Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

I znów jak w temacie - w co aktualnie gracie? Jak wrażenia? Warto?

U mnie obecnie ogrywane gierki z 3DS i jestem przy Zeldzie: A Link Beetween Worlds i jest super, muzyka, klimacik, fajnie, ze gra nie prowadzi za rączkę, spoko mechanika ze ścianą.

A Mario 3D Land jest przekozackie

w ogole cały 2DS jest super.
Obrazek
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kshaq »

Ja się od 2 dni wciągnąłem w chuj w gierkę pod tytułem Islanders. Koncept bardzo prosty - masz wysepkę, na której sobie rozmieszczasz budyneczki. Budyneczki mają ze sobą różne synergie, za odpowiednie rozmieszczenie dostajesz punkty. Po osiągnięciu danej ilości punktów przeskakujesz na następną wysepkę, jeśli ci się nie uda - game over. Mega relaksująca gierka - nie masz tam żadnych ludzi, wojen, itp. Jednocześnie bardzo satysfakcjonująca, w momencie gdy z gry na grę widać, jak udaje ci się zająć coraz większą przestrzeń wyspy, albo jak wiesz, że w dalszej fazie gry dostaniesz dany budynek i specjalnie od początku przygotowujesz pod niego miejsce, żeby w końcu zajebać go tam za 100 punktów :) Polecam.
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

u mnie dalej batman, koncowka fabuły ale jeszcze duzo zadan pobocznych no i dodatki. bawię sie spaniale no ale troche mam juz dość tej nocy, moje oczeta powoli zwracają się w strone spidermana - ale w tym przypadku tez pewnie cierpliwie poczekam na edycje full goty premium all inclusive
Awatar użytkownika
r.u.s
Posty: 93
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:53

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: r.u.s »

Mysle, ze mozesz na spokojnie kupowac jakas uzywke Spoodermana, bo z tego co czytalem to DLCki nie daja za duzo kontentu jesli chodzi o fabule, jakies 6h max.
Awatar użytkownika
norfnorf
Posty: 141
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:18
Lokalizacja: ursynów drug ring

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: norfnorf »

gram od paru dni w sea of thieves z ziomkami, można dorwać na 3 msc jak sie kupi xbox game passa za 4zł w windows store na pc

polecam w opur
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: oldschool »

W ostatnim czasie

PS4:
FIFA 19
NBA 2K19
The Crew 2
Batman: The Telltale Series
Doom

PC:
Cities Skylines
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kshaq »

A, no i poza Islanders to Warframe ciągle. Jakby ktoś chciał pogrindować kosmicznymi wojownikami, to zapraszam.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Bolo »

Mass Effect 2 z wszystkimi modami jakei się da wrzucić oraz battlefront 2 za 17zł i dostaje wdupę non stop.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
norfnorf
Posty: 141
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:18
Lokalizacja: ursynów drug ring

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: norfnorf »

propo strzelanek to ostatnio wróciłem do team fortress 2 i mam wrażenie że im starszy jestem tym fajniej się w to gra
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: FÜRDIEGANG »

podrzuc ktos jakis fajny tytuł za grosze na multi albo cos na singla w obojetnej cenie z małą wagą zebym nie musial sciagac 40gb.

Ograłem chyba wiekszosc city builderow i innych gowien i zakurwilbym w jakas gre akcji czy cos.
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Gusher
Posty: 85
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:38

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Gusher »

wjedzie "Assassin's Creed Unity" - mega dawno w nic nie grałem, a to akurat jest za darmo :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

FÜRDIEGANG pisze:podrzuc ktos jakis fajny tytuł za grosze na multi albo cos na singla w obojetnej cenie z małą wagą zebym nie musial sciagac 40gb.

Ograłem chyba wiekszosc city builderow i innych gowien i zakurwilbym w jakas gre akcji czy cos.
Opisany wyżej warframe jest piękny
Obrazek
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 593
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Blazfm »

Dark Souls 3 - został Nameless King i Soul of the Cinder + DLC
i zacząłem Prey i dojebana gierka
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: genocidegeneral »

starsze Need for Speedy - U1, później może Most Wanted
niepopularna opinia
Spoiler
bez tego gówniackiego U2 z lipnym soundtrackiem i open worldem, z którego wielki chuj tak naprawdę
Obrazek
Awatar użytkownika
norfnorf
Posty: 141
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:18
Lokalizacja: ursynów drug ring

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: norfnorf »

genocidegeneral pisze: 19 kwie 2019, 13:25 niepopularna opinia
bez tego gówniackiego U2 z lipnym soundtrackiem i open worldem, z którego wielki chuj tak naprawdę
gdyby nie otwarty świat druga taka sama gra byłaby bez sensu, ja zajebiście wspominam śmiganie hyundai coupe po mieście do muzyki z winampa
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

batman skończony, co tam się pod koniec działo to jest poezja, super zabawa. dobrze, że po zakończeniu można załatwiać niedokończone sprawy, z czego z chęcią skorzystam - ostatni raz taki ubaw w odhaczaniu znaczków na mapie miałem przy trzecim wiedźminie.
ale teraz żeby trochę odpocząć od nocy, mroku i przemocy kupiłem sobie unravel two.
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: bukaj »

Baba is you bardzo powoli jest ogrywana, jak znajduję gdzieś chwile, żeby przysiąść porozkminiać te poziomy
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

o właśnie, zwiastun tego mnie zainteresował, poczekam na jakaś promkę i łyknę kiedyś
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: bukaj »

no, 5 dych dosyć dużo, ale świetnie się w to pyka. najlepsze jest to, że nie frustruje, gdy nie potrafi się przejść jakiegoś poziomu, a kiedy już się wymyśli, to reakcja jest raczej w stylu "o kurna rzeczywiście" a nie "ja pierdole jak miałem na to wpaść". no i do tej pory bardzo duże zróżnicowanie poziomów, raczej się nie trafiają bardzo podobne zagadki, chyba że jest jakiaś bonusowa plansza
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

mnie nie tyle odstrasza cena - kiedy wiem, że dana gra mi się spodoba nie mam oporów żeby sypać hajs. w tym przypadku nie wiem czy się nie odbiję a mam jeszcze parę takich tytułów na oku (np. return of the obra dinn)
ODPOWIEDZ