblizszym czasie planuje zagrac w single playera. Pyka ktos tutaj w to?
ODPOWIEDZ