Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
hustler342
Posty: 461
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:35
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: hustler342 »

Wygląda bardzo fajnie ale nie mam pada obecnie, da się w to dobrze grać na klawiaturze?
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2361
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kshaq »

Ja przez całe życie we wszystko gram na klawie, więc nie jestem chyba najlepszą osobą, żeby obiektywnie się wypowiedzieć w tej kwestii :)
Awatar użytkownika
hustler342
Posty: 461
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:35
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: hustler342 »

Pograłem chwilę i zdecydowanie potrzebuję pada, jutro będę miał na szczęście. Już widzę, że będzie mocno napierdalane, także dzięki za polecenie :joint:
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4454
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Kalom »

Robię sobie właśnie czwarte przejście Dishonored i piękna to jest gra
:joint: [*]
tacocabana
Posty: 246
Rejestracja: 22 kwie 2019, 8:36

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: tacocabana »

Kalom pisze: 04 maja 2019, 13:08 Robię sobie właśnie czwarte przejście Dishonored i piękna to jest gra
przepiękna, klimat jak i niesamowita grywalnosc, chyba nigdzie indziej kicanie po mapie i zatrzymywanie czasu nie sprawia takiej frajdy :oops:
:joint:
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2361
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kshaq »

Dwójeczki jeszcze nie tykałem, grał ktoś i poleca? Lepsza od jedynki, gorsza?
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7133
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: piernikowyskoczek »

polecane tu Dead Cells również propsuję, wciągające gówno
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4454
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Kalom »

kshaq pisze: 04 maja 2019, 21:58 Dwójeczki jeszcze nie tykałem, grał ktoś i poleca? Lepsza od jedynki, gorsza?
Na pewno ma bardziej różnorodnie zaprojektowane misje, jest dłuższa i masz więcej obszaru do zwiedzania. Były nawet poziomy przy których musiałem dłużej pogłówkować, co nie zdarzało się w 1. Do wyboru jest granie Corvo lub Emily. Z czego młoda cesarzowa ma trochę inne moce, co zachęca do ponownego przejścia. Fabularnie cała intryga bardzo podobna do tej z jedynki. Kupiłem w grudniu gdzieś na promce za 30pln i jeśli jesteś fanem gameplayu z pierwszej części to dwójka też ci powinna siąść.
:joint: [*]
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

po mrocznym batmanie nie schodzę z dachów, kicam sobie po weselszej wizualnie antyutopii w mirrors edge: catalyst. nie mogę pozbyć się dysonansu - mszczący przyjaciół człowiek-nietoperz oszczędzał życie złoczyńców, a parkurowa kurierka zrzuca z drapaczy chmur bezbronnych ochroniarzy, starających się zarobić na chleb w korporacji... no ale ocieram łzy i biegnę przed siebie, bo jest to całkiem przyjemne.

Obrazek
kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kocur »

Po paru miesiącach od skończenia Arkham City, zacząłem wczoraj Origins i zajaweczka mocna :cool: Tylko nadal strasznie wkurwiające są te elementy "detektywistyczne", jakieś bezsensowne szukanie dowodów, polegające na smyraniu myszką gdzie popadnie.
No i oczywiście, musiałem się zaciąć na pierwszym poważnym bossie :(
Dancio
Posty: 274
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Dancio »

Zakupiłem nowego mortala. Najlepsza bijatyka w jaka dotychczas grałem

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
r.u.s
Posty: 93
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:53

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: r.u.s »

A grales w XL?
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9090
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: genocidegeneral »

Rage'a dwojeczkę ktoś odgrywał?
Obrazek
Awatar użytkownika
Iszji
Posty: 482
Rejestracja: 23 maja 2019, 1:10

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Iszji »

Jak ktoś lubi klasyczki w nowej odsłonie to polecam z całego serduszka następujące pozycje ograne przeze mnie w ciągu ostatniego miesiąca :

Blade of Agony - autorska wariacja łącząca wolfenstein 3d i brutal mod oraz dużo, dużo pracy włożonej w level design, postacie i szlifowanie produktu. Jest darmowe, a ja bym za to zapłacił.

Mafia HD remaster jest także piękny, wizualnie, bo to 3GB tekstur zrobionych przez rosyjskich przyjaciół, polecam, bo niektóre skórki pasują, podobnie jak udźwiękowienie o wiele bardziej niż podstawowe rozwiązania.

Real Return to Castle Wolfenstein - nowe bronie, nowe dźwięki, lepszy gameplay i zbalansowana walka, miodzik.

Druga młodość dla najpiękniejszych gier, czyli BRUTAL wersje najlepszych staroci, czyli doom i wolfenstein, zdecydowany majstersztyk, o ile nie przeszkadzają nam flaki wypruwane na co drugim przeciwniku.

Podobnież uczyniłem z Half Life 2 MMod, który wprowadza tyle świetnych rzeczy, że po prostu musicie drugi raz przejść tę grę, podobnież ze strzelanką F.E.A.R. i modem o tej samej nazwie. Mięsistość gameplayu na poziomie raw steak.

Po chuj to pisze ? Ano bo mordeczko niewiele osób wie o ich istnieniu, ja sam do niedawna nie wiedziałem, a takie odświeżenie nostalgicznych tytułów w formie, która nie odstaje od roku 2019 jest mówiąc krótko fenomenalne nie tylko dla dinozaurów, ale i nowych zajawkowiczów. Więc już, szukaj na moddb i instaluj.
Literatura niepoważna usiłuje rozwiązać problemy egzystencji. Literatura poważna je stawia. [...] Literatura poważna nie jest po to, żeby ułatwiać życie, tylko żeby je utrudniać.
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

life is strange 2 ep 2 jebnął w feelsy :( aż chyba przejdę adventures of cpt spirit (musztarda po obiedzie, ale może kiedyś zrobię drugie przejście)
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rupert »

Darkwood kurde nie spodziewałem się ze będę tak zesrany mimo konwencji
Polecam
A tak to mtga glownie, gra ktoś?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Riddle
Posty: 104
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:03

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Riddle »

Ale ostatnio ciułam w path of exile, zajebista gierka
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 595
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Blazfm »

Real Return to Castle Wolfenstein - nowe bronie, nowe dźwięki, lepszy gameplay i zbalansowana walka, miodzik.
Wow muszę to sprawdzić, RTCW to top 5 moich gierek. W ogóle cała seria jest najpiękniejsza, jestem psychofanem od Wolfa 3D , a teraz sobie pykam w Old Blood i fakt ze śmiga się tam po zamku powoduje ze gram w sesjach po 30 min żeby za szybko nie skończyć
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
Iszji
Posty: 482
Rejestracja: 23 maja 2019, 1:10

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Iszji »

To sprawdź też Blade of Agony i brutal Wolfenstein3d, nie zawiedziesz się
Literatura niepoważna usiłuje rozwiązać problemy egzystencji. Literatura poważna je stawia. [...] Literatura poważna nie jest po to, żeby ułatwiać życie, tylko żeby je utrudniać.
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

kupiłem Gris i nie siadło mi, zupełnie nie wiem czemu, bo na ekranie wszystko się niby zgadza. ale dam jeszcze szansę
ODPOWIEDZ