Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Machuu
Posty: 99
Rejestracja: 22 kwie 2019, 12:09

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Machuu »

Whiskiz pisze: 29 maja 2019, 11:38 Bez obrazy ale żeby płacić hajs za regrety to trzeba byc co najmniej ułomnym, lecą już podczas levelowania + dochodzą respec pkt za niektóre questy. Przeważnie jak zaczynam ligę to do końca story + pare map i jestem w stanie spokojnie cofnąć drzewko o 30-40 pkt żeby zmienić build.
No lecą podczas levelowania to się zgadza, ale sam pewnie wiesz że 30-40 pkt. nie wystarczy na cofnięcie całego buildu, a w szczególności buildu wysokopoziomowej postaci. A za kilka zł można zaoszczędzić czas spędzony na farmieniu Regretow albo Chaosów. :)
Awatar użytkownika
Iszji
Posty: 482
Rejestracja: 23 maja 2019, 1:10

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Iszji »

chodzi o telefon ? chyba nie, kiedy to weszło przestałem używać konta, ostatnio mnie naszło, żeby pograć w coś i widzę, że na moim koncie inny mail, a mój brat nie ma mnie w znajomych. boję się tylko, do czego jeszcze mogą mieć dostęp.

edit: znalazłem się, jakaś ukrainska kurwa mi je ukradła i zdążyła dostać vac bana już. :bowdown: To konto nie było jakoś mega wartościowe i płakać nie będę, ale no jak, skoro nie używałem tego konta już od kilku miesięcy?
Literatura niepoważna usiłuje rozwiązać problemy egzystencji. Literatura poważna je stawia. [...] Literatura poważna nie jest po to, żeby ułatwiać życie, tylko żeby je utrudniać.
Awatar użytkownika
Whiskiz
Posty: 339
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Whiskiz »

Machuu pisze: 29 maja 2019, 13:25
Whiskiz pisze: 29 maja 2019, 11:38 Bez obrazy ale żeby płacić hajs za regrety to trzeba byc co najmniej ułomnym, lecą już podczas levelowania + dochodzą respec pkt za niektóre questy. Przeważnie jak zaczynam ligę to do końca story + pare map i jestem w stanie spokojnie cofnąć drzewko o 30-40 pkt żeby zmienić build.
No lecą podczas levelowania to się zgadza, ale sam pewnie wiesz że 30-40 pkt. nie wystarczy na cofnięcie całego buildu, a w szczególności buildu wysokopoziomowej postaci. A za kilka zł można zaoszczędzić czas spędzony na farmieniu Regretow albo Chaosów. :)
Palę po 50-200 chaosow na jedną mapę więc nie rozumiem tego Twojego podejścia, musisz wydać hajs to kup mtx jakiś a nie kupuj bezwartościowe currency :) Gram też max 3 buildami na ligę. Jak zaczynasz ligę to najlepiej wybierz sobie tani build który możesz później łatwo przerobić na coś innego gdzie potrzebne są już drogie itemki a wiadomo że zanim uzbierasz na wszystko. Wydaje po 50-60 ex na build więc jakbym miał tak zmieniać skille / drzewka / itemki co chwile to się mija z celem :D
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

con shonery pisze: 25 maja 2019, 9:34 kupiłem Gris i nie siadło mi, zupełnie nie wiem czemu, bo na ekranie wszystko się niby zgadza. ale dam jeszcze szansę
już wiem czemu. napisałem to po 20 minutach gry, po godzince zostawiam :bowdown:
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Peyton »

Cisnę ostatnio w Dead Cells na Switchu. Świetna gra, aczkolwiek poziom NG+1 to jest taki mega przeskok, ze o ciężki chuj. No ale i tak wracam do niej cały czas na kolejne podejścia.

/e: a no i zapomniałem o najważniejszym cudzie w postaci Kingdom Hearts 3 na ps4. Okurwa jakie to jest kolorowe, lekkie i wspaniałe to nie mam pytań. Próg wejścia (skomplikowanie rozgrywki) jest niski, więc gram z dziewczyną po jednej planszy i nawet ona radzi sobie bardzo dobrze nie będąc jakimś full wczutym graczem. Obecnie ciśniemy mapę z postaciami Toy Story i przyznam, że mała łezka się w oku zakręciła, bo to bajka mojego dzieciństwa mocno.
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 595
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Blazfm »

Sekiro

Jest ciężko póki co :roll:
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

przeszedłem wreszcie the adventures of captain spirit i mimo tego, że zagrałem w to dopiero po drugim odcinku LiS2 (zalecano grę przed), to i tak :bowdown:
wrócę jeszcze, bo mało co z opcjonalnych aktywności skończyłem
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: badi »

ja ogólnie całe życie grałem tylko w trzy gry: cm03/04, fify i tibia.

a ostatnio mi koleś pożyczył rdr2 i mimo, że na początku nie umiałem w konia to później ogarnąłem i łupałem jak głupi. do wczoraj, bo skończyłem.

no i teraz gościu mi dał god of wara (ps4) i jakoś średnio mi leży ten klimacik. wolę chyba coś bardziej realistycznego. co polecacie oprócz gta5?
Awatar użytkownika
insane
Posty: 1523
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: insane »

ja teraz mecze drugie dlc do ni-oh i strasznie w pizde dostaje, bo mam 115lvl, a sugerowany lvl postaci do misji to 200. nie mam czasu na grindowanie, wiec jesli zmiana buildu nie pomoze, to usuwam gre z dysku ;/
nigdyniebralemkoksu
Posty: 194
Rejestracja: 22 maja 2019, 17:09

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: nigdyniebralemkoksu »

[mention]badi[/mention] jeśli uważasz, że ci nie wchodzi przez zbyt fantastyczny setting to polecam MGS5, i tam też na koniu pojeździsz (możesz też zesrać się koniem, żeby przejeżdżający konwój zatrzymał się i wtedy z krzaków odpalasz rozłożone wcześniej C4 (więc jak widzimy koń z MGS > koń z RDR)).
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: badi »

dzięki cycu! popytam o ten tytuł wśród znajomych
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9067
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: genocidegeneral »

noo, w Metal Gear Solid też są różne loty typu płonący koleś nie do rozjebania czy jego sidekick, lewitujący dzieciak w kaftanie bezpieczeństwa i masce przeciwgazowej więc :lol:

już wolę typową quasi średniowieczną/antyczną fantastykę typu GOW czy innych wiedźminów niż takie melanże jak MGS czy jakiś nie wiem, Elex.
Obrazek
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Peyton »

Płonącego kolesia da się upolować zwabiając go pod zbiorniki z wodą i detonując je, a potem odsyłając go balonami do bazy.
Awatar użytkownika
pietrax
Posty: 944
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:15

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: pietrax »

Fell seal arbiters mask - powrót do fft(a) pełna parą, polecam fanom gatunku, 9/10
tout comprendre c’est tout pardonner
wie goed doet, goed ontmoet
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: phobos »

zasubowałem sobie po paru latach star wars: the old republic i jaranko, może nowe linie fabularne nie są na poziomie leveli 1-50, ale i tak warto ograć
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7124
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: piernikowyskoczek »

mówisz o kotfe i kotet? przyjemne dodatki i darmowe Hehe
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

miałem poczekać dłużej ale kupiłem jednak wczoraj trzeci odcinek LIS2 :3
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8626
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: 2rzyn »

baldurs gate 1
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 897
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:22

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Sergiusz »

przeszedlem dzisiaj firewatch i bardzo mnie ta gra urzekla
Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rev »

Tez przeszedlem pare dni temu, jest w pyte, a zakonczenie jest git a nie chujowe tak jak to wiekszosc mowi
ODPOWIEDZ