Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
r.u.s
Posty: 93
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:53

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: r.u.s »

Ja się nie mogę zabrać za Zaginięcie Ethana Cartera. Grał ktoś?
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

grałem, było takie se, niewiele utkwiło w pamięci poza bezsensownym gejmplejem. jakby twórcy bali się zrobić czysty symulator chodzenia i na siłę wrzucili mechanizm, żeby to była G R A, a kojarzę że było to frustrujące i bezsensowne rozwiązanie. ale jak ze wszystkim, musisz sam spróbować, może miałem wtedy zły humorek
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Jarekk »

Ja pograłem z pół godziny i dałem se spokój, mam takie same odczucia jak con shonery

A firewatch klasa oczywiście
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
Mokebe
Posty: 56
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:11
Lokalizacja: Senegal

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Mokebe »

a ja ostatnio zacząłem grać w Sekiro i jest w pyte
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

enter the gungeon za darmo w epic games store to myślę se, a spróbuję, no i zaaajebiozka. ostatnim razem bawiłem się tak przy the binding of isaac, no ale od tego czasu nie grałem też w żadne rogaliki, więc pewnie też stąd ta frajda. po tuzinie śmierci myślę, że powoli zaczynam wyczuwać rytm, oj będzie grane
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: KillerCroc »

Warto się chwytać Days Gone? Zastanawiam się czy kupić sobie po sesji a ze znajomych nikt nie mna :(
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

przysiadłem znów do enter the gungeon no i miodzio, jedyne co mi nie siada to muzyka. ale też im dlużej gram, tym badziej mam ochotę wrócić do isaaca, który wydaje się w nieokreślony sposób trochę ciekawszym doświadczeniem (nie wiem czy to dzięki innym mechanikom czy przez niesamowicie unikatowy i pojebany świat). jest tu może jakiś fan roguelike'ów? ja grałem tylko w te dwa, na co jeszcze koniecznie zwrócić uwagę? dead cells jakoś do mnie nie przemawia, spróbuję kiedyś jak będzie w dobr j promce, co poza tym?
Awatar użytkownika
Riddle
Posty: 104
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:03

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Riddle »

FTL, Nuclear Throne (dość podobne do Isaaca i Enter the Gungeon), Risk of Rain 1 i 2, Slay the Spire, Darkest Dungeon też, w każdej z tych gierek spędziłem sporo czasu i zawsze chętnie wracam
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2361
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kshaq »

Middle Earth: Shadow of War, satysfakcja z wymyślnego mordowania orków (więcej info w [Livescore] Masturbacja) jest nieziemska.
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: UlicaRzadzi »

Nie wiem gdzie to podpiąć to napiszę tu. Heroesy IV działają na windows 10 ? Za nic tego odpalić nie mogę.
Awatar użytkownika
rubinstein
Posty: 1097
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:21

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: rubinstein »

hmmm... mam instalke z goga i działała niby.
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Peyton »

Kupiłem w końcu Dark Souls 3 Complete Edition. Dzisiaj się za to biorę i już się nie mogę doczekać tego wpierdolu :cool:
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Bolo »

Buszki i Simsy
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

W GOW3 Remaster sobie gram pierwszy raz oprocz jakiegos losowego klikania lata temu i jest superancko, polecam wszystkim
Obrazek
Dancio
Posty: 274
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Dancio »

Wczoraj zakupiłem na ps4 The Elder Scrolls Elsweyr. Zapowiada się super zabawa. Ktoś z forumka może odgrywa ten tytuł?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Peyton »

Cz4rny1337 pisze:W GOW3 Remaster sobie gram pierwszy raz oprocz jakiegos losowego klikania lata temu i jest superancko, polecam wszystkim
Przeszedłem na najwyższym poziomie jeszcze na PS3. Ostatnia walka to była masakra, aczkolwiek świetne doświadczenie, gra bardzo dobra ogólnie.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

Ty no skonczylem tego GOW3 - kto nie gral temu polecam full [po zapoznaniu sie minimalnym z tym o co chodzi w ogole], wspaniala to byla zabawa

dla odmiany absolutnie zabawy nie stanowi gra w remaster Crasha trylogie, kupilem, lezalo, odkopalem i te kilka leveli to jest jakies nieporozumienie, nie wiem czy za malolata bylem taki kozak, czy teraz taki dziad, czy to wina tego sterowania, ale pluje w ryj tym ktorzy zrobili pare leveli
Obrazek
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1090
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Drmz »

Cz4rny1337 pisze: 08 lip 2019, 8:14 Ty no skonczylem tego GOW3 - kto nie gral temu polecam full [po zapoznaniu sie minimalnym z tym o co chodzi w ogole], wspaniala to byla zabawa

dla odmiany absolutnie zabawy nie stanowi gra w remaster Crasha trylogie, kupilem, lezalo, odkopalem i te kilka leveli to jest jakies nieporozumienie, nie wiem czy za malolata bylem taki kozak, czy teraz taki dziad, czy to wina tego sterowania, ale pluje w ryj tym ktorzy zrobili pare leveli
Crash kozaczek przecież. Czasem trzeba się namęczyć żeby ogarnąć jak przejść konkretny level, ale potem to już lecisz. Moja niuńka przeszła tą grę, a jej gra na konsoli przewaznie ogranicza się do jeżdżenia taksówką w gta.
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

zostaw mnie bandyto

nie no, odpalilem po dlugiej przerwie i od razu mnie przywitalo "temple ruins", a zaraz po nim "road to nowhere", potem bylo latwo i przyjemnie, ale pozegnalismy sie wczoraj przy "The High Road"
Obrazek
Awatar użytkownika
hustler342
Posty: 461
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:35
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: hustler342 »

Cz4rny1337 pisze: 08 lip 2019, 8:14 dla odmiany absolutnie zabawy nie stanowi gra w remaster Crasha trylogie, kupilem, lezalo, odkopalem i te kilka leveli to jest jakies nieporozumienie, nie wiem czy za malolata bylem taki kozak, czy teraz taki dziad, czy to wina tego sterowania, ale pluje w ryj tym ktorzy zrobili pare leveli
Spoiler
Obrazek
ODPOWIEDZ